Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגיע הזמן להתקדם, התלבטות בין Samsung Galaxy S3 ל Samsung Galaxy S4 mini

TOMY7
שימו לב! השרשור הזה בן 3687 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חברים שלום,

לאחר לחץ לא קטן מאשתי התקבלה ההחלטה להחליף את הנוקיה הישן (C2ׁׂׂׂׂ) ולקנות לעצמי משהו "משוכלל".

התקציב: עד 1300 שקל.

השימושים והדרישות: זמן סוללה ארוך, דיבור, וואטסאפ ואולי כמה אפליקציות שאגלה בהמשך.

היות ויש לי אפשרות לקנות באילת במחיר זול יחסית, ההתלבטות העיקרית בין Samsung Galaxy S3 ל Samsung Galaxy S4 mini.

אשמח לעזרה ממביני עניין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מחזק לגבי המוטורולה מוטו G. מעבד 4 ליבות לעומת שתיים בסמסונג, וסוללה לא פחות ממעולה, במיוחד ביחס לסמסונג.

ממליץ מניסיון על רכישה מbuy2usa, גרסת ה16 ג'יגה תעלה לך רק 1100 ש"ח.

עוד לא נולדה המלחמה שגבר יכול לנצח בה אישה, ולא לשלם מחיר יקר יותר בטווח הארוך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

http://hwzone.co.il/gadgets/articles/MWC_2014_Mid_Range_Blast

אני אחסוך לך. הכתב אומר שה- moto g מנצח, אך אולי תמצטא מכשיר שאתה מעדיף בגלל תכונה זו או אחרת.

"when you see a good move, look for a better one..."

Mazda 2 2014

Kawasaki Z400 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מפרט זה ממש לא הכול בבחירת טלפון.

ל-S3 יש פשוט מסך כחול. זה משהו שקשור לסידור הפיקסלים שלו, אבל פשוט אי אפשר להתעלם מהגוון הכחול שהוא מייצר. המסך פשוט דוחה ואהבתי יותר מסכים נחותים יותר ממנו מבחינת רזולוציה. על הטכנולוגיה שהוא משתמש בה - AMOLED, אני לא אדבר כי זה באמת עניין של טעם אישי.

ל-S3 יש טאצ'ויז שזה פשוט לא מערכת טובה. מבחינת מפרט הוא לא פחות טוב מהמוטו G, אבל הגרסא שמותקנת עליו היא כבדה,איטית, תופסת את כמעט את כול המעט ראם שיש לו, ובנוסף היא לא מעודכנת לגרסת האנדרואיד האחרונה שיש. כול זה גורם לזה שהמכשיר מרגיש איטי יותר מהמוטו G.

הבדלים קטנים נוספים?

גרסת האנדרואיד האחרונה יעילה מאוד בשימור זמן סוללה. לא יצא לי להשתמש במוטו G לאורך זמן, אבל אמור להיות לו זמן סוללה טוב יותר.

החיסרון היחיד זה המצלמה, שנופלת מזאת של ה-S3.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מפרט זה ממש לא הכול בבחירת טלפון.

ל-S3 יש טאצ'ויז שזה פשוט לא מערכת טובה. מבחינת מפרט הוא לא פחות טוב מהמוטו G, אבל הגרסא שמותקנת עליו היא כבדה,איטית, תופסת את כמעט את כול המעט ראם שיש לו, ובנוסף היא לא מעודכנת לגרסת האנדרואיד האחרונה שיש. כול זה גורם לזה שהמכשיר מרגיש איטי יותר מהמוטו G.

מחזק את המצוטט.

שחק עם גלקסי 3, בכניסה ויציאה לאפליקציות בסיסיות כמו הודעות, אנשי קשר וכדו', אח"כ שחק במוטו G, ותגיד לי איפה החוויה טובה יותר.

חד משמעית- המוטו G עובד יותר חלק אפילו מהגלקסי 4. ברמה הבסיסית. לגלקסי יש יתרונות אחרים כמו חיישן השהיית כיבוי מסך בזמן שמסתכלים עליו (נוח ושימושי) ועוד כמה פיצ'רים, מצלמה טובה יותר ויכולת הרחבת זיכרון.

למוטו G יש זמן סוללה ארוך משמעותית, עובד חלק יותר, זול יותר וקומפקטי יותר.

ואני אומר זאת כאחד שעבר מגלקסי 4, למוטו G לשבועיים, ואז לסוני Z1 קומפקט (מאתמול).

עוד לא נולדה המלחמה שגבר יכול לנצח בה אישה, ולא לשלם מחיר יקר יותר בטווח הארוך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שציינו לפני- עזוב את הסמסונגים וקנה לעצמך MOTO G ותהנה, אם לא המוטו אז רק מכשירים ממותגים מסין.

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף להמלצה על מוטו G - משתמש בו מזה כחודשיים, אצלי הסוללה מחזיקה מעמד בין 48-72 שעות בין טעינות (אם כי אני נוהג לטעון מדי לילה). בדקתי כעת - המכשיר שלי נותק מהמטען אתמול בבוקר ועדיין יש 56% סוללה. השימוש שלי לא אינטנסיבי במיוחד, אבל המכשיר בהחלט לא מונח במגירה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה לעוזרים,

שמתי לב לנתון שפחות אהבתי ב

moto g וזה הרמת הקרינה שלו

1.17 W/kg לעומת 0.33 בגלקסי 4 MINI.

בנוסף שמתי לב שהוא כבד יותר ב 33 אחוז מגלקסי.

אגב שמתי לב שיש

LTE לגלקסי 4 MINI, מישהו התנסה בזה?

עריכה אחרונה על ידי TOMY7
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש גלאקסי S4 מיני, ואחד נוסף לבדרך מארה"ב לאחי.

שים לב שהמסך שלו קטן מהסטנדרנט ויכול להיות שתמצא אותו לא קריא (4.3").

אני משתמש בתכונות הבסיסיות ביותר ואני ממש מרוצה. מבחינת סוללה - מחזיקה לי יום בשימוש סטנדרטי כולל הכל, לעומת יום וחצי כאשר כמעט לא בשימוש.

נוח מאוד למי שלא אוהב טאבלט בכיס, והממשק של סמסונג מאוד נח.

תתחדש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי"רמת הקרינה" - מדובר בנתון שאף אחד לא יודע מה משמעותו. יתרה מזאת - המדידה האמריקאית שונה מהאירופית, ואין כל דרך לבצע המרה בין הנתונים. אישית אני נוטה להתעלם מהנתון כיון שמשמעותו כלל לא ברורה. בכל מקרה - ה-SAR האירופי של המוטורולה הוא 0.79, וזה הנתון שעליך להשוות לנתון האירופי של הגלקסי (לא פורסם ה-SAR האמריקאי שלו).

אם אתה רוצה לצמצם את החשיפה לקרינה מהמכשיר - השתמש בדיבורית המובנה או באזניות.

לגבי ב-LTE - לא ראיתי באיזה פסי LTE מדובר. בכל מקרה - למרות הפרסומים של אורנג' שירות LTE לא יהיה נפוץ בארץ כל כך מהר, שלא לדבר על התמחור שטרם פורסם.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מעוניין במכשיר מיתקדם וחזק יותר מהמוטוG, יש את המכשיר הזה שהוא ברמה של מכשירי דגל שנימכרים בארץ בכ2000 שקל ועולה כ250$ ואפילו פחות עם קופונים באלי ב25 לחודש.ZTE Nubia Z5S Mini

יש גם חבר פורום שלנו שהזמנין ומחכה שיגיעה, תוכל לחקות לסקירה שלו גם :-).

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...