Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אבי חלקי חילוף רחובות - 053-8094468 - חוות דעת גולשים

שימו לב! השרשור הזה בן 1778 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מצטרף להמלצות. שירות אדיב ומקצועי.

יצא לי לרכוש השבוע חלקים לצורך טיפול, וחזרתי אחרי כמה ימים לטובת מוצרי טיפוח.

באתי, קניתי, נהניתי :)

Pioneer P90RS | Celestra RA | Seas Lotus Reference

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...
  • תגובות 61
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אז היום שוב הזדמן לי להגיע לאבי, פעמיים.

מסתבר שבכמה חודשים טובים שלא הייתי שם (מה לעשות שככה זה עם טויוטה?) החנות עברה שדרוג רציני וכעת אין עוד דלפק עם מחסן מאחורה אלא זו ממש חנות לכל דבר ועניין עם שפע מותגים ומבחר ענק מכל דבר, רק חסרות עגלות סופרמרקט בכניסה.

בניגוד לחנויות חלפים מיוזעות כאן העניינים מתנהלים אחרת, בשקט, יש מרווח ומיזוג והרבה סבלנות. אמרתי לאבי שלדעתי הוא החנות היחידה מסוגה בארץ, ובטח שלנו כחובבי רכב שמעריכים מותגים ומוצרים קצת יותר איכותיים מאמריקן איגל ושות' יש מה לחפש שם.

הנה כמה תמונות של האימפריה המחודשת (ואם לא הבנתם אז יותר מממולץ לבוא לביקור וגם אין בעיות חנייה):

IMG_20150920_080455.jpg

IMG_20150920_080656.jpg

IMG_20150920_080404.jpg

IMG_20150920_080414.jpg

IMG_20150920_080429.jpg

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

האמת נותנים שרות מעולה.

אני לרוב בעיקר מקבל שירות מאילן- ואני בעייתי בעניין הזה,אני רוב הזמן לא זמין בטלפון / עסוק/תפוס.

ותמיד מזמין מוצרים לפעם הבאה שאגיע ותמיד הם ישנם ותמיד קיבלתי את מה שהייתי צריך.

יופי של חנות.

נראה לי גם אני הראשון שנתן חוות דעת עליהם פה...

תצליחו במקום בחדש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה אומנם מאוחר, אבל מוטב מאוחר מאשר אף פעם. בעמוד הקודם כתבתי המלצה ובאתי לחזק אותה חיזוק נוסף.

אחרי שקניתי כמה חלקי חילוף לרכב, הרכב החזיר את נשמתו לבורא הרכבים לפני שהספקתי לטפל בו. יצרתי איתם קשר ולמרות שעבר דיי הרבה זמן מאז הקנייה הם הסכימו לקבל חזרה את הדברים ולתת לי זיכוי מלא. אז בניגוד למקומות שאתה מקבל בהם שירות טוב רק לפני הקנייה, פה יש גם מקום לחזור אליו ועדיין לקבל יחס הוגן ומעבר. ממליץ מאוד!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כחודש אחי קנה רנו לוגאן ונכנס למוסך ליישור קו. ביצעו לו טיפול עם שמן ונוזל קירור שאינם מתאימים לתקנים של יצרן הרכב (רק לאחר מעשה גילינו את זה). הטיפול לא עבר חלק ומשהו הציק לי. בהמלצת אחד מחברי כנופיית הטיפולים השוטפים פניתי לאבי חלפים וקיבלתי ממנו המלצה לנוזל קירור ושמן איכותי שעומדים בתקן של יצרן הרכב. בוצעה החלפת הנוזלים ועכשיו נוסעים בראש שקט עם הרכב. ממליץ בחום.

אבי חלפים, תודה לכם על הסבלנות, השירות והמקצועיות.

אם עוקפים אותך מימין את/ה כנראה בנתיב הלא נכון.

(lancia delta turbo mk3 (844

HU: ECLIPSE CD5000   AMP: NAKAMICHI PA1004   SUB: ROCKFORD FOSGATE rfz3412    FRONT: RAINBOW CS 3/160

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחזק את ההמלצות על אבי, בחור נחמד, ישר, חנות מעולה,מסודרת עם מבחר ומלאי מכובד.

