Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גרירה וסמכויות של פקחים...

Syoma
שימו לב! השרשור הזה בן 7706 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תוך כדי הליכה עם הכלב והתבוננות במכוניות חונות במקומות אסורים התחלתי לחשוב על כמה שאין איפה לחנות בתל-אביב ונזכרתי במקרה שקרה לי לפני מספר חודשים.

הגעתי לביה"ס די מאוחר, מספיק מאוחר בשביל שלא ישארו מקומות חניה אז חניתי על המדרכה במקום שדי קשה לגרור ממנו (זה נראה כך- |_| כשאני חונה עם הקדימה לכיוון הקיר הפנימי). כידוע בלם-היד ב-BX נועל את הקדמיים וכך הם היו נעולים, וכמו כן האוטו הושאר בהילוך ראשון בתקווה שאם יבוא פקח וינסה לגרור אז הוא יוותר ופשוט יתן דו"ח.

בהפסקה מתקשר אלי חבר ואומר שגוררים אותי, כמובן שרצתי לאוטו אבל לא הספקתי לתפוס את הפקח. לאחר בירור קטן התברר לי שהפקח פרץ לאוטו הוריד בלם יד והוציא את ההילוך הראשון, גילגל את האוטו אחורה, הרים את הגלגלים האחוריים ונסע (תוך כדי שהגלגלים הקדמיים (המניעים) על הכביש).

כשבאתי לשחרר את האוטו הרוורס היה משולב.

נשאלות מספר שאלות:

1)לפי מה אני מבין אסור לגרור אוטו כשהגלגלים המניעים על הכביש, האם זה נכון?

2) אם תוך כדי גרירה הרוורס היה משולב, אז בעצם במשך כל הנסיעה המנוע היה מונע!

3)האם מותר לפקח לפרוץ לי לאוטו ולעשות איתו מה שירצה?

תודה רבה על התשובות שלכם ומצטער על האורך...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. מותר לו לפרוץ את הרכב ,ויש אולי אלף סיבות למה .

2. אכן הוא היה אמור להרים את הרכב מהגלגלים האחוריים. בדוק אם יש נזקים ואם כן נסה לתבוע את העירייה.

3. המנוע לא היה מונע , ללא מתג הצתה פתוח לא ניתן להניע את הרכב (אפשר לעקוף את המפתח כמובן ,אבל לא זה המקרה) רוב הסיכויים שהשילוב לרוורס נעשה בתום הנסיעה , אחרת באמת היו נעשים לך נזקים.

בדוק את הרכב במוסך ובקש שיתמקדו על נזקים אפשריים כתוצאה מהגרירה , ונסה לתבוע את העירייה.

ולהבא תשתדל להיות פחות חכם בענייני חנייה. לא שווה את הבלגן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה פקח בן-***ה שצריך לשבור לו ת'אף.

אין לו שום סמכות לפרוץ לך לאוטו על מנת לגרור אותו.

גש להתלונן עליו במשטרה.

למה האלימות הזו ??

אולי כל חברי הפורום ישברו לך את האף על התגובה הזו ?

אי אפשר להגיב בצורה מתורבתת ? מה גם שאתה לא צודק ...

דני G.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נגיד והרוורס שולב בסוף הנסיעה, איזה נזקים יכלו להיגרם? (חשוב להתחשב בעובדה שהמערכת ההידראולית הייתה ריקה, כלומר האוטו כבר הספיק לרדת עד הסוף)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צודקים, חברים.

באמת קצת הגזמתי.

בכל מקרה, איזה סמכות יש לפקח\שוטר לפרוץ רכב? ועוד בסך הכל בשביל מה?

מה אנחנו במדינת משטרה?

אני לא מאמין שהאוטו נפרץ כי הוא היה חשוד כרכב פח"ע, הוא בסה"כ חנה

במקום אסור (לא שאני מצדיק ת'עניין, ההפך הוא הנכון).

כי אם כן מותר לו, אז לצורך העניין גם לי מותר לפרוץ למכונית כדי לנטרל מערכת

אזעקה שמתחילה לצפצף באמצע הלילה. לא?

