Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

"שיפוץ" / "תיקון" מושב רכב?

שימו לב! השרשור הזה בן 3686 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

בזמן האחרון אני מרגיש שהמושב של הנהג כבר לא נוח כמו המושב שליד הנהג שביקושי משתמשים בו, ואני מעוניין לדעת האם ניתן "לשפץ" מושב כלשהוא ברכב, הכוונה "לשיפוץ" היא להחזיר אותו יותר נוח, אולי חידוש הספוג? (אין לי ממש מושג איך עושים זאת אם בכלל). אבל בתנאי שלא להפסיד את המיקוריות של הרכב, כלומר ללא שינוי הריפודים, אני רוצה שישאר כך:

1_zps5edb293a.jpg

הריפוד כמעט בן 20, והחשש שלי הוא שלא יעמוד בתהליך הזה (אם קיים בכלל)

מה דעתכם ניתן לעשות?

תודה

עריכה אחרונה על ידי O92
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברכב אספנות של אבא שלי עם ריפוד מאוד מאוד עדין והמקורי במצב חדש, רפד טוב עשה את מה שאתה אומר - החליף את הספוג. ככה שזה אפשרי. אבל תלך לרפד טוב ומוכר מהפורום של הרכבי אספנות ולא לסתם רפד זול.

Citroen C1 2017 ידנית (ליום יום) | Fiat Punto Cabrio 60s 1995 (לא ברור למה 😅)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול להחליף רק את הספוג בלי להחליף את הריפודים, כל עוד הריפודים עצמם לא נקרעים לך בידיים. רפד רכב טוב ידע לעשות את מה שאתה רוצה בלי יותר מדיי בעיות.

אבל אני מטעמי האישי, הייתי ממליץ להחליף את הריפודים האלו. :?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם :-D

יש למישהוא מושג מה סדר גודל עלות החלפת ספוג במושב אחד אצל רפד?

אתה יכול להחליף רק את הספוג בלי להחליף את הריפודים, כל עוד הריפודים עצמם לא נקרעים לך בידיים. רפד רכב טוב ידע לעשות את מה שאתה רוצה בלי יותר מדיי בעיות.

אבל אני מטעמי האישי, הייתי ממליץ להחליף את הריפודים האלו. :?

זה פרויקט גדול בהרבה, אז אני נשאר עם המקורי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3686 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...