Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קיה פיקנטו- טיפול שנתי \15K

nmeqout
שימו לב! השרשור הזה בן 3692 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קניתי פיקנטו חדשה באוגוסט האחרון ובמעמד הקבלה המוכרת ענתה לשאלתי לגבי טיפולים שהטיפול הוא שנתי או 15K ק"מ "כרגיל".

היום הסתכלתי בספר רכב וכתוב שם שהטיפול הראשון הוא 15K או 6 חודשים.

האם הגיוני שטיפול נעשה אחרי חצי שנה או שלא הבנתי נכון את הספר (איך אפשר לעשות 15K בפחות מחצי שנה..),ואם כן ועברו כבר 7 חודשים וקצת,זה אומר שאיבדתי את ה7 שנות אחריות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פעם ראשונה אני שומע,אתה בטוח שזה לא סעיף "תנאים קשים"?

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמור להיות פרק שבו אתה רואה בדיוק מה צריך לחליף באיזה ק"מ,הפיקנטו אמורה לעשות טיפול אחת לשנה ממש לא כול חצי שנה.

לדעתי זאת ביקורת ראשונה לא טיפול.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אצלי בספר של הקיה ריו היה כתוב 6 חודשים לטיפול הראשון, ואחרי זה תמיד היה כתוב במפרקים של שנה.

אבל לא משנה את מי שאלתי, אמרו לי שנה, ולא חצי שנה. גם הסוכנות, גם השירות לקוחות של היבואן, גם המוסך שיש לו כל אינטרס שבעולם להגיד לי כן ודחוף פיטלר ושמן בלי סיבה.

אז עשיתי כשהגעתי ל15,000 ק"מ, אחרי בערך 8 חודשים.

האם זה טריק בשביל לאבד אחריות? לא נראה לי. בבערך 40,000 ק"מ נשברו לי מרימי השסתומים. המוסך עשה חקירה ענקית מסביב, עם מהנדס של היבואן שבדק את רכב. בסוף הם לא חילצו שום מסקנה, אמרו שכנראה זה פגם בייצור, החליפו את כל מרימי השסתומים ועל הדרך בגלל החקירות שהם עשו גם במערכת הקירור והשמן, החליפו לי שמן, פילטר שמן, ונוזל קירור בחינם כלום כסף. אז מהאחריות כנראה לא הפסדתי.

כמובן שבשביל לשמור על האחריות אני צריך להמשיך לטפל כאילו לא קרה כלום, אבל בכל זאת, אחריות הייתה. ואני מתכנן לבצע טיפול ב45,000 ק"מ כמו שצריך.

עריכה אחרונה על ידי Yanlin
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש הבדל בין "בדוק" לבין "החלף".

הוא לא צילם את כל הדף. בחלק השני של הדף כתוב "החלף מסנן שמן" ו"החלף שמן מנוע" או משהו בנוסח הזה. לפחות ככה זה אצלי.

ולפני שאתה אומר שזה מנוע שונה לגמרי, בקיה ריו הידנית יש את המנוע של הפיקנטו האוטומטית. :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3692 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...