Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

20k [מיל מתחת למים? לא, תקציב לרכב שייסע הרבה מחוץ לעיר, כ"ע]

Natanb
שימו לב! השרשור הזה בן 3670 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי חברים,

אני מעוניין לקנות רכב עד המחיר הנ"ל (מוכן לחרוג מהתקציב עד 5K+),

השימוש העיקרי הוא נסיעה לעבודה ובחזרה למרחק כולל של 120 ק"מ ביום.

חשוב שהרכב יהיה ידני ואמין. (נפח מנוע לא כ"כ משנה).

ואם אפשר שיראה צעיר :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנסועה השנתית שלך תהיה בערך 30K?

כן 30K בדיוק, ראיתי הרבה תגובות שלך בפורום ובדר"כ אתה מציע את הפונטו, האם המנוע שלה יחזיק מעמד?

מדובר על נסיעות בין עירוניות בלבד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי ממליץ לך לחפש VAG עם מנוע SDI (פולו, פאביה, קורדובה, גולף - מה שתמצא שמור יותר) - חסכונית מאוד, אמינה ובעלת אורך חיים גדול.

עדיף על רכב בנזין קטן בהרבה.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מסכים עם צבי,בכזה מקרה כדאי דיזל,יש לך נסועה גדולה.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי ממליץ לך לחפש VAG עם מנוע SDI (פולו, פאביה, קורדובה, גולף - מה שתמצא שמור יותר) - חסכונית מאוד, אמינה ובעלת אורך חיים גדול.

עדיף על רכב בנזין קטן בהרבה.

מהניסיון שלי זו "האופציה" הטובה, למעט חיסרון קטן: תצטרך להתאזר בסבלנות כדי למצוא אחת טובה שטופלה בנאמנות. מעבר לזה יש לי רק תשבחות על מנועי SDI ועל הפשטות והאמינות שהרכבים הללו מפגינים.

בהצלחה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהניסיון שלי זו "האופציה" הטובה, למעט חיסרון קטן: תצטרך להתאזר בסבלנות כדי למצוא אחת טובה שטופלה בנאמנות. מעבר לזה יש לי רק תשבחות על מנועי SDI ועל הפשטות והאמינות שהרכבים הללו מפגינים.

בהצלחה!

דיזל בהחלט אופציה אבל מה דעתכם על מנועי הTDI?

ומהוא הקילומטרז' הרצוי לרכב דיזל בשנתונים 2002-2005? קראתי במספר מקומות שאחרי 200K מתחילות לצוץ התקלות..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדיזל נסועה שנתית אחרת מאשר בנזין,למצוא דיזל בן 10 עם קמ של 120 אלף מאוד מאוד קשה,הם גם עמידים כך ש200 אלף בשביל דיזל שטופל כמו שצריך זה לא הרבה.

מנועי הטורבו דיזל מאוד אמינים,קח למשל את האוקטביות,עושים מאות אלפי כמה בתור מוניות או רכבי משטרה.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיזל בהחלט אופציה אבל מה דעתכם על מנועי הTDI?

ומהוא הקילומטרז' הרצוי לרכב דיזל בשנתונים 2002-2005? קראתי במספר מקומות שאחרי 200K מתחילות לצוץ התקלות..

מנועי TDI מעט פחות חסכוניים ומעט יותר מורכבים עקב הטורבו, אך לא בהפרש משמעותי. אם תמצא TDI שמורה אין שום מניעה לשקול את האופציה.

לגבי הקילומטראז':

1. ממוצע הגיוני וטוב לרכב דיזל אמור להיות 30,000 ק"מ בשנה. עם הקילומטראז' נמוך משמעותית ואין היסטוריית טיפולים- הייתי מיד חושד שזייפו את מד הקילומטראז'.

2. לגבי השאלה שלך בעניין התקלות צריך להפריד: המנוע עצמו אמין במידה יוצאת מגדר הרגיל ורואה 500,000 בלי למצמץ בכלל, כשבטיפול מסור הוא גם משיק ל700,000. הבעיות שאתה אמור לחשוש מהם בקילומטראז' שכזה הם דברים הקשורים לשאר מרכיבי הרכב כמו בולמ"ז, תותבים במשולשים, מסרק הגה, מערכת קירור למנוע, מערכת מיזוג לנוסעים, צינורות בלויים וכד',

בגדול, עם הרכב טופל ולא התרשלו באחזקה, החלקים המתבלים אמורים להיות כבר מוחלפים.

אתה יכול לבצע בדיקה במוסך המתמחה ברכבים אלו ויודע על מה לתת את הדגש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3670 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...