Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש המלצה למזרון + בסיס של מיטה וחצי

MeDuZa
שימו לב! השרשור הזה בן 3406 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עברתי לחדר גדול יותר וכעת יש לי אפשרות להכניס מיטה וחצי. הבעיה שאני יחסית קצר בתקציב ואין לי מושג מה העלויות של זה.

אני בכללי מחפש מזרון נורמלי. לא מהיקרים של יערות הכרמל, אבל גם לא מהמזרונים בצבא. משהו שיהיה בתקציב סביר ובאיכות סבירה לגב.

בקשר לבסיס - האם כדאי לקנות קרשים ולבנות אותו לבד?

זה לא נראה משהו מסובך מדי, השאלה האם זה שווה את זה ואיזה סוג של עצים אני צריך לקנות?

חלחליק לשעבר (או חיליק, תלוי את מי שואלים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור דביבון שינה:

קניתי מזרון זוגי של אירופלקס, הם מופיעים הרבה בקופונים, ההחנה הייתה של כמעט 1000 שקל. אולי כדאי לך לעקוב

Renault Clio RS EDC 200

רכב ספורטיבי זה כמו קונדום. עדיף שיהיה לך ולא תרצה להשתמש בו, מאשר שתרצה להשתמש בו ולא יהיה לך.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הבסיס, תפנה לנגריה שיכינו לך קרשים מתאימים (כולל עיבוד שלהם) + רגליים והברגות לרגליים. אחרי זה תוכל להביא אותם הביתה ולהרכיב את הבסיס בעצמך.

עשיתי את זה בזמנו עבור בסיס למזרן זוגי. אם אני זוכר נכון, עלה לי 250 ש"ח. מהנגריה בסה"כ קיבלתי 2 קרשים ארוכים עם הברזלים של ההברגה של הרגליים בתוכם, כ-15 קרשים ברוחב המיטה לאחר ליטוש ועיגול פינות, 5 רגליים (קרשים מרובעים מסיביים וקצרים) עם מוט הברגה בתוכן. לקחתי הכל בקלות ברכב האצ'בק הביתה, קדחתי חורים כדי לחבר את קרשי הרוחב לקרשי האורך (העדפתי להבריג כדי שיהיה ניתן לפירוק, אך תוכל למסמר במקום) והרכבתי הכל. יצא בסיס חזק ואיכותי, והבונוס הוא שניתן לפרק אותו בקלות לצורך הובלה.

כל הבסיסים המוכנים שראיתי היו איכותיים פחות ועלו 500ש"ח ומעלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזור בארץ?

בחיפה מצאתי חנות שמוכרת בפרוטות - בסיס + מזרן (כפולים) + ארון 4 דלתות עלו לי לפני חצי שנה כ-2700 ש"ח

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזור ירושלים.

A_lex, איזה סוג של עץ לקחת?

בקשר למזרון - עדיף כבר להוסיף עוד 20 ס"מ וללכת על מזרון זוגי (140X190)?

מה טווח המחירים של מזרון זוגי סביר בגודל הזה?

ספירל - של איזו חברה המזרון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משהו גנרי. כל הקניה היתה במצב של מעבר דירה, אחרי שיפוץ שהתנתח באיזה 100000 ש"ח מעל המצופה (אם לא ביותר). לכן קנינו מה שמצאתו בזול, בתור פתרון ביניים. למרות שקרוב לודאי שאין קבוע יותר מהזמני.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 6 חודשים מאוחר יותר...

הקפצה קטנה:

אז עדיין לא רכשתי מיטה (היו אילוצים כספיים אחרים).

אני נתקל לא מעט במבצעים ש-"אלוף המזרונים" מפרסם בפייסבוק. מישהו רכש משם משהו מהמבצעים? ידוע על איזה מזרונים מדובר ואם באמת שווה את הכסף?

אני מעוניין להשקיע ברכישת המיטה (מיטה זוגית, לא מיטה וחצי) עד 1500 ש"ח (מזרן+בסיס).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המלצה שלי, תקנה מזרן טוב !

הזולים בד"כ לא שווים הרבה, או שאורך החיים שלהם מאוד קצר.

למדתי בדרך הקשה שאין דבר כזה "מזרן ביניים", עדיף לשים את הכסף מלכתחילה על משהו נורמלי.

1500 למזרן ובסיס ישאיר לך בקושי 1000 למזרן, והמזרן האחרון שקניתי ב 1000 לא שווה גם 500.

בהצלחה

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המלצה שלי, תקנה מזרן טוב !

הזולים בד"כ לא שווים הרבה, או שאורך החיים שלהם מאוד קצר.

למדתי בדרך הקשה שאין דבר כזה "מזרן ביניים", עדיף לשים את הכסף מלכתחילה על משהו נורמלי.