אני נמצא אצל אבי פעם בשבועיים-שלוש כדי לקנות חלקים ותמיד יש במלאי מה שאני צריך.

כמו כן יש לו אתר פצצה ומסודר, לדעתי זה האתר היחידי בארץ ברמה כזאת לחנות חלקי חילוף.

שלומי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

הפתעה חיובית מ2 החבר'ה היום...

הזמנתי פילטר גיר לבימר דרך אילן לפני יותר מ3 חודשים,לא היה לי זמן להתעסק עם זה ובלה ובלה בלה... בסופו של יום,כשהזמנתי מאילן הוא אמר לי שלא יצא לו למכור כאלה ושהוא מקווה שאני יודע מה אני מזמין. אמרתי יודע- מסתבר שלא.

ביקשתי להחליף למה שאני צריך , קודם כל אמרו שאין שום בעיה- וזה בטח לא מובן מאליו אחרי מעל 3 חודשים שהחלק שוכב אצלי במחסן.

אמרו שצריך להוסיף כסף ( ידעתי שיהיה יקר יותר בוודאות ממה שאני קניתי קודם) .

אחרי כמה שעות אילן חזר אליי ואמר "לא צריך להוסיף כלום- קיבלתי הנחה מיוחדת" .

זה שירות.

אני לצערי לא טיפוס שמפגין יותר מדי רגשות (מלבד עצבים) - אבל שוב השתכנעתי שחבר'ה על הכיפעק.

שוב פעם תודה לכם!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף לחוות דעת חיובית מאוד על "אבי חלקי חילוף ברחובות"

שירות סופר אדיב,כבר מתחילת הדרך קיבלתי הצעת מחיר מאוד הוגנת עבור בולמים לרכב, בהודעה פרטית פה בפורום,משם עברנו לטלפון,והדרך לחנות כבר הייתה מתבקשת,התקבלתי בסבר פנים יפות,אבי התפנה והסביר לי כל מה שהייתי צריך לדעת בסבלנות רבה,ואפילו עזר לי לקחת את הציוד עד לרכב!

לסיכום:

אמינות

סבלנות

שירות

ניקיון

מחיר מעולה

בהחלט אחזור ואמליץ למכריי,תודה אבי!

עריכה אחרונה על ידי seat ibiza TDI

TDI POWER

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 שבועות מאוחר יותר ...

מצטרף להמלצות החמות כאן,

כמובן שגם אני הצטרפתי בתור לקוח של אבי חלקי חילוף. הייתי איתו בקשר טלפוני לאורך כמעט כל המסלול ביחד מצאנו חלקים מתאימים לרכב שלי ואחריי שהכל היה מוכן הגעתי ואפילו שהיה קצת מאוחר החברה חיכו לי כיוון שאיני גר באזור, בדקנו שוב שהחלקים אכן מתאימים ויצאנו עם חיוך וחווית קניה מצויינת מיותר לציין שהמחירים ללא תחרות ובטח שאחזור ואקנה שם בהמשך!

תודה.

8)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

תודה לאבי שעוד הפעם יצא מלך וסידר לי מחיר טוב,למרות שאני לקוח בעייתי ולפעמים בררן על יתר המידה.

עריכה אחרונה על ידי mark_Avn
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

אז גם אני יצטרף להמלצות. למרות שאני מהצפון, היום זו כבר הפעם הרביעית שאני קונה מאבי.

מבחר גדול מאוד של מותגים לבחירה, החל משמנים מכל סוג ועד לפילטרים תחליפיים איכותיים, דבר שלא מובן מאליו למצוא.

יחס מעולה ועבודה מסודרת לפי מקטי"ם.

תודה! אין ספק שאזמין עוד בהמשך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי שם לפני כחודש וקניתי סט קלאץ לגטס, מהמבחר הרב של הפריטים החלטתי לקנות גם וישר אחורי ופלאגים עבור אסף, הבחור עשה הנחה לרגל הקניה הגדולה והשירות היה מעולה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...