Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לשלשת ציפורים על הרכב החדש

שימו לב! השרשור הזה בן 1645 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אבא שלי קנה מאזדה 6 דנדשה ביום רביעי אני יורד לעשות סיבוב ורואה לשלשת ציפורים על מכסה מנוע בגז ודלת אחת .

עליתי הביתה הבאתי בקבוק עם מים פושרים שפכתי על כל השלשלת שהייתה ניגבתי בלי בעיה ולאחר מכן אני רואה על המכסה מנוע את הכתמים של הלשלשת . מה לעשות זה כתמים ממש עדינים אבל אני רוצה לטפל בזה בכל זאת רכב דנדש ואני רוצה לשמור עליו .

הודה לעוזרים !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 310
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

קרה לי גם לפני שבועיים, תמונות יעזרו להבין מה באמת קרה ומה הנזק ללכה, אבל מהניסיון שלי, כנראה אין מניעה מפוליש מקומי.

פסיכו פאסאט 1.8T

פסיכו ג'טה 2.0 FSI

ו-205 1.4i שנת 98 :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

היום שטפתי את הרכב לפני פסח , וגילתי סימנים מאוד אכזריים של היונים

המזל שלי ששמתי אוטם 109 לפני כשלוש חודש וזה החזיק יפה

הבעיה שעדיין רואים את הסימנים

הצבע לא נשרף

, אבל אני לא יודע איך להעלים את הסימן יש למישהו פתרון ?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה לי סימן כזה על הרכב , השתמשתי בשמפו של g-techniq , והסימן נעלם .

יש כאלה שאומרים חבל על מי שמת , אני אומר חבל על מי שחי ולא יודע איך....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שטיפה טובה למקום, אם לא נעלם נסה פוליש עדין נקודתי על החימצון שנוצר. לא יודע עד כמה החימצון חזק אז לא יכול להמליץ לך על רמת גסות של הפוליש.

תעלה תמונה נראה עד כמה זה גרועה ואז בטוח אנשים יוכלו להמליץ לך יותר טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין כמו כיסוי רכב. זה פתרון מלא יחיד לבעיה.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכיסוי רכב יש מחסום פסיכולוגי הנקרא עצלות. אחרת כולם היו מכסים. ובאופן לא שונה ממה שעשית אני ממליץ לבצע אוטם צבע לעיתים קרובות יותר.

Peugeot 208GTI 2017 and Hyundai Tucson 1.6T 2019. 😀

Hyundai Tucson 2.0L Open sky 2016-2019- Sold Hyundai Elantra 2006 2.0L 2006-2016-Sold, Peugeot 206XS 2015-2021 Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני שוטף ב STEAMME בקניון רמת אביב. קנו אותם עכשיו חברה בשם סוויסוקס SWISSWAX. לא שזה משנה שקנו אותם אבל יש להם טיפול לרכב ב 500 +\- ש"ח. לא ניסיתי עדיין אבל הם טוענים שמחזיק לשנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכיסוי רכב יש מחסום פסיכולוגי הנקרא עצלות. אחרת כולם היו מכסים. ובאופן לא שונה ממה שעשית אני ממליץ לבצע אוטם צבע לעיתים קרובות יותר.

לכיסוי רכב יש כמה מחסומים. אם יורד גשם, האוטו שלך יראה מטונף לחלוטין, הרבה יותר מאשר אם לא היית שם כיסוי. ברור שאתה יכול לקנות כיסוי חסין מים לגמרי, אבל אז אתה נתקל בבעייה נוספת. כסף. זה עולה המון כסף! אה, וניסית איי פעם להוריד כיסוי כשיורד גשם? בזמן שאתה הכי רוצה פשוט להכנס לאוטו ולנסוע לעזאזל? לצורך העניין, אני מכסה את הרכב שלי כל יום שאני בטוח שלא ירד גשם, וכל לילה בחנייה המקורה שלי. הכיסוי שלי עלה לי 200 שקל, והוא ממש לא חסין למים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם שוכחים שכיסוי פשוט מושך ונדליסטים כמו זבובים אל חרא.

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקצת בדיקה שעשיתי ברחבי הרשת נראה כי אוטמים לא אידיאלים מול יונים ושאר מעופפים. ווקסים עם הרבה קארנובה עדיפים לרוב, וגם הם עם יעילות מוגבלת.

פסיכו פאסאט 1.8T

פסיכו ג'טה 2.0 FSI

ו-205 1.4i שנת 98 :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלו יהיו הצרות שלך...יש לך חתולים במנוע :lol:

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1645 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...