Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Sundown sae1000d חוות דעת?

שימו לב! השרשור הזה בן 3682 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מגבר מצויין של חברה מעולה לטעמי, הסאב שלך 600 rms אם אני לא טועה לכן המגבר הזה יעשה עבודה מעולה גם ב1 וגם ב2 אום ( תלוי מה ההתנגדות של הסאב ).

המגבר הגביר אצל אחי ב1 אום 2 רוקפורד p3 הדגם הקודם ללא בעיה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מונובלוק טוב, תביט בחתימה.

ב4 אוהם הוא עדיין נמצא בטווח הספק נמוך יחסית אבל מנסיון, הוא הגביר לי סאן דאון sa10 יפה מאוד על 4 אוהם, אם הייתי יורד לשני אוהם נראה לי שזה היה דווקא עדיף אבל, מאוחר מידי כבר בשביל זה.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר פתחת שרשור לגבי שדרוג מונו לפני כמה ימים, הסאב שלך בהתנגדות 2 אוהם, הרוקפורד שלך מפיק 500rms ב2 אוהם , לא יהיה שום הבדל שמצדיק את ההשקעה בהחלפה הזו. מה חסר לך כרגע שהחלטת שהמונו הוא הנקודה החלשה?

hu:eclipse 7200 MK II ,amp:image dynamics q450.4+boston gt28+mono rockford 1501bd,comp:duble hertz mlk165+midrange hl70, subwoofer:fi q15

:evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תסביר מה התופעה? מה לא עובד כמו שאתה רוצה? המגברים האלו עולים כסף שחבל שתוציא אם אין בזה צורך.

hu:eclipse 7200 MK II ,amp:image dynamics q450.4+boston gt28+mono rockford 1501bd,comp:duble hertz mlk165+midrange hl70, subwoofer:fi q15

:evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאיזו סיבה אתה מתעקש על סאבסוניק? אתה מנגן תקליטים ברכב? (מי שמבין קצת בוויניל יבין את השאלה)

או שמא אתה מנסה לנגן תדרים נמוכים על תיבה שמכוונת גבוהה ואתה לא רוצה לגרום נזק?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים תודה על העזרה, אבל אני ביקשתי חוות דעת על המונובלוק. הרוקפורד שאצלי עכשיו הכל טוב איתו ואני מרוצה ממנו. רוצה לנסות מגברים יותר חזקים ולשמוע איתם את הסאב זה הכל :) וכמו שהבנתי בעוצמות כאלה לא צריך סאבסוניק, לא יהיה נזק לסאב. פשוט רוצה לשמוע את העבודה של הסאב עם מונובלוקים אחרים (בהרגשה אולי אני מפסיד משהו).

עריכה אחרונה על ידי Kuturga

CAR: HONDA CIVIC HATCHBACK SPORT 1.5T STAGE 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה התקציב שלך לשדרוג?

לא בכל תקציב אתה באמת תוכל לשדרג ולהרגיש את המשמעות של השדרוג.

Pioneer 80PRS

Celestra FA2150x : Hertz HV 165 XL ||| Boston Acoustics GT275 : Hertz HT 28

DC 3.5k : Sundown Z v.3 15

XS Power D2400 , D5100

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מרוצה ממה שיש למה לחפש הרפתקאות?

גם לתקציב שלך לא מאמין שתמצא משהו שיכול "לסגור" לך את הפינה.

יכול להיות שהסאב בכלל לא מתאים לך ולא המונו?

Scan Speak

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התקציב עד 1000 שייח מיד שתיים. כל הצאה של מונובלוקים אחרים מתקבלת :)

עד 1000 ש"ח אתה לא תמצא משהו שיתן לך הרגשה של שדרוג.

אלא אם כן תצליח למצוא רוקפורד 1001bd בטווח מחיר הזה.

אני בספק אם יש כזה למכירה בפורום.

Pioneer 80PRS

Celestra FA2150x : Hertz HV 165 XL ||| Boston Acoustics GT275 : Hertz HT 28

DC 3.5k : Sundown Z v.3 15

XS Power D2400 , D5100

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם עדיין לא נמכר יש להישאם רוקפורד פאנץ' 1000 חדש יחסית. אם אני לא טועה הוא מוציא 1000 ב2 אוהם.

תיקון - לאחר בדיקה כדי לוודא- 500 וואט ב2 אוהם. גם לא רלוונטי.

עריכה אחרונה על ידי ReZ0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3682 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...