Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בעיית מושב קשיח במידה רבה לעמות מושב ליד הנהג עם רכות נורמלית - Toyota Auris 2011 -

kastro
שימו לב! השרשור הזה בן 3693 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים, לפני כמספר ימים רכשתי טויוטה אוריס שנת 2011 (עדיין באחריות יצרן). לאחר נסיעה של כמה עשרות קלימוטרים שמתי לב שהדפנות של מושב הנהג (אלא שתומכות את הרגליים) יש בפנים חלק קשה (בשני הצדדים) אשר פוגעים בנוחות הנסיעה. לאומת זאת במושב שליד הנהג הרכות נוחה וללא שום קושי בדפנות. האם למישהו יש כזה רכב ויכול להגיד לי האם זה נורמלי. פשוט הדבר מפריע ולא נח. תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נשמע הגיוני,אם כבר המושב של הנהג צריך להיות רך יותר,כי יותר בשימוש.

המושבים ברוב הרכבים היפניים מאד קשים.

אז זהו שהוא באמת קשה יצר על המידה. האם נראה לכם הגיוני ללכת למוסך ולדרוש תיקון/טיפול בעניין?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נשמע הגיוני,אם כבר המושב של הנהג צריך להיות רך יותר,כי יותר בשימוש.

המושבים ברוב הרכבים היפניים מאד קשים.

זה לאחר שנים של שימוש, הרכב שלו יחסית חדש...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים, הרכב נקנה מבעלים שלא שוקלים 65 ק"ג והרכב בקושי עשה 20K ק"מ, בשנתיים וקצת. אגב באופן מוזר גליתי שיש את אותה הבעיה ברכב אחר משנה מוקדמת (2010). האם יכול להיות בעייה בפס היצור, מה עושים במקרה כזה? אני כבר הולך לראות איך אני מגיע ליבואן מציג לו את הביעה והוא מראה לי שזה קיים בעוד מכוניות מאותו סוג, ועוד יטען למה הגעתי עכשיו ולא לפני שנתיים.... לך תסביר לו שלפני יומיים קניתי את הרכב והדבר מאד מציק ולא נח לנסיעה. מה עושים חברים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אינני איש בשורות.

אתה מתאר מצב תקין לדעתי, בו ייתכן מצב והיצרן בחר במושב קצת יותר ייחודי לנהג. לך זה לא נוח, לאחרים כנראה שכן.

לצערי הרב, זה מסוג הדברים שצריך לבדוק לפני שקונים. כמו שאומרים כאן בפורום, קודם כל נסיעת מבחן ואז תחליט. זה נכון גם לרכב חדש וגם לרכב משומש.

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אינני איש בשורות.

אתה מתאר מצב תקין לדעתי, בו ייתכן מצב והיצרן בחר במושב קצת יותר ייחודי לנהג. לך זה לא נוח, לאחרים כנראה שכן.

לצערי הרב, זה מסוג הדברים שצריך לבדוק לפני שקונים. כמו שאומרים כאן בפורום, קודם כל נסיעת מבחן ואז תחליט. זה נכון גם לרכב חדש וגם לרכב משומש.

איציק

איציק, מצד אחד אני מסכים עם הדברים שלך, אבל אתה צריך להבין שזה לא פה עניין רך או קשה, לא אחד מתאים ולשני לא, מדובר פה על פגם ביצור, אני מרגיש שאני יושב על ברזל, זה לא ענין של רך או קשה זה עניין של בליטה רחבה מתחת למושב. חד משמעי. אני מזמין אותך לשבת על הכיסא ולהרגיש ואשמח לדעת מה דעתך ....
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איציק, מצד אחד אני מסכים עם הדברים שלך, אבל אתה צריך להבין שזה לא פה עניין רך או קשה, לא אחד מתאים ולשני לא, מדובר פה על פגם ביצור, אני מרגיש שאני יושב על ברזל, זה לא ענין של רך או קשה זה עניין של בליטה רחבה מתחת למושב. חד משמעי. אני מזמין אותך לשבת על הכיסא ולהרגיש ואשמח לדעת מה דעתך ....

