Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מיצובישי אטראז'

kamradkin
שימו לב! השרשור הזה בן 2008 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זה פחות קריטי,גם בקרוז כסא הנהג לא נוח

אי אפשר להשוות, בקרוז שיש לנו(1.4 טורבו) הכיסא אמנם קצת קשיח, אבל יש תמיכה ועומק.

בספייס סטאר אין מה לדבר, אין תמיכה לגב התחתון בכלל,

נסיעות קצרות זה לא בעיה, אבל לנסוע הרבה זמן לעיתים תכופות זה לא הכי נעים, ומרגישים את זה בגב כשיוצאים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 105
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אי אפשר להשוות, בקרוז שיש לנו(1.4 טורבו) הכיסא אמנם קצת קשיח, אבל יש תמיכה ועומק.

בספייס סטאר אין מה לדבר, אין תמיכה לגב התחתון בכלל,

נסיעות קצרות זה לא בעיה, אבל לנסוע הרבה זמן לעיתים תכופות זה לא הכי נעים, ומרגישים את זה בגב כשיוצאים.

יש לי את ה1.6 גם בו תמיכה גרועה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לשאול למה אתה מתעקש על הרכב הזה? זה הגדרה מושלמת לפחנוע

Opel INSIGNIA 2013 2.0T Edition - For me

ReflashTeam IL stage 1 Remap.

Opel INSIGNIA 2015 2.0T Cosmo - For the wife ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף אחד לא מתעקש על הרכב הזה, הוא פשוט מאוד מפתה יחסית לרכב שנת 2014 שאפשר לקנות ב-13,000 ש"ח (כמובן מהשכרה). פשוט אנשים לא יודעים למה הם נכנסים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיין לא חושב שהרכב הזה ב13000 יהיה רכב כזה נקי, אך מי יודע, לך תבדוק, אם זה מה שאתה מחפש, תעשה בדיקה ותתחדש.

רק שתדע בדר"כ רכבי השכרה, או ליסינג לא שמורים כמו רכבים פרטיים, אני נסעתי פעם ברכב כמו שלי מליסינג, הרגשתי שאני נוסע ברכב בן 10.

עצה שלי, אל תמהר, לך תעשה נסיעת מבחן ותבדוק את הרכב, אחרי זה תשווה אותו עם 2 רכבים אחרים פרטיים מאותו סוג, אני מאמין שאחרי זה אתה כבר תהיה סגור יותר לגבי מה שווה ומה לא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיין לא חושב שהרכב הזה ב13000 יהיה רכב כזה נקי, אך מי יודע, לך תבדוק, אם זה מה שאתה מחפש, תעשה בדיקה ותתחדש.

רק שתדע בדר"כ רכבי השכרה, או ליסינג לא שמורים כמו רכבים פרטיים, אני נסעתי פעם ברכב כמו שלי מליסינג, הרגשתי שאני נוסע ברכב בן 10.

עצה שלי, אל תמהר, לך תעשה נסיעת מבחן ותבדוק את הרכב, אחרי זה תשווה אותו עם 2 רכבים אחרים פרטיים מאותו סוג, אני מאמין שאחרי זה אתה כבר תהיה סגור יותר לגבי מה שווה ומה לא.

תיקון השברולט שלימשווההבערך 13 ,לא האטראז,אגב 2 הרכביםמשלי הדכרה לשעבר דווקאנשמורים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע אני לא מחפש ריגושים או ביצועים,מחפש רכב אמין,מרווח ,נוח ,חסכוני

מה השדרוג מקרוז לאטראז'? רכב קטן יותר, מנוע קטן יותר, גיר רציף מעצבן, פחות מרווח, התנהגות כביש נוראית, לא נבחן אפילו במבחני ריסוק. חסכוני? אם תנהג מאוד רגוע, כדי לגרום לרכב הזה לזוז, אתה תצטרך ללחוץ הרבה על הגז, ואז צריכת הדלק תהיה 1:13-1:14 בנסיעה שרובה בינעירונית.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה השדרוג מקרוז לאטראז'? רכב קטן יותר, מנוע קטן יותר, גיר רציף מעצבן, פחות מרווח, התנהגות כביש נוראית, לא נבחן אפילו במבחני ריסוק. חסכוני? אם תנהג מאוד רגוע, כדי לגרום לרכב הזה לזוז, אתה תצטרך ללחוץ הרבה על הגז, ואז צריכת הדלק תהיה 1:13-1:14 בנסיעה שרובה בינעירונית.

שמע לא יודע על מה אתה מדבר אני רואה בכבישים איך הרכב הזה טס כי הוא קל,שוב אני רק חושב עליו לא בהכרח אקח אותו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שמדביק את דוושת הגז ונוהג ברכב שלא שלו ועוד צבאי, צריכת דלק תהיה בהתאם.

מנסיון לא צריך לנהוג 90 קמ״ש בכביש 6 בשביל לקבל צריכת דלק מעולה, אמנם אצלי ספייס סטאר אך לא מאמין שהבדל של 80 קילו לרעת האטרג משנה כול כל את צריכת הדלק.

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנסיעה קלה גם באטראג' וגם בספייסטאר, ניראה לי שהגיר שלהם מכוייל מעט אחרת, וכול ליטוף של הדוושה באטראג', מקפיץ את הסל"ד לשמיים. אולי בגלל זה ההבדלים בצריכת הדלק למי שלא רק משייט בימין של כביש 6.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ככה עובד רציף רגיל ללא דימוי הילוכים.

ההאצה נמשכת בסלד גבוה עד שמגיעים למהירות הרצויה ואז הוא יורד חזרה לסלד נמוך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע לא יודע על מה אתה מדבר אני רואה בכבישים איך הרכב הזה טס כי הוא קל,שוב אני רק חושב עליו לא בהכרח אקח אותו

אני יודע על מה אני מדבר, נהגתי ונסעתי על הרכב הזה כמה פעמים במילואים, רכב מזעזע. כדי להגיע ל-120 קמ"ש צריך לאמץ אותו הרבה, והעסק מאוד רועש.

בטח שהם טסים, לחלק מהחיילים בצבא לא אכפת מהרכב, לא אכפת להם מצריכת דלק ולא ממה שיקרה לרכב אחר כך מבחינת אמינות או תקלות ובלאי.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2008 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...