Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מיצובישי אטראז'

kamradkin
שימו לב! השרשור הזה בן 2007 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הרוב המוחלט של האטראז'ים נמכרו לצבא עד שהוא הפסיק לקנות אותן, וזה למה אתה רואה הרבה מהן.

לי יש ניסיון עם הספייסטאר , שזו אטראז' בלי בג'אז וקלה יותר.

אחרי שלושה ימים במזג אוויר חם המזגן לדעתי לא להיט בכלל, ביום מאוד חם לקח לו הרבה זמן לקרר את האוטו.

את העליות לירושלים הוא עשה בצורה טובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 105
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

הרוב המוחלט של האטראז'ים נמכרו לצבא עד שהוא הפסיק לקנות אותן, וזה למה אתה רואה הרבה מהן.

לי יש ניסיון עם הספייסטאר , שזו אטראז' בלי בג'אז וקלה יותר.

אחרי שלושה ימים במזג אוויר חם המזגן לדעתי לא להיט בכלל, ביום מאוד חם לקח לו הרבה זמן לקרר את האוטו.

את העליות לירושלים הוא עשה בצורה טובה.

הבנתי תידה על התשובה ומכיר את הספייס, הבעיה שבגלל שאני גבוהה לא יכול לנהוג ברכב קטן, צריך רכב מרווח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן יש הרבה רכבים שקטלו ובצדק,

אתן דוגמא,

לי יש פיג'ו 301 1.2 רובוטית, שאין אחד שנסע על הרכב הזה ולא הפסיק לקלל עד שישב ברכב אחר, בגדול, בצדק, רכב סוג ב', לא מעניין, שמיוצר למדינות עולם שלישי, אין לו שוק, מרעיש, איכות ירודה, ומה לא, אז אם תבוא ותשאל אותי אם אני מתחרט?, אז כן, הייתי צריך לקנות רכב אחר, כך שאני מנסה להנות ממה שנשאר מהרכב עד שימות, אצלי המצב עוד יהיה הרבה יותר טוב, כי זה פיג'ו, ולא נראה לי שיחזיק מעמד כמו המיצובישי,

אז חוזרים לאטראז', כן, רכב לא שווה את הקניה למרות שרואים אותו הרבה על הכביש, קטלו אותו, ובצדק, אם תתעקש ותקנה אתה כנראה שתשתמש ברכב והוא גם ישרת אותך לתקופה מאוד ארוכה, היות ומדובר ברכב אמין וחסכוני, אך עדיין, מדובר ברכב ברמה ירודה, לא בטיחותי, לא איכותי, ולא שווה את הקניה, במחיר שלו עדיף לחזור אחורה כמה שנים ולקנות רכב נורמלי, לכן לא יפסיקו לקטול אותו

.

לגבי העליות, מדובר בסופו של דבר במנוע 1.2, לא הייתי קונה מנוע כזה כאשר רוב הנסיעות שלי יהיו בעליות חדות.

בקיצור, המלצה לקנות את הרכב הזה לא תקבל בפורום, פה יקטלו אותו, ההחלטה בסופו של דבר שלך עד כמה תה מוכן להתפשר בגלל השנתון הגבוהה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן יש הרבה רכבים שקטלו ובצדק,

אתן דוגמא,

לי יש פיג'ו 301 1.2 רובוטית, שאין אחד שנסע על הרכב הזה ולא הפסיק לקלל עד שישב ברכב אחר, בגדול, בצדק, רכב סוג ב', לא מעניין, שמיוצר למדינות עולם שלישי, אין לו שוק, מרעיש, איכות ירודה, ומה לא, אז אם תבוא ותשאל אותי אם אני מתחרט?, אז כן, הייתי צריך לקנות רכב אחר, כך שאני מנסה להנות ממה שנשאר מהרכב עד שימות, אצלי המצב עוד יהיה הרבה יותר טוב, כי זה פיג'ו, ולא נראה לי שיחזיק מעמד כמו המיצובישי,

אז חוזרים לאטראז', כן, רכב לא שווה את הקניה למרות שרואים אותו הרבה על הכביש, קטלו אותו, ובצדק, אם תתעקש ותקנה אתה כנראה שתשתמש ברכב והוא גם ישרת אותך לתקופה מאוד ארוכה, היות ומדובר ברכב אמין וחסכוני, אך עדיין, מדובר ברכב ברמה ירודה, לא בטיחותי, לא איכותי, ולא שווה את הקניה, במחיר שלו עדיף לחזור אחורה כמה שנים ולקנות רכב נורמלי, לכן לא יפסיקו לקטול אותו

.

