Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ג'יפ / ג'יפון למשפחה עם 2 ילדים בתקציב 100K

vourt
שימו לב! השרשור הזה בן 3683 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הי,

יש ברשותנו ניסאן גו'ק שאני מעוניין להחליף בעקבות התרחבות המשפחה.

הניסאן ימכר בערך 115K ומחפש לקנות בסביבות 100K ג'פ או ג'יפון שיהיה נוח לנסיעות קצרות בעיקר, ולמשפחה עם ילד בן 3 ובן חודשיים. חשוב מאד שיהיה גם ניתוק כרית אויר מקדימה, כך שפורסטר וויטרה יורדים מהפרק..

אשמח לכל טיפ בנושא, תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ציינת אם אתה מעוניין בידני או אוטומטי, וכן מה הסיבה שהג'וק כבר לא מתאים לדרישות.

אם הסיבה היא תא מטען קטן - הסקודה יטי יכולה להתאים.

גם הניסאן קשקאי מצוי בשוק בכמויות נאות - וגם הוא יכול להתאים.

אם תיבת הילוכים ידנית באה בחשבון, תוכל לרכוש סוזוקי קרוסאובר או פיג'ו 2008 חדשים לגמרי.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיפות לאוטומט.

הג'וק קטן במידות המושב האחורי ותא המטען, וגם חייב לציין שאני מאוכזב מהאמינות של ניסאן. במשך שנתיים שאני איתו (חדש מהחברה) היה כבר 3 פעמים בתיקונים שדרשו הפעלת אחריות..

ראב4 שנת 2008 או ג'יפ קומפאס שנת 2011 יכולים לבוא בחשבון?

לא ציינת אם אתה מעוניין בידני או אוטומטי, וכן מה הסיבה שהג'וק כבר לא מתאים לדרישות.

אם הסיבה היא תא מטען קטן - הסקודה יטי יכולה להתאים.

גם הניסאן קשקאי מצוי בשוק בכמויות נאות - וגם הוא יכול להתאים.

אם תיבת הילוכים ידנית באה בחשבון, תוכל לרכוש סוזוקי קרוסאובר או פיג'ו 2008 חדשים לגמרי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה לא נוסע הרבה תוכל לחפש ג'יפ גרנד צרוקי 2009-2010. יתן לך הרבה יותר מכל החלופות שציינת

אופציה טובה, גם הקומפאס 2009 נכנס בתקציב אבל אין לו ניתוק כרית אויר מקדימה, לגבי הגראנד צרוקי אתה יודע עם יש?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ג'יפון חדש בתקציב הזה מאוד מצמצם את האפשרויות שלך לקרוסאובר או 2008, שניהם ידניים. אם אתה מחפש משומש, אז תוכל למצוא לפי דעתי שנה או שנתיים אחורה סקודה יטי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הייטי שכחת לציין עם גיר dsg ומנוע tsi בלי אחריות/אחריות כמעט נגמרת. סוג של רולטה רוסית לכיס לפי הנסיון של אנשים כאן בפורום.

אני לא הייתי מוכן להמר על זה עם הכסף שלי, פרט לכך אני מסכים שזה רכב טוב.

למה לא סוזוקי קרוסאובר? ידרוש מאמץ אבל תקבל רכב חדש שיעמוד בדרישות שציינת.

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי שהאופציה הכי טובה היא Toyota Rav4.. גם יש ניתוק כרית אויר, גם מרווחת יחסית לג'וק וגם מאד בטיחותית.

שנת 2008 אפשר למצא במחיר של 85K עד 90K כך שנשאר קצת עודף מהג'וק שזה תמיד טוב:-)

אם למישהו יש ניסיון לא טוב עם רכב זה אשמח לשמע

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3683 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...