Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחליף סיוויק קופה , מחפש רכב שלא יפול מהסטנדרטים שאליהם התרגלתי...

jacki1
שימו לב! השרשור הזה בן 7091 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי הונדה סיווק קופה 96 אני מחפש רכב שלא יפול מהסטנדרטים שאליהם התרגלתי...

אני מחפש רכב אמין, חזק , חסכוני, עם שוק טוב ששומר על הערך שלו,אוטומטי וכמובן יפה. התקציב שלי הוא

בערך 55,000 עד 60,000 אם תוכלו להמליץ על רכבים שמתאימים פחות או יותר למה שבקשתי.

הכיוון שלי הוא פ'יגו 206....

בבקשה תהיו קונקרטים והציעו בהסתמך על ידע.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 46
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני מחפש רכב אמין, חזק , חסכוני, עם שוק טוב ששומר על הערך שלו,אוטומטי וכמובן יפה. התקציב שלי הוא

בערך 55,000 עד 60,000 אם תוכלו להמליץ על רכבים שמתאימים פחות או יותר למה שבקשתי.

תודה.

ה"סטדרטים שאליהם התרגלת ...."

מצחיק אותי המשפט הזה ...

בכל מקרה, בסכום שציינת אין רכב אוטומטי חזק מהסיוויק אלה אם כן תלך בכיוון של רכבים ישנים יותר .

ה 206 בתקציב הזה מגיעה בגירסת ה 90 כ"ס ומהירה היא לא, בייחוד עם גיר אוטומטי.

אתה יכול לחפש לך סדרה 3 של במוו, 320 ומעלה, זה הדבר היחיד שעולה בדעתי שהוא גם אוטמטי וגם ב"סטנדרטים" של הסיוויק, אולי קצת פחות :mm_tongue

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה.

טויוטה קורולה 98 (או 99). במחיר המדובר, אמינה מאוד, חסכונית, בטיחותית, שוק מצויין, ואוטומטית. יופי זה עניין סובייקטיבי. הקורולה רחוקה מלהיות רכב "ספורטיבי" מבחינת ביצועים, אבל לאחר בחינה מעמיקה ממגוון היבטים, היא עולה בחשבון הכולל פחות או יותר על כל רכב בסביבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טויוטה קורולה 98 (או 99). במחיר המדובר, אמינה מאוד, חסכונית, בטיחותית, שוק מצויין, ואוטומטית. יופי זה עניין סובייקטיבי. הקורולה רחוקה מלהיות רכב "ספורטיבי" מבחינת ביצועים, אבל לאחר בחינה מעמיקה ממגוון היבטים, היא עולה בחשבון הכולל פחות או יותר על כל רכב בסביבה.

תענה לי ברצינות, אתה מכיר הרבה אנשים שהחליפו סיוויק קופה בקורולה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היא עולה בחשבון הכולל פחות או יותר על כל רכב בסביבה.

כן, במדד השעמום-עד-כדי-סכנה-למוות-מוחי אולי.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, במדד השעמום-עד-כדי-סכנה-למוות-מוחי אולי.
תגיד לי, מה יש לך עד כדיי כך נגדה למען השם?

היא אומנם משעממת עד מאוד, אבל לא הרבה יותר מההונדה סיוויק, יונדאי אלנטרה, הלאנטיס בזמנה כשהייתה חדשה (עדיפה על הלאנטיס אלפי פעמים) וכו'.

Back to the original - NC again.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגיד לי, מה יש לך עד כדיי כך נגדה למען השם?

היא אומנם משעממת עד מאוד, אבל לא הרבה יותר מההונדה סיוויק, יונדאי אלנטרה, הלאנטיס בזמנה כשהייתה חדשה (עדיפה על הלאנטיס אלפי פעמים) וכו'.

עזוב, דיברנו על זה כבר מספיק. והיא באמת לא יותר משעממת מהאחרות, אבל היא השעיר לעזאזל שלי...

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזוב, דיברנו על זה כבר מספיק. והיא באמת לא יותר משעממת מהאחרות, אבל היא השעיר לעזאזל שלי...

סוף כל סוף אתה מודה....

עכשיו אני רגוע :-) .

Back to the original - NC again.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תענה לי ברצינות, אתה מכיר הרבה אנשים שהחליפו סיוויק קופה בקורולה?
ברצינות הכי גמורה, אני לא מכיר אף אחד. ומה בכך, אני גם לא מכיר אף אחד שיש לו סיוויק קופה, וכמעט גם אף אחד שיש לו קורולה.

