Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מתג כיוון אורות לא מגיב בפולקסווגן פולו 2008

dany
שימו לב! השרשור הזה בן 3654 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ממש מציק לי העניין שמתג כיוון גובה האורות לא עובד,אז לפני שאני ממהר להזמין חדש רוצה לשלול קיום בעיה אחרת.

אז בדקתי פיוז ונמצא תקין.

המתג עצמו דולק(יש אור במתג).

מה עוד כדאי לבדוק ?

תודה!

HU:PIONEER 5850MP,COMP:RAINBOW DREAM LINE SLX265,AMP1:JBL 75.4,AMP2:BAZOOKA ELA60.2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

5u6y6u3a.jpg

אפשר לראות שמחוברת צמה גדולה מימין ומצד שמאל זוג חוטים של הקסנון(לא מקורי).

מה דעתכם?

לפי מה שהבנתי בקופסא השחורה באמצע יושב המנוע.

HU:PIONEER 5850MP,COMP:RAINBOW DREAM LINE SLX265,AMP1:JBL 75.4,AMP2:BAZOOKA ELA60.2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדוק תוצרת מי הפנסים HELLA או VALEO.

במידה והפנס תוצרת HELLA אז אתה בבעיה מכיוון שתצטרך לחתוך עם דרמל או סכין יפנית את כיסוי הפלסטיק המלבני באמצע של המנוע בכדי להוציא את המנוע. לאחר חיתוך הכיסוי הפלסטיק תוכל להגיע לקונקטור בעל 3 פינים שמתחבר למנוע.

בהרכבה תצטרך להזמין גם מנוע+קיט תיקון.

לפני הכול תפרק את הקונקטור המקורי בעל 10 פינים שמתחבר לפנס ותבדוק שמגיע מתח למנוע.

יש ברשותך מד מתח ?

עריכה אחרונה על ידי מרק10

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש ברשותי מד מתח.

אתה מתחיל להפחיד אותי עם החיתוך,לפי מה שראיתי הקופסא באמת יושבת די טוב שם\באמת חלק מהפנס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מפרקים את הפנס ומניחים אותו הפוך על קרטון/סמרטוט בכדי לא לפגוע בפלסטיקים וחותכים מסביב לכיסוי של המנוע.

תתחיל מהבדיקות החשמליות. תפרק את השקע החשמלי בעל 10 פינים ותצלם אותו מקרוב ואני אנסה לסמן לך באיזה פינים אמור להיות פיקוד/פלוס/מינוס למנוע החשמלי.

זו הסיבה שפנסים חדשים תוצרת HELLA מגיעים יחד עם המנוע החשמלי ולא כמו בדמים אחרים שפשוט קונים פנס 'ריק' ומעבירים אליו את המנוע החשמלי והמנורות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה שיש אור במתג, לא אומר שהמתג תקין עדיין, האור שייך להדלקת התאורה ברכב, ואילו המתג עצמו מבצע מין פעולה של "ריאוסטט" לכאורה. ייתכן מאוד שיש בעיה במתג עצמו ולאו דווקא במנועים של הפנסים. זה גם לא הגיוני שפתאום שני המנועים שבקו חיים ככה ביחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פנל השליטה על גובה הפנסים, תאורת הפנל ועוצמת התאורה של לוח השעונים הוא יחידה אלקטרונית אחת שמקבלת פלוס דרך פיוז של 5A כלומר קיים פלוס על הפוטנציומטר של כיוונון גובה הפנסים ובהחלט עלול לקרות מצב שיש תקלה בפוטנציומטר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פיוז מספר 6-בקרת טווח פנסים ראשיים (5A).

והפנס הוא מתוצרת hella.

המתג של הכיוון אורות הוא ביחידה אחת עם מתג כיוון עוצמת האור בלוח מחוונים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. תבדוק בבקשה גם את פיוז שמספרו 54 והערך שלו 15 אמפר וגם את פיוז שמספרו 43 והערך שלו גם 15 אמפר.

2. כפי שכתבתי קודם לכן במקרה של פנסים תוצרת HELLA לשם החלפת המנוע תצטרך להזמין גם קיט כמו בתמונה המצורפת עבור צד ימין וצד שמאל שהם שונים במעט.

309.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3654 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...