Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איזה צמיג יותר טוב ? Continental או TOYO

swat-team1
שימו לב! השרשור הזה בן 7092 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי סיאט איביזה טורבו 2002 , אני מעוניין להחליף צמיגים, אני צריך בחירה בין שתץי החברות הבאות והדגמים הבאים, לפני זה המידה שאני צריך 195/45 R16, הדגמים שאני מעוניין בהם:

TOYO PROXES T1 S

http://www.toyo.com/tires/tire_lines/popups/jpgs/t1s.jpg

או

Continental דגם ContiSportContact

http://www.uniroyal.ee/suverehvid/continental/contisportcontact.jpg

חשוב להבהיר שאני לא מחפש לשחוק צמיגים בקצב וצריך איכות ואמינות לאורך זמן.

לפי מה שאני הבנתי מאנשים רבים אמרו לי ש Continental עדיף, מבחינת מחיר נאמר אותו דבר.

מה אתם אומרים יותר טוב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקרה אתמול החלפתי זוג צמיגים ולשמחתי הורדתי קונטיננטל בני שנתיים וכבר יבשים וקשים כמו אגוז...

במקומם קניתי TOYO פרוקסס TPT במידה 205\60\15 ואני מבסוט עד השמיים (וגם הלנצ'יה)

אלפא רומאו ספיידר V6 3.2 בציר 2007

טל שביט (1955-2011) זה לא אותו הדבר בלעדייך, אתגעגע לנצח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי נסיון על קונטיננטל.

יש לי על הגולף טויו T1S מידה 205/55/16 כבר בערך שנה.

אחיזה מעולה על יבש וגם על רטוב

צמיגים שקטים יחסית

לדעתי מומלצים

שי

גולף GTI סטנדרטית....כמעט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה TOYO הם ספוטיבים וכנראה יתנו ביצועים טובים יותר על יבש , על רטוב נראה שיש יתרון ל CONTINENTAL ,מבחינת אמינות הם כמעט באותה רמה.

I'll be VERY interested hearing about your sources for this info or personal experience... the Toyo T1-S is well known for it's superb wet traction, and that is from personal experience

.Moti

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חריצי האורך מיועדים לסילוק המים בצורה יעילה יותר לפיכך תשווה בין שני הצמיגים ותגיע למסקנה

, שים לב לא אמרתי שהTOYO לא טובים בגשם , פשוט הCONTI עדיפים על רטוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חריצי האורך מיועדים לסילוק המים בצורה יעילה יותר לפיכך תשווה בין שני הצמיגים ותגיע למסקנה

, שים לב לא אמרתי שהTOYO לא טובים בגשם , פשוט הCONTI עדיפים על רטוב.

.I'm very sorry to tell you, my friend, but that is pure nonsense

There are two parameter that can teach you about the tire's traction in dry and wet, the Treadwear and Traction rating, and those are similar between the two tires, as the treadwear is 280 on both and the traction rating of both tires is AA ... do you know what these ratings mean? especially the traction rating

.Moti

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אתה באמת מאמין למה שמטביעים על כל צמיג וצמיג , אם תקפוץ לביקור אני יראה לך צמיגים

מאד עלובים (סינים) שעונים לAA ו320 , אז? עדיין אתה לא משכנע אותי , אבל בשביל הספורט

באתר של היצרנים אולי ישנה אפשרות לעשות את ההשוואה בתנאי שהם רושמים (כוכבים)

את רמת האחיזה על רטוב ועל יבש. אם אני לא טועה מבחני הצמיגים אמורים להיות מאושרים בטקסס ארה"ב ולאחר מכן הם מקבלים DOT.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Since both tires are DOT tested and rated, and I would like to save myself the trip to israel just to see a bunch of rubber slabs made in China, I am informing you that both tires are rated by DOT at 280 treadwear and Traction AA

Traction rating is set by the ability of a tire to brake on asphalt and concrete, AA is the highest rating... the T1-S has been the tire of choice of many racers that required to run street tires in their classes in case it is raining, it has the best wet traction I have seen, with the only tire that MAYBE matches it being the Goodyear F1 GS-D3

.Moti

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Since both tires are DOT tested and rated, and I would like to save myself the trip to israel just to see a bunch of rubber slabs made in China, I am informing you that both tires are rated by DOT at 280 treadwear and Traction AA

Traction rating is set by the ability of a tire to brake on asphalt and concrete, AA is the highest rating... the T1-S has been the tire of choice of many racers that required to run street tires in their classes in case it is raining, it has the best wet traction I have seen, with the only tire that MAYBE matches it being the Goodyear F1 GS-D3

.Moti

זאת הצהרה לא קטנה מה שאמרת כאן...

לא מכיר את הצמיג של TOYO אבל אם זה ניתן להשוואה ל- F1 אז מכובד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7092 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...