Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אבי חלקי חילוף רחובות - 053-8094468 - חוות דעת גולשים

שימו לב! השרשור הזה בן 1779 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זהו שרשור ההמלצות של אבי חלקי חילוף אשר ממוקם ברחובות. העסק מוכר חלפים חדשים, אביזרים, שמנים , תוספים, כלי עבודה ולמעשה הכל (פרט לצמיגים) לרכב.

חברי פורום שביקרו במקום מוזמנים לחלוק חוויות, המלצות וחוות דעת על נותן השירות.

אבי חלקי חילוף רחובות

נא לשמור על כללי כתיבת ההמלצות בפורום

עריכה אחרונה על ידי עמית
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...
  • תגובות 61
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

נכנסתי לשני החבר'ה החביבים האלו לקנות מצתים, ומסננים ל e90 320.

מחירים מעולים, שרות מעולה, "זורמים" לא נתקעים.

לא כל כך כיף לבזבז כסף - אבל באמת שהמחירים היו הוגנים גם לאחר השוואת מחירים.

וגם החבר'ה הנ"ל מאוד מקצועיים.

מקס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכיר את אבי עוד מהמיקום הישן שלו, קונה אצלו בערך 6-7 שנים, איש שירות מעולה, המחירים שלו מאוד טובים, תמיד מצאתי את מבוקשי שם ותמיד מקבלים אותך בחיוך.

מקום מקצועי לגמרי, היו לא מעט פעמים שהייתי בטוח שמה שאני מבקש זה מה שאני צריך ובסופו של דבר אבי הוכיח לי אחרת ותמיד הוא צדק.

כל מי שמהאזור מומלץ מאוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

אז החל מהשבוע גם אני לקוח מרוצה של אבי :mm_yeah:

אבי נתן לי הצעת מחיר טובה על זוג צלחות בלימה, היה איתי בקשר טלפוני לאחר ההזמנה והמשלוח הגיע בדיוק בשעה הנקובה.

כשהגעתי לאסוף אותן אי אפשר היה להתעלם מהעובדה שזו לא "עוד" חנות חלפים אלא חנות קצת יותר רצינית עם מבחר עצום של מוצרים ולא מעט מוצרים קצת יותר איכותיים מז'אנר ה"אמריקן איגל" - היו שם שמנים של HELIX ו MOBIL 1, מוצרים של מגוואיירס ושמנים ונוזלי תיבות הילוכים מקוריים של יצרנים רבים.

הבטחתי שאני אחזור ואני אחזור. כיף לקנות ממקומות כאלה.

איתמר

P40803-162420.jpg

P40803-162454.jpg

P40803-162608.jpg

P40803-162701.jpg

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחיפוש אחר קיט פלסטלינה באינטרנט נתקלתי באתר, עוד לפני שפורסם בכלל שנפתח. למחרת כבר נרכשו 2 ערכות G3300. היום המלצתי לחבר נוסף לרכוש. מחירים טובים והוגנים.

אלעד

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף לממליצים.

קיבלתי עצות מצויינות, שירות מצויין בניסיון לאתר חלקים נדירים לאלפות מזדקנות ובסוף גם פתרון.

מומלץ מאוד!

166, קאפה, GTV, קופה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף לממליצים.

רכשתי בטלפון כמה פריטים לטיפול הקרוב וביררתי מחירים של חלפים. השירות בטלפון אדיב, המחירים טובים ותחרותיים בהשוואה אפילו לebay ודומיו בחלפים מסויימים, והצעות המחיר הוגנות.

בהחלט אחזור לקנות מהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסעתי היום לקנות אביזרים לעבודה על הרכב,בדרך שאלתי אותם לגבי שמן שלא היה במלאי הם הזמינו על המקום במחיר יותר נמוך מהחנות הרגילה שלי.

ממליץ בחום יחס אוהב ואכפתי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני רוצה להמליץ על אבי חלקי חילוף לאחר שהיום רכשתי דרכם חלפים לרכב שלי לקראת טיפול.

החבר'ה מקצוענים, שירותיים מאוד והמחירים טובים מאוד.

לרכב נוסף שלי רכשתי חלפים ביונדאי שופ (אצל ליאור) ונראה לי שהם יכולים להוות מתחרים לא רעים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטרם ביצוע ההזמנה יצרתי קשר עם אבי ואילן דרך מערכת ההודעות בפורום, ושאלתי לא מעט שאלות.

חווית הקנייה, במילה אחת, מעולה. ואם נוסיף תיאורים אז הייתה שם גם בהירות, סבלנות, הרבה נכונות לעזור למצוא את המוצר המתאים, לברר עם ספקים, ולהעלות דברים לאתר - ברמה שעוד לא נתקלתי בה.

ההזמנה הגיעה מהר מאוד גם לצפון הרחוק. כל המוצרים ארוזים היטב, מוגנים, הכל הגיע שלם והגיע בדיוק מה שהוזמן.

המחירים לגמרי אטרקטיביים.

ולסיכום, באמת, אולי לא כיף להוציא את הכסף - בהחלט כיף מאוד לקבל תמורתו שירות כל כך טוב.

ממליץ בחום!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף לממליצים.

לפני שבועיים בערך נזקקתי לתפוח מסרק הגה לC5, אבי גם נתן שירות אדיב ויעיל בטלפון, גם החזיק את החלק במלאי, גבה מחיר סביר ונוח, והתחושה בחנות נעימה. כנראה שאחזור.

יתרון נוסף: מחירים באתר האינטרנט (קישור בקישור בהודעה ראשונה), כן ירבו.

עריכה אחרונה על ידי Eily
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

ראיתי אותם היום

שני תותחים אין כאלה מחירים

בולמים של KABAYA במחיר רצפה !

כל סוגי החלפים, כל סוגי השמן

אפילו נוזל קירור פרסטון מצאתי שם

קניתי מהם בלמים, בולמים ותושבות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קניתי מהם שבוע שעבר כלי עבודה.

השירות היה אמין, המחירים ברצפה (לא מצאתי חנות בירושלים יותר זולה).

הגיע מהר ושני הבחורים נותנים שירות טוב מאוד.

רועי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני מצטרף להמלצות!

חשפתי פנס אחורי לקורולה של אבא, נכון שלא חסר חנויות חלפים בתל אביב והאזור, אך אחרי שראיתי את השרשור הזה העדפתי "ללכת על בטוח".

מחיר ושירות מצויינים!

Peugeot 3008 1.6 Premium 2021
Mazda 2 Pure White 2015

Peugeot 206 XS 2006

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...