Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הלחץ דם של הXSI מתחיל לעלות!!!

Guest Anonymous
שימו לב! השרשור הזה בן 7703 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי 106 XSI שנת 96 ....

לאחרונה כשאני נוסע נסיעה מאומצת מד לחץ השמן עולה לקו השלושת רבעי(קו אחד מתחת לאדום) ויום אחד שהיה נורא חם והפעלתי גם מזגן הוא עלה והיה כמעט באדום. שראיתי את זה, ישר כיביתי מזגן ואז זה חזר לשלושת רבעי.

מה הסיבה לכך?

איך אני מסדר את זה?

חוץ מזה האוטו מאוד מהנה לנהיגה ואני מרוצה ממנו מאוד. :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדבר הטוב ביותר שאפשר לעשות עם המחט של הלחץ שמן בפיז'ו, זה להזריק איתה.

כל קשר בינה ובין במציאות, מקרי בהחלט.

אם כבר פיז'ו לא אמינה... החיישן לחץ שמן שלהם.. אם רק הייתי מוצא את הדביל הצרפתי שדחף את החרא הזה לרכב... :evil::evil:

שים פילטר שמן מקורי, הכי חשוב.

לגבי חוסר שמן, יש לך נורית.

לגבי עודף שמן, תבדוק עם המדיד.

כל השאר בידי אללה-ירחמו ועבדיו דוחפי הבאגטים.

:twisted::evil:

שיתקע להם הפקק של הבוז'ולה בגרון, י'נעאל אחותם.. :mad:

איזה שמן שמת?

הצטרפו עוד היום לאגודה לשחרור הטלטל.

"הטלטלים השחורים, יולי 2004".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדבר הטוב ביותר שאפשר לעשות עם המחט של הלחץ שמן בפיז'ו, זה להזריק איתה.

כל קשר בינה ובין במציאות, מקרי בהחלט.

אם כבר פיז'ו לא אמינה... החיישן לחץ שמן שלהם.. אם רק הייתי מוצא את הדביל הצרפתי שדחף את החרא הזה לרכב... :evil::evil:

שים פילטר שמן מקורי, הכי חשוב.

לגבי חוסר שמן, יש לך נורית.

לגבי עודף שמן, תבדוק עם המדיד.

כל השאר בידי אללה-ירחמו ועבדיו דוחפי הבאגטים.

:twisted::evil:

שיתקע להם הפקק של הבוז'ולה בגרון, י'נעאל אחותם.. :mad:

איזה שמן שמת?

בפעם האחרונה שבדקתי אין מד לחץ שמן, אלא מד טמפרטורת שמן :!:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא ממש הסבר אבל ל-GTI הרכבתי פילטר מקורי של פיז'ו סיטרואן שהם קוראים לו HIGH PERFORMANCE PURFLUX ויש לו גם מספר(פשוט הוא מורכב על האוטו ואין לי כוח לזחול מתחת עכשיו) ונפתרו רוב הבעיות של הלחץ שמן הוסבר לי על ידי אחד המשפרים הבכירים של ארצנו(ב....) שהפילטר הנ"ל יוצר כך שהשמן יזרום בו בצורה האופטימלית ביותר והחלקה ביותר ללא כל "עיכוב" ואכן נראה שיפור במחוג הלחץ....אגב הוא עולה 40 שקלים לא משהו קריטי...

האוטו נסע עם פילטר תחליפי לפני כן ואכן נראה שינוי..אבל הכל בע"מ (אתם יודעים המחוגים של הביג'ו זה לא שיא האמינות) :lol:

אני כבר לא בעליה הגאים של צרפתייה ספורטיבית...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יוגב, לפיז'ו יש מד לחץ שמן (נמדד בבארים מ-0 עד 8), הרכב היחיד שאני מכיר בארץ עם טמפ' שמן זה ה-WRX.

אולי אני, טועה (לא נראה לי :roll: ).

אביעד, מנועי פיז'ו עובדים בלחץ שמן מאוד גבוה, הם צריך תעבורת שמן מהירה, לא סתם כתוב על הפילטרים HIGH PERFORMANCE.

קצת פחות מדי לחץ שמן, כמה שניות מיותרות מעל 5000 סל"ד, טלפון ל"בכר" מנועים להביא 1.9 חדש.

לא סתם על כל PSA רשום "פילטר השמן הוא ליבו של המנוע...בלה בלה בלה", במקרה הזה זאת אכן חובה.

הצטרפו עוד היום לאגודה לשחרור הטלטל.

"הטלטלים השחורים, יולי 2004".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יוגב, לפיז'ו יש מד לחץ שמן (נמדד בבארים מ-0 עד , הרכב היחיד שאני מכיר בארץ עם טמפ' שמן זה ה-WRX.