1500 למזרן ובסיס ישאיר לך בקושי 1000 למזרן, והמזרן האחרון שקניתי ב 1000 לא שווה גם 500.

בהצלחה

איציק

תודה, אבל אני קצת מוגבל מבחינה תקציבית, וקצת בעיה בשבילי להשאר עם המיטת נוער שיש לי כיום.

מה המחירים ההתחלתיים ל-"מזרן טוב"?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני נמצאת כרגע בחיפוש אחר מזרון הכי פשוט שאפשר (אמור לשמש אותנו שנים בודדות).

היום ראיתי בשופרסל מזרון של איירופלקס 140*190 ב1000 ש"ח, הבעיה היא שהמזרון הזה ארוז בקרטון קומפקטי ואין אפשרות להרגיש אותו לפני הרכישה.

Mini Cooper S R56 - לכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נמצא בענף המזרנים וחדרי השינה. ממליץ לך לבדוק לגבי 140 ולהתאמץ עוד קצת ולרכוש מזרן איכותי שיספק אותך לשנים רבות וימנע ממך הרבה צרות. מזרן זה כמו נעליים, אומנם לא מרגישים הבדל בין איכות לזיוף אבל בשורה התחתונה זה מעצב לך את השלד בגוף. חג שמח.

היום:

Alfa Romeo MiTo 2010 Distinctive Move 1.4T 155HP

בעבר:

Minimum SIZE, Maximum FUN. Smart Fortwo 2004 0.7T:twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נמצא בענף המזרנים וחדרי השינה. ממליץ לך לבדוק לגבי 140 ולהתאמץ עוד קצת ולרכוש מזרן איכותי שיספק אותך לשנים רבות וימנע ממך הרבה צרות. מזרן זה כמו נעליים, אומנם לא מרגישים הבדל בין איכות לזיוף אבל בשורה התחתונה זה מעצב לך את השלד בגוף. חג שמח.

כמה זה עוד קצת? אשמח אם תדבר איתי במספרים מכוון שבאמת אין לי מושג באיזה סדר גודל מדובר. אשמח לקבל גם המלצות ספציפיות.

החשיבה היא ללכת על 140x190 או 140x200.

חג שמח!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אסביר לך את המצב שלי ואשמח לעצה (מדוזה, מצטערת על ההתנחלות, אבל יש מצב שאנחנו מצב דומה).

אני גרה בדירה שכורה ועלי להשאיר מזרון בדירה אחרי שאני עוזבת.

המזרון שהגיע עם הבית נזרק (מקרה חרום) ובינתיים הבאנו דרך מישהו שאנחנו מכירים מזרון בחינם. המזרון פשוט מזעזע, לכן אני מחפשת לקנות מזרון חדש, אבל בגלל שאני רוצה להשאיר את המזרון החדש בדירה גם אחרי שאעזוב אותה עוד שנה-שלוש שנים אני מעדיפה לא להשקיע יותר מידי במזרון (אני גם לא רוצה להשאיר את המזרון הנוכחי בדירה אחרי העזיבה מכיוון שהוא לא במצב ראוי ואני כן רוצה לצאת בסדר עם בעלי הבית שלי).

בכמה ומאיפה אני יכולה לרכוש מזרון בסיסי?

Mini Cooper S R56 - לכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

למישהו יש ניסיון או חו"ד עד המזרונים של King David, Camp David, Dr. Comfort, Deep Sleep?

ראיתי בגרופון מזרן של קמפ דויד ב-1790 ש"ח כולל הובלה:

http://www.groupon.co.il/deals/national-deal/gg-merchant-0-11305903626-4/46379806

בוואלה שופס יש מבצע Black Friday על הרבה מזרונים:

http://www.wallashops.co.il/%D7%A8%D7%94%D7%99%D7%98%D7%99%D7%9D/%D7%9E%D7%96%D7%A8%D7%A0%D7%99%D7%9D#m=s&p=1&f=119741%2C119746

מה אומרים? משהו מומלץ משם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בחודש וחצי האחרונים חורש במדורי מסירה של יד2 ואגורה.

אני מחפש בעיקר ספות\כורסאות\שידות אבל אני נתקל בהמון רהיטים אחרים גם כן.

לפעמים אנשים מוסרים בחינם או מוכרים בפרוטות מזרונים\מיטות\חדרי שינה מושלמים, עקב אילוצים כאלה ואחרים (מעבר דירה, אי התאמה וכו').

מי שיש לו איך להעביר את הרהיטים (חבר עם נגרר, טנדר מהעבודה) ויש זמן פנוי ויכלות לפרק, להוביל ולהרכיב בחזרה - ממליץ בחום לנסות את האתרים הללו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...