Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משהו מפחיד שראיתי היום . . .

redroze
שימו לב! השרשור הזה בן 7726 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני עמדתי לתומי ברמזור ברחוב ז'בוטינסקי בר"ג, אני בנתיב השמאלי (פונה שמאלה לבן גוריון), פתאום אני רואה במראה 2 חבר'ה יוצאים מפיז'ו 205, הולכים לאוטו שלפניהם (סובארו DL סטיישן) שבמקרה עמד בנתיב לידי, הם מוציאים את הנהג מהאוטו (נראה לי שהיה איתו עוד מישהו/י אבל לא שמתי לב), הנהג היה חרדי (כפה, ציציות וכל השטויות) מתחילים לעשות עליו חיפוש, אח"כ הם לקחו אותו ליד הפיז'ו, עושים לו ליד הפיז'ו חיפוש שוב פעם, שמים עליו אזיקים ומכניסים אותו לאוטו (לפיז'ו).

לסובארו נכנס אחד מהחבר'ה שיצאו מהפיז'ו, באותו רגע הרמזור התחלף לירוק, הבחור בסובארו צעד עליי "על מה אתה מסתכל??? סע מפה, יש לך ירוק" ואני נסעתי משם . . .

אני הייתי בהלם :shock:, אני חושב שטעיתי במדינה ובמקום להגיע לישראל (מדינה "דמוקרטית")הגעתי למשטר הפאשיסטי/קומוניסטי ששם אנשים נעלמים על בסיס יומי :shock::shock::shock: . . .

יש לכם מושג מה זה היה ???

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עמדתי לתומי ברמזור ברחוב ז'בוטינסקי בר"ג, אני בנתיב השמאלי (פונה שמאלה לבן גוריון), פתאום אני רואה במראה 2 חבר'ה יוצאים מפיז'ו 205, הולכים לאוטו שלפניהם (סובארו DL סטיישן) שבמקרה עמד בנתיב לידי, הם מוציאים את הנהג מהאוטו (נראה לי שהיה איתו עוד מישהו/י אבל לא שמתי לב), הנהג היה חרדי (כפה, ציציות וכל השטויות) מתחילים לעשות עליו חיפוש, אח"כ הם לקחו אותו ליד הפיז'ו, עושים לו ליד הפיז'ו חיפוש שוב פעם, שמים עליו אזיקים ומכניסים אותו לאוטו (לפיז'ו).

לסובארו נכנס אחד מהחבר'ה שיצאו מהפיז'ו, באותו רגע הרמזור התחלף לירוק, הבחור בסובארו צעד עליי "על מה אתה מסתכל??? סע מפה, יש לך ירוק" ואני נסעתי משם . . .

אני הייתי בהלם :shock:, אני חושב שטעיתי במדינה ובמקום להגיע לישראל (מדינה "דמוקרטית")הגעתי למשטר הפאשיסטי/קומוניסטי ששם אנשים נעלמים על בסיס יומי :shock::shock::shock: . . .

יש לכם מושג מה זה היה ???

נו כמו מה זה נראה לכם?

סגירת חשבונות של לובינסקי....

:twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ועכשיו ברצינות מה הקשר פה למשטר פשיסטי זה או אחר

ובכלל מה הקשר לדימויו של האדם כדתי..

אתה וכולם הרי יודעים שהעבריינים הכי גדולים "חוזרים בתשובה" לדוגמא..

אולי הבן אדם היה מבוקש , אולי קדמה לזה עבודת מודיעין מאומצת

אולי זו עבודת בילוש

אולי אלף ואחת דברים....

משטר קומיניסטי פאשיסטי , בטוח לא..

אל תדאג , אותך לא ישלפו מהאוטו , עד שתקבל את הקורולה ,

שתקבל אותה , תזהר לנסוע דרך ג"לגוליה , שולפים שם אנשים מהרכבים

הם בנוסף אוהבים רכבים אמינים , ועוד עם דלקן...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ועכשיו ברצינות מה הקשר פה למשטר פשיסטי זה או אחר

ובכלל מה הקשר לדימויו של האדם כדתי..

אתה וכולם הרי יודעים שהעבריינים הכי גדולים "חוזרים בתשובה" לדוגמא..

אולי הבן אדם היה מבוקש , אולי קדמה לזה עבודת מודיעין מאומצת

אולי זו עבודת בילוש

אולי אלף ואחת דברים....

משטר קומיניסטי פאשיסטי , בטוח לא..

אל תדאג , אותך לא ישלפו מהאוטו , עד שתקבל את הקורולה ,

שתקבל אותה , תזהר לנסוע דרך ג"לגוליה , שולפים שם אנשים מהרכבים

הם בנוסף אוהבים רכבים אמינים , ועוד עם דלקן...

אל תדאג, כשתהיה לי קורולה והמנטה תסע בעזרת השם, אני אסע במנטה ולא בקופסת שימורים, אאאאהההההמממממ, סליחה, בקורולה :evil: . . .

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...