בגלל שדיווחת על תופעה בדומה ברכב משנתון 2010, אני נוטה להאמין שלא מדובר בפגם נקודתי ברכב שלך.

ספר לי, לי, מה היה הרכב הקודם שלך ?

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגלל שדיווחת על תופעה בדומה ברכב משנתון 2010, אני נוטה להאמין שלא מדובר בפגם נקודתי ברכב שלך.

ספר לי, לי, מה היה הרכב הקודם שלך ?

איציק

לא יכול להיות פגם יצור של מס מושבים עם אותה בעיה? הרכב הקודם שלי היה RAV 4 שנת 2007 עריכה אחרונה על ידי kastro
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרגע חזרתי מאחד מסוכניות טויוטה הגדולות במרכז ואני חייב לציין שקיבלתי יחס מדהים, אז ככה, בדק לא את העניין אחראי הטכני של המוסך ועושה רושם שזאת הפעם הראשונה שהוא קיבל פנייה בעניין, עשינו בדיקה עם עוד רכבים מהדגם הנ"ל ובכל דגמי האוריס שבדקנו יש את אותה בעיה של הקושי הבלתי מוסבר בכסא הנהג, כמו כן בדקנו בכל שאר הדגמים של טויטה חדשים/ישנים כולל הדגם החדש של אוריס ואין את הבעיה שיש במושב של הדגם שלי. כמו כן הוא בהחלט הצדיק את פנייתי ואכן אמר שבאמת זה נראה לו לא הגיוני ואף מפריע בזמן נסיעה. הוזמנתי לסוף החודש לפגישה עם נציג טויוטה בשם נעם אשר מגיע אחת לחודש ובודק מקרים קיצוניים שבהם המוסך לא יכול לתת פתרון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי זה לא יעזור,ככה הכסא תוכנן.

בכל מקרה,כל הכבוד שנפלת על אוזניים קשובות,אצלי ברכב הכסא בן 12,ועדיין נוח כמו כורסא,אבל אני לא רוצה לחשוב איך היו מתייחסים אלי אם הייתי ליבואן {לובנסקי} לשירות עם טענה כזאת,לפחות ביוניון מוטורס יש כוונה אמיתית לעזור לך.

יהיה מעניין אם תעדכן את השרשור לגבי ההתקדמות.

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי זה לא יעזור,ככה הכסא תוכנן.

בכל מקרה,כל הכבוד שנפלת על אוזניים קשובות,אצלי ברכב הכסא בן 12,ועדיין נוח כמו כורסא,אבל אני לא רוצה לחשוב איך היו מתייחסים אלי אם הייתי ליבואן {לובנסקי} לשירות עם טענה כזאת,לפחות ביוניון מוטורס יש כוונה אמיתית לעזור לך.

יהיה מעניין אם תעדכן את השרשור לגבי ההתקדמות.

בהצלחה.

כן גם אני לא רואה איך פותרים את העניין, גם החלפת כסא לא תעזור מכיוון שזה פס היצור, כנראה שצריך להתרגל לעניין אבל לדעתי, חד משמעי, יש פה פגם ביצור, לא יכול להיות שכל המכוניות מגיעות עם מושבים רכים, אפילו הדגם החדש של אוריס מגיע עם דפנות רכות. מוזר מאד שאף אחד עד היום לא כתב משהו בנושא. ניסיתי לחפש את הבעיה בחול אבל לא ממש יודע איך ומה לחפש.... יש למישהו רעיון?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מציע להמתין לאבחנה של המומחה. יכול להיות שריפוד הכיסא שקע או התעוות במרוצת הזמן מה שיוצר כרגע מצב לא נוח.

איתמר

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3693 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...