לגבי העליות, מדובר בסופו של דבר במנוע 1.2, לא הייתי קונה מנוע כזה כאשר רוב הנסיעות שלי יהיו בעליות חדות.

בקיצור, המלצה לקנות את הרכב הזה לא תקבל בפורום, פה יקטלו אותו, ההחלטה בסופו של דבר שלך עד כמה תה מוכן להתפשר בגלל השנתון הגבוהה.

אני עדיין מתלבט פשוט השברולט שלי כבר על 141 יד שנייה,שמורה מאד, שנת 2012 שווה גרושים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנסיון על ספייס סטאר שמעט קלה יותר, צריכת דלק בבין עירוני הררי כ 1/16.5, בבין עירוני מישורי 1/18 ויותר ובשיוט רגוע אפשר לקבל מעל 1/20.

הרכב לא חזק אך לא צריך לנסןע בשולים בעליות, מה שכן עקב גיר רציף בעליות הסלד יהיה גבוה ורמת הרעש תהיה גבוהה.

Sent from my iPad using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנסיון על ספייס סטאר שמעט קלה יותר, צריכת דלק בבין עירוני הררי כ 1/16.5, בבין עירוני מישורי 1/18 ויותר ובשיוט רגוע אפשר לקבל מעל 1/20.

הרכב לא חזק אך לא צריך לנסןע בשולים בעליות, מה שכן עקב גיר רציף בעליות הסלד יהיה גבוה ורמת הרעש תהיה גבוהה.

הבנתי, איך הרכב לגבוהים? נהגתי על אקסנט ועדיין מידי פעם נוהג והרכב מרגיש לי קטן ולא נוח,לעומת זאת נוהג כמעט 3 שנים על הקרוז ולא מרגיש אי נוחות מבחינת מרווח,לא חוזר עם כאבי רגליים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קשה לי לדעת איך הרכב יהיה לך, אני 1.70.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני 1.90 ונוהג על ספייס סטאר והיא בסהכ די מרווחת.

אז כשחיפשתי מכונית נתקלתי במיני/סופר מיני שהיה בלתי אפשרי למצוא תנוחת נהיגה מתאימה בהן, פה מצאתי די בקלות.(c3 דור קודם ומיקרה זכורות לי הכי לרעה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני 1.87 על 120 קילו. נוהג על הרכב בצבא, בסדר גמור מבחינת נוחות עבורי וגם מאחוריי אפשר לשבת בכיף.

העניין הפחות טוב זה התמיכה של המושבים שפחות או יותר לא קיימת, דבר שבכל רכינה של האטראז' (ולא חסר כאלה) גורם לי להיצמד לדלת.

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניסיון שלי עם האטראז' ממש צפוף כמו לשבת בתוך קופסת סרדינים המכה הכי גדולה שלה שהיא ממש "נכנסת" לפניה ויוצאת מפרופורציה ממש מרגישים את ההתרסקות שלה בפניות ובורות והרעש מכסחת דשא הנוראי .... ואני נתקלתי בדוגמאות הצהליות, בשנתון הראשון 2014-2015 ממש מרגישים התיישנות היא לא מתבגרת יפה בכלל אחרי 60,000 המנוע מרעיש יותר ברמה שזה נשמע כאילו עוד רגע עף משם משהו אבל הצריכת דלק שלה מעולה++ אבל ואבל גדול המחיר שלה פשוט מוגזם לדעתי 94,000 ש"ח על דגם חדש

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי הספייס סטאר מעט יותר מ- 4 שנים עם 81 אלף, לא מרגיש שיש הבדל כלשהו מבחינת רעש מנוע בטח לא חריג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי הספייס סטאר מעט יותר מ- 4 שנים עם 81 אלף, לא מרגיש שיש הבדל כלשהו מבחינת רעש מנוע בטח לא חריג.
לספייס סטאר המנוע יותר מתאים

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה אותו רכב עם תוספת סך הכול של 80 קילו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני 1.87 על 120 קילו. נוהג על הרכב בצבא, בסדר גמור מבחינת נוחות עבורי וגם מאחוריי אפשר לשבת בכיף.

העניין הפחות טוב זה התמיכה של המושבים שפחות או יותר לא קיימת, דבר שבכל רכינה של האטראז' (ולא חסר כאלה) גורם לי להיצמד לדלת.

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk

זה פחות קריטי,גם בקרוז כסא הנהג לא נוח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2007 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...