אני שמח שאני נותן לכם שעירים לעזאזל להתעלל בהם, אבל הקורולה לא מתרשמת מכך, וממשיכה להיות הרכב הכי נמכר בעולם, ועם סיבות טובות.

אני לא יודע מה ה"סטנדרט" של ג'קי, מלבד מה שהוא כתב. עניתי לו בהתאם לתקציב ולדרישות שהוא רשם, ואם זה לא מתאים לו, הוא לא חייב לי כלום. לעומת זאת, ייתכן שמה שחשוב לו זה דווקא דברים אחרים ממה שאתה סבור, ועוד ייתכן שיש טעם להעלות כיווני מחשבה שונים, סתם בשביל לפתוח את הראש.

בקיצור, קטילות זה לא דבר בונה, ומצד שני אף אחד מכם לא טרח לתת לו תשובה יותר קונקרטית ממני... ותחשבו על זה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני שמח שאני נותן לכם שעירים לעזאזל להתעלל בהם, אבל הקורולה לא מתרשמת מכך, וממשיכה להיות הרכב הכי נמכר בעולם, ועם סיבות טובות.

כן, סיבות מצוינות. כי היא מתאימה ל-99% מאוכלוסיית העולם, שמורכבת מאנשים משעממים עד מוות, חסרי דימיון, מסתפקים במועט, שכל מטרתם בחיים היא לרצות את אמא שלהם. ולפני שתקטלו אותי - אני מגזים בכוונה. קורולה היא מכונית בסדר גמור, בשביל אמא שלי (שהיא משעממת עד מוות, חסרת דימיון וכולי וכולי :wink: ). הנה עובדה - לאמא שלי יש יאריס, שהיא בעצם האחות הקטנה (והטיפה פחות אפורה, במיוחד בזהוב זרחני) של הקורולה.

אני לא יודע מה ה"סטנדרט" של ג'קי, מלבד מה שהוא כתב. עניתי לו בהתאם לתקציב ולדרישות שהוא רשם, ואם זה לא מתאים לו, הוא לא חייב לי כלום. לעומת זאת, ייתכן שמה שחשוב לו זה דווקא דברים אחרים ממה שאתה סבור, ועוד ייתכן שיש טעם להעלות כיווני מחשבה שונים, סתם בשביל לפתוח את הראש.

בקיצור, קטילות זה לא דבר בונה, ומצד שני אף אחד מכם לא טרח לתת לו תשובה יותר קונקרטית ממני... ותחשבו על זה...

ענית לו בהתאם לתקציב אולי, אבל לא בהתאם לדרישות. מי שקונה סיוויק קופה הוא אולי לא בעל טעם מדהים במיוחד (סליחה ג'קי), אבל הוא בפירוש מחפש את מה שמייחד את (רוב) אנשי הפורום הזה, ורוב חובבי הרכב. וזה בדיוק - הייחודיות. חוסר הבינוניות הזה שמתאים לרוב המוחלט של האוכלוסייה ושאנחנו מנסים לברוח ממנו. אם הוא מחפש את זה הוא אפילו לא ירק לכיוון הקורולה (מכונית נפלאה, כבר אמרתי?)

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיי לקטלג מכוניות לפי

משעממת או לא משעממת .

כמעט כל המשפחתיות כיום הן אפורות יותר ואפורות פחות .

אפשר לחשוב שכל יום כשאני נכנס לאוטו אני מסתכל על הדשבורד ואומר לעצמי " פייי בואנה מה זה משעמם אותי האפור הזה " או " שיט הקונסולה ממש בנאלית ואפרורית " כאלה דברים עושים אולי כשקונים אוטו חדש או לפני שקונים אוטו חדש אבל תכלס ההפרש באפרוריות בין הקורולה לבין סיוויק היא אפסית ואם כבר אז קצת יותר נחמד לשהות בקורולה .

ויש לי קורולה דרך אגב שנת 98 . אוטו מצויין .

אם לא מבקשים ממנו יותר מדיי , ותסכימו איתי שרוב האנשים לא מחפשים כל היום היגוי יתר לפי דרישה או צווחות צמיגים והעברות משקל טובות .

