Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מגן ברקים\נפילות מתח

PsyOr
שימו לב! השרשור הזה בן 3695 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני צריך כמה יחידות כאלה, בזמנו כשבדקתי\קניתי כל אחת עלתה באיזור ה70 שקל, נשמע לי יקר מדי במיוחד כשאני צריך כמה כאלה..

חובה השהייה (אני יודע שבד"כ זה 4 דק'), יש מגנים כאלה שהם ללא השהייה והם די מייתרים את ההשקעה בהם.

יש המלצה מאיפה לקנות וכמה כיום המחיר ה'מומלץ' ליחידה?

אשמח גם המלצות ומאיזה מגנים להתרחק (יצא לי לראות יותר מדי מגנים של יונדאי שנשרפו יחסית מהר)

והאם כדאי לחפש כאלה באיביי? שם בטוח יותר זול.

\\עדכון - אין באיביי כלום בנושא הזה :\

עריכה אחרונה על ידי PsyOr
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני צריך כמה יחידות כאלה, בזמנו כשבדקתי\קניתי כל אחת עלתה באיזור ה70 שקל, נשמע לי יקר מדי במיוחד כשאני צריך כמה כאלה..

חובה השהייה (אני יודע שבד"כ זה 4 דק'), יש מגנים כאלה שהם ללא השהייה והם די מייתרים את ההשקעה בהם.

יש המלצה מאיפה לקנות וכמה כיום המחיר ה'מומלץ' ליחידה?

אשמח גם המלצות ומאיזה מגנים להתרחק (יצא לי לראות יותר מדי מגנים של יונדאי שנשרפו יחסית מהר)

והאם כדאי לחפש כאלה באיביי? שם בטוח יותר זול.

\\עדכון - אין באיביי כלום בנושא הזה :\

מגני ברקים האלו לא שווים הרבה

מניסיון .

אם אין בעיית מקום תקח UPS

אם התקציב שלך דל תחפש UPS משומשים שיש להם מגן ברקים מובנה ( יש לאדוויס דגמים כאלו .)

mustang 67 GT, 302 engine t5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ups יקר יותר ואכן תופס מקום

מהניסיון הרב שיש לי עם ups-ים צריך כל הזמן להחליף להם מצברים, הם לא מחזיקים חצי מהזמן שהם אמורים, כולל כמה אדוויס שיצא לי לנסות..

יש לי מגנים בשקעים כבר כמה שנים טובות ואני מבסוט מהם, עושים את העבודה..אני לא רואה את עצמי מכניס UPS ליד הרסיבר\מתחת לטלוויזיה, בגלל זה אני מעדיף את המגני ברקים הקלאסיים ה'זולים'. אבל לא מוצא באיביי ובארץ המחירים מופקעים, אני צריך משהו [אפילו שמגיע בשלישיות] שיש לו מנגנון השהייה, בלי זה חבל על הכסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכי טוב להתקין מגן ראשי בלוח , הוא מגן על כצ הבית והוא באמת מגן

עבודת חשמלאי

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה חייב השהייה? השהייה נדרשת להגנה על מזגנים/מקררים (והמודרניים כבר כוללים הגנה כזו).

חפש מגן עם תו תקן ישראלי 2283. בפעם האחרונה שבדקתי, דוקא ב- KSP מצאתי את הזול ביותר, 49 ש"ח, אבלל ללא השהייה.

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתוב עליו מגן נחשולי מתח וברקים.

זרקתי את האריזה ואני לא מצליח לראות את המספר דגם לצערי.

עריכה מצאתי בגוגל,כזה יש לי בדיוק בבית.

3 יחידות מגן ברקים ונחשולי מתח - 16A תוצרת HYUNDAI דגם EMP601SILX3 - כבלים ואביזרי חשמל / מגני ברקים ונחשולי מתח | Media Galaxy

עריכה אחרונה על ידי renault5

*pontiac tempest 1992 V6 3.1 liter

Pontiac - we are driving excitement

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם השהייה גם המגן מוגן יותר במצב של נפילות/קפיצות מתח ברצף

היו לי בעבר מגנים ללא השהייה, לא החזיקו מעמד יותר מדי..

המגן עושה את פעולתו בשברירי השנייה, ומה שקורה אחרי זה כבר ממש לא רלונטי. כמו שכתבתי, השהייה נועדה להגן על מנועי מדחסים, שעלולים להכבות בהפסקת חשמל קצרה, ואז, בחידוש הזרם, לא להתניע שוב (בגלל הלחץ במערכת) ולהשרף.

מי שצריך להחזיק מעמד הוא לא המגן, אלא הצרכן שמחובר אליו. מגן שנשרף במקום הצרכן שמחובר אליו הוא מגן מצויין.

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...