Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיטרואן c4 גרנד פיקאסו החדש בישראל

green
שימו לב! השרשור הזה בן 3683 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יימכר עם מנוע 2 ליטר דיזל וגיר אוטומטי פנלטרי.

יציע צריכת דלק לא פחות ממעולה בכלל ובייחוד למיניוואן, 22 ק״מ לליטר.

מחירים מ- 180 אלף ש״ח עד 190 אלף ש״ח. התייקרות משמעותית לעומת הדור הקודם, אבל גם שיפור מהותי.

במבצעים של לובינסקי יהיו בוודאי הנחות נאות.

בינתיים הוא נראה כאופציה מרשימה מאד.

http://www.carsforum.co.il/cars/%D7%9E%D7%92%D7%96%D7%99%D7%9F-%D7%A8%D7%9B%D7%91/1558/%D7%97%D7%93%D7%A9%D7%95%D7%AA/%D7%A1%D7%99%D7%98%D7%A8%D7%95%D7%90%D7%9F-C4-%D7%A4%D7%99%D7%A7%D7%90%D7%A1%D7%95-%D7%94%D7%97%D7%93%D7%A9-%D7%91%D7%99%D7%A9%D7%A8%D7%90%D7%9C

עריכה אחרונה על ידי green
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 48
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

כל אחד והעדפות שלו. למי שרוצה רכב יותר מתנהג בוודאי שעדיף הS-MAX. אבל עבור מי שירצה רכב מאובזר, מרווח, אוורירי (שטח חלונות גדול יותר) וחסכוני יותר יעדיף את הסיטרואן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למרות שהרכב חסכוני, לדעתי לא תהיה לו הצלחה גדולה.

ב-5,000 שקלים פחות קונים טויוטה פריוס פלוס שגם נחשב למאוד חסכוני.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אופציה טובה, מנוע דיזל מעולה.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן כן בפריוס המושבים האחורים צפופים מאוד עם הדגש על מאוד, הסיטרואן תימכר היטב רק כאשר תחזור למחירי ציי הרכב עד אז רק בודדים יעלו על הכביש לדעתי.

כיום מי שמככבת היא הטויטה ורסו שמחירה ירד ל155K (במחירון - חשוב מאוד לצורך שווי מס) ואמינותה לא מוטלת בספק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחיר אכן גבוהה, גם ביחס למתחרות אבל מצד שני הוא מציע אבזור רב יותר והוא יותר חסכוני מהן בדלק וגם מציע ביצועים עדיפים (פרט לפיג'ו 5008 עם מנוע ה-1.6 טורבו בנזין).

הטויוטה וורסו אכן מככבת בזכות תג מחיר נמוך הרבה יותר מכל המתחרות הישירות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפחות נפתרו מהגיר הרובוטי החד מצמדי הנוראי!

הגרוע מסוגו שחוויתי.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אומנם אין לי ניסיון כלכך רב איתו אבל ממה שיצא לי להרגיש, הן בתור נוסע והן בתור נהג, זה לא גיר כזה נוראי. גם הגיר של הטויוטה לא כזה נוראי. הוא מטלטל יותר מהגיר של הסיטרואן אבל אצל 2 היצרניות ברגע שמבינים איך לנהוג אותו הוא הופך להיות גיר מאוד נעים לשימוש (נכון, זה לא DSG או 2 קלאצ'ים בגיר אחר אבל לא כלכך רע).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפחות נפתרו מהגיר הרובוטי החד מצמדי הנוראי!

הגרוע מסוגו שחוויתי.

אני חושב ששמעו אותך במסדרונות לובינסקי, כי בדיוק התחילו לשווק את הברלינגו עם אותו גיר רובוטי :hihi:

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אומנם אין לי ניסיון כלכך רב איתו אבל ממה שיצא לי להרגיש, הן בתור נוסע והן בתור נהג, זה לא גיר כזה נוראי. גם הגיר של הטויוטה לא כזה נוראי. הוא מטלטל יותר מהגיר של הסיטרואן אבל אצל 2 היצרניות ברגע שמבינים איך לנהוג אותו הוא הופך להיות גיר מאוד נעים לשימוש (נכון, זה לא DSG או 2 קלאצ'ים בגיר אחר אבל לא כלכך רע).

העניין הוא שרוב מי שקונה רכב בלי קלאץ' בארץ מחפש את חווית הגיר האוטומטי פלנטרי- הרכב מעביר הילוכים מעצמו ואתה לא צריך להתערב בעניין, הכל קורה אוטומטית.

למי שבא בראש נכון לגירים החד מצמדיים, ידני בלי קלאץ', יכול להנות מהם איכשהו. למי שלא מבין איך להשתמש בהם והולך בכוח נגדם, שלא יתפלא שהגיר יחזיר לו בחזרה.

אם הייתי יכול הייתי מזדווג עם הרכב הזה ומרבה אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סלח לי, אבל אני לא קונה את זה, פשוט מדובר במוצר לא טוב.

אתה מכיר עוד תקדים מעולם הרכב שאתה אמור לתרגל ולהתרגל לתפעול בסיסי של הרכב?

בא נמנע מאיזכור של דבל קלאץ וגז ביניים כי זה כבר עוד מעט פרהיסטוריה.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3683 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...