זה לא מעניין 99 אחוז מהאנשים וגם למי שכן יש איזה 106 ראלי או אנאערף זה לא מעניין אותו כל היום " וואו האוטו שלי מעביר משקל טוב " או "וואו ההגה שלי ממש מתקשר " אז תרדו מזה.

קורולה אוטו מצויין וסיוויק אוטו מצויין לגבולות המחירים והשנים שלהן .

ים long time no

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, סיבות מצוינות. כי היא מתאימה ל-99% מאוכלוסיית העולם, שמורכבת מאנשים משעממים עד מוות, חסרי דימיון, מסתפקים במועט, שכל מטרתם בחיים היא לרצות את אמא שלהם. ולפני שתקטלו אותי - אני מגזים בכוונה. קורולה היא מכונית בסדר גמור, בשביל אמא שלי (שהיא משעממת עד מוות, חסרת דימיון וכולי וכולי :wink: ). הנה עובדה - לאמא שלי יש יאריס, שהיא בעצם האחות הקטנה (והטיפה פחות אפורה, במיוחד בזהוב זרחני) של הקורולה.

ענית לו בהתאם לתקציב אולי, אבל לא בהתאם לדרישות. מי שקונה סיוויק קופה הוא אולי לא בעל טעם מדהים במיוחד (סליחה ג'קי), אבל הוא בפירוש מחפש את מה שמייחד את (רוב) אנשי הפורום הזה, ורוב חובבי הרכב. וזה בדיוק - הייחודיות. חוסר הבינוניות הזה שמתאים לרוב המוחלט של האוכלוסייה ושאנחנו מנסים לברוח ממנו. אם הוא מחפש את זה הוא אפילו לא ירק לכיוון הקורולה (מכונית נפלאה, כבר אמרתי?)

רוני

שמע רוני, באמת אהבתי; קראתי והתמוגגתי מחיוכים על יצירתיות הכתיבה...

יודע מה, אולי אתה באמת צודק ולא הייתי צריך לענות לו. אולי אני אדם סולידי מידי כדי לתת תשובות לבעלי סיוויק-קופה.

הדבר היחיד שעדיין לא הבנתי מכל החגיגה הזאת, היא מדוע אתה (או מישהו אחר) לא טרח עד לרגע זה לתת לו שום תשובה אחרת...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיי לקטלג מכוניות לפי

משעממת או לא משעממת .

כמעט כל המשפחתיות כיום הן אפורות יותר ואפורות פחות .

אפשר לחשוב שכל יום כשאני נכנס לאוטו אני מסתכל על הדשבורד ואומר לעצמי " פייי בואנה מה זה משעמם אותי האפור הזה " או " שיט הקונסולה ממש בנאלית ואפרורית " כאלה דברים עושים אולי כשקונים אוטו חדש או לפני שקונים אוטו חדש אבל תכלס ההפרש באפרוריות בין הקורולה לבין סיוויק היא אפסית ואם כבר אז קצת יותר נחמד לשהות בקורולה .

נכון. אני מסכים. גם סיוויק אפרורית ביותר. האמת היא שברוב המקרים אפשר לקנות מכונית הרבה פחות אפורה בלא פחות כסף, אבל אנשים לא מחפשים אופי. הם מחפשים בינוניות. זה נוח לשקוע לתוך הבינוניות...

rehud - הסיבה שאני לא עונה לו היא כי קראתי את הדרישות שלו -

אמין, חזק , חסכוני, עם שוק טוב ששומר על הערך שלו,אוטומטי וכמובן יפה

ואני באמת לא מכיר שום רכב מתאים מלבד הונדה קופה... אולי לנטיס 323F שנת 97-98...

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקיצור לאחר שסטינו מהנושא .....נחזור אליו לרגע גבר תקשיב זה אולי יזעזע אותך אבל ה"סטנדרטים" של הונדה שאתה רגיל אליהם הם ממש לא בשמיים רד מהעץ ,בקשר לשאלתך אני הייתי מציע לך ללכת על יונדאי קופה שנת 97 מבחינת איבזור היא דיי מקבילה לסיוויק רמת גימור וכו, מבחינת ביצועים יש לה מנוע גדול יותר וחזק יותר אם אני לא טועה 138 כ"ס לעומת 125 בסיוויק או אפילו פחות בכול מקרה לדעתי היונדאי יפה יותר ואטרקטיבית יותר וזה יהיה מבחינתך שינוי מרענן.......תהנה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7091 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...