אולי אני, טועה (לא נראה לי ).

גם לי יש מד חום שמן, בתמא.

נראה לי שמד לחץ שמן היה יכול להיות יותר יעיל ושימושי.

שי

פיספסת אה הו, אה הו, פיספסת, אה הו. פיספסת, נפלת על פז'ו.

אתה רוצה להתאבד נסה ליפול על שברולט.

פיספסת, פיספסת אה הו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואגב, מה שנכתב כאן לגבי לחץ השמן עם מסנני שמן חליפיים מוכיח תיאוריה ותיקה שלי. אני ממש לא רואה סיבה לקנות פילטר חליפי שאין דרך לבדוק את יעילותו ותאימותו לדרישות היצרן בשביל לחסוך סכום זניח של 20-30 ש"ח...

שי

פיספסת, פיספסת אה הו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנועי פיז'ו עובדים בלחץ שמן מאוד גבוה, הם צריך תעבורת שמן מהירה, לא סתם כתוב על הפילטרים HIGH PERFORMANCE.

קצת פחות מדי לחץ שמן, כמה שניות מיותרות מעל 5000 סל"ד, טלפון ל"בכר" מנועים להביא 1.9 חדש.

לא סתם על כל PSA רשום "פילטר השמן הוא ליבו של המנוע...בלה בלה בלה", במקרה הזה זאת אכן חובה.

רועי+שי , יש לכם סימוכין לזה? לגבי זה שהתחליפי אכן שונה מהמקורי ו"שווה" את ההשקעה הזניחה הנוספת.

סתם בשביל העקרון שבדבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רועי+שי , יש לכם סימוכין לזה? לגבי זה שהתחליפי אכן שונה מהמקורי ו"שווה" את ההשקעה הזניחה הנוספת.

סתם בשביל העקרון שבדבר.

אצלי זה בגדר תיאוריה, ללא סימוכין. הדוגמא שפורטה כאן מוכיחה שאולי יש דברים בגו. ידוע לי שיצרני הרכב אינם מיצרים את המסננים, אלא מזמינים מיצרני משנה, אבל לא בהכרח כל מה שנמכר בחנויות החלפים, גם אם הוא מחברה ידועה, תואם את מפרט היצרן.

קחו למשל את צ'מפיון, חברה מכובדת בהחלט שמשווקת מסנני שמן חליפיים. לפיה, פיאט 127 ולנצ'יה תמא משתמשות באותו מסנן שמן בדיוק. כמובן שבפיאט קיימים שני מסננים שונים עבור שתי המכוניות הללו. צ'מפיון בסה"כ מייצרת מסנן שמתאים מבחינה פיזית לשתי המכוניות (אותה הברגה והתאמה לבסיס), אך מן הסתם בפועל העסק יתפקד בצורה שונה.

כמובן שניתן לנסות ולאתר מי מייצר את המסנן עבור יצרן הרכב ולודא שהדגם שנמכר זהה לחלוטין, אבל כיוון שההפרשים במחיר כל-כך זניחים, חבל על המאמץ...

שי

פיספסת, פיספסת אה הו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יוגב, לפיז'ו יש מד לחץ שמן (נמדד בבארים מ-0 עד , הרכב היחיד שאני מכיר בארץ עם טמפ' שמן זה ה-WRX.

שי

גם לי יש מד חום שמן בפיג'ו....

חיווי מועיל, אבל גם אני הייתי מעדיף מד לחץ שמן במקום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שי

בלנצ'יה בטא הקשישה יש שעון לחץ שמן, שעון נוסף לטמפ' שמן ושעון שלישי לגובה השמן...

זאת בנוסף למד חום מים, מד טעינה ומד דלק כמובן וכל השישה נראים כמעט אותו דבר, דבר שגורם לאשתי להעיר לי כל הזמן שהולך להגמר לי הדלק כשהיא מתבלבלת בין שלל השעונים :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יוגב, לפיז'ו יש מד לחץ שמן (נמדד בבארים מ-0 עד 8), הרכב היחיד שאני מכיר בארץ עם טמפ' שמן זה ה-WRX.

אולי אני, טועה (לא נראה לי :roll: ).

אביעד, מנועי פיז'ו עובדים בלחץ שמן מאוד גבוה, הם צריך תעבורת שמן מהירה, לא סתם כתוב על הפילטרים HIGH PERFORMANCE.

דווקא יש שעון מד' טמפ' מקורי

השעון שמן ב-106 מציג 2 חיווים שונים, למעשה מתפקד כ-2 שעונים

לפני ההתנעה הוא מציג לכמה שניות את מפלס גובה השמן, לאחר ההתנעה הוא מציג את טמפ' השמן.

http://www.motorica.net - מוטוריקה.נט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7703 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...