:puzzled:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מותר לו לפרוץ לך את האוטו כדי לגרור אותו, ויש כל מיני כללים איך ומתי מותר, אבל תאמין לי שיהיה לך קצת קשה להוכיח שההליך לא בוצע כמו שצריך.

לגבי נזקים, בדוק את האוטו ותראה אם יש נזק כלשהוא, ואז תבע את העיריה.

כמו שאמרו לך כאן, אל תהיה כזה חוכמולוג בחניה, איפה שאסור לחנות, אל תחנה, ואם חנית וגררו אותך, אל תבכה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה אנשים משחקים אותה כאלה צדקנים ושומרי חוק?!

אני לא בכיתי למה גררו אותי, חניתי במקום אסור וגררו אותי, נקודה.

פשוט שאלתי איזה נזקים אפשריים יכולים לקרות כתוצאה ע"י גרירה בכלל וע"י גרירה כשהגלגלים המניעים על הכביש בפרט?

זה הכל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פשוט שאלתי איזה נזקים אפשריים יכולים לקרות כתוצאה ע"י גרירה בכלל וע"י גרירה כשהגלגלים המניעים על הכביש בפרט?

זה הכל!

אם הגענו למצב שבו כל מי ששומר חוק הוא מתחסד ויפה נפש אז זה אומר משהו על מדינתנו היקרה לא :?:

:roll::roll:

ראלימן

קורס 154 RESTEPA.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה הכל!

אם הגענו למצב שבו כל מי ששומר חוק הוא מתחסד ויפה נפש אז זה אומר משהו על מדינתנו היקרה לא :?:

:roll::roll:

ראלימן

זה לא מה שהתכוונתי להגיד!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מבין את מתן, אם הייתי רואה מישהו פורץ לי לאוטו גם אם זה שוטר או פקח, אפילו אריק שרון, אני דבר ראשון פותח ת'בגאז' מוציא את הצלב ומביא לו בראש. אף אחד לא יגע לי באוטו, לפעמים אני חונה במקומות אסורים ואני גם משאיר פתק עם מספר טל' במידה ואפריע למישהו...

מי היה רוצה לראות שנוגעים לו באוטו ושאף אחד לא ישחק אותה כאילו הוא אף פעם לא מחנה על מדרכה, נו באמת...

כל אחד שיראה מישהו שנוגע לו באוטו יחטוף קריזה... אצלי זה יבוא לידי ביטוי באלימות, אני לא יעמוד בצד ויזמין משטרה בזמן שהוא נכנס לי לאוטו... לא משנה מי זה.

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מבין את מתן, אם הייתי רואה מישהו פורץ לי לאוטו גם אם זה שוטר או פקח, אפילו אריק שרון, אני דבר ראשון פותח ת'בגאז' מוציא את הצלב ומביא לו בראש. אף אחד לא יגע לי באוטו, לפעמים אני חונה במקומות אסורים ואני גם משאיר פתק עם מספר טל' במידה ואפריע למישהו...

מי היה רוצה לראות שנוגעים לו באוטו ושאף אחד לא ישחק אותה כאילו הוא אף פעם לא מחנה על מדרכה, נו באמת...

כל אחד שיראה מישהו שנוגע לו באוטו יחטוף קריזה... אצלי זה יבוא לידי ביטוי באלימות, אני לא יעמוד בצד ויזמין משטרה בזמן שהוא נכנס לי לאוטו... לא משנה מי זה.

:mm_yeah:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:mm_yeah:

מחכה שתגע למישהו באוטו כמוך.

נראה איך תרגיש אז כשבסה"כ ישבת למישהו על האוטו עם איזה חבר ומישהו יתנפל עליך עם צלב.

אתה באמת ובתמים רוצה להגיד לי שאם פקח יקנס לך לאוטו ויגרור אותו אתה תשלוף את הצלב ותביא לו בראש? Well hellooooo John RAMBO. אתה לא בכפר שכוח אל אי שם מימין לשומקום, אתה במדינה דמוקרטית עם חוקים. אתה רוצה להתחיל לעבור עליהם בצורה בוטה כמו לחנות במקום אסור ואז לתקוף שוטר עם צלב? בקשה. אבל משום מה משהו אומר לי שאתה סתם משחק אותה.

ביי ג'ון.

ראלימן

קורס 154 RESTEPA.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7706 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...