Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם ניתן לבקש להמיר דו"ח מהירות לאזהרה?

שימו לב! השרשור הזה בן 3703 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שוטר משועמם החליט ללזור עליי במהירות שאפילו מצלמת מהירות לא הייתה מעזה לצלם אותי, בקיצור, הדו"ח הוא על 115 קמ"ש (לאחר הורדה) בכביש של 90.

הדו"ח ניתן כדין, המכשיר מכוייל, המרחק סביר, הייתי רכב בודד, בקיצור, נקנקו אותי ב 750 ש"ח ו 8 נקודות על זה שנסעתי לאט מהמהירות הממוצעת על הכביש :x

בקיצור, עבר נקי כבר שנים רבות, רשיון נהיגה "רק" 28 שנים, ניתן על כזה דו"ח לבקש המרה לאזהרה?

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לבקש אפשר, לקבל - לא תמיד

. לגבי סיכויי ההצלחה חכה לישה, אבל עם עבר נקי נראה שהסיכוי לא רע.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוודאי שאפשר. צריך ותק של 10 שנים כאשר 5 האחרונות "נקיות". ימירו לך את הדו"ח לאזהרה. שלח בקשה למפנ"א.

מרכז פניות נהגים ארצי: ת.ד. 120 פ"ת מיקוד 49100

טלפון: *9666

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה עומד בקריטריונים אין סיבה שלא ימירו את הדוח לאזהרה.

מעצבן מאוד מכיוון שקמ"ש אחד פחות והשוטר בכלל לא היה מתעסק איתך כי מדובר כבר בדוח של 250 ש"ח ללא נקודות (למרות שאני כן קיבלתי אזהרה על מהירות של 114 קמ"ש ע"י שוטר שלזר אותי בכביש 3).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

28 שנה יפה כי גדול מ 10 הנדרש

5 שנים ללא עבירה כאן לא ציינת אלא נקבת במספר רב משמעות שנים רבות.

למה לא ביקשת במקום מהשוטר ?

בד"כ שוטר נחמד בודק לבד במסוף אם אתה עומד בקריטריון לקבל אזהרה כנראה שתפס אותך שוטר "נחמד" או אחד שהיה חסר לו משהו למכסה היומית "שלא קיימת" אלא קיימת רק לפי מקורות זרים כמו המפכ"ל

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אייל

אז מה אתה רוצה להגיד לי שהוא סתם בן....

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש גם כאלו. זה אפילו לא בן.... זה פשוט שוטר לא טוב, שוטר ללא שיקול דעת, שוטר שלא עוסק בעיקר, אלא בתפל. מה לעשות, יש גם שוטרים כאלו.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צודק 100%.

אמרתי לשוטר שהמהירות היא נמוכה, אמרתי שההיסטוריה שלי נקיה ושיתחשב, שיתן אזהרה ולבסוף, כשראיתי שאני יוצא עם דו"ח, שיפחית לי קמ"ש בודד לדוח שונה וקל יותר.

הבן יונה (בגלל ההתנהגות, לא בגלל התפקיד) חוזר לי עם דו"ח שהוא על המהירות המינימלית לקנס "מפלצת" ועוד מעיז להגיד לי "התחשבתי בך, הורדתי לך 5 קמ"ש".

כשעימתתי אותו עם העובדות שהוא לא עשה לי שום טובה, זאת הורדה מנדטורית של סטיית המכשיר וההפך הוא הנכון, אם היה מוריד קמ"ש בודד הסנקציה הכספית והנקודות היו שונות לגמרי, הוא עוד אומר לי "תגיד תודה שלא קראתי לקצין לשלול לך את הרשיון".

הסברתי לו שהאיומי סרק שלו אולי מפחידים את מי שלא מבין כלום אבל עלי לא ממש עושים רושם, בטח לא כשהם שקרים גסים, על 115 קמ"ש לא שוללים כלום ובושה שבכלל נותנים דו"ח (מדובר בקטע כביש דו מסלולי לכל כיוון ועם חומת הפרדה בין כיווני הנסיעה)

נפרדנו בזה שאמרתי לו "אה, תחנת זכרון (זה היה באותו יום שהתפרצה פרשת השוחד של ראש היחידה שלו), זה השלב שאני מוצייא את הכסף ואתה מבטל את הדו"ח? תתבייש לך, זאת התנהגות של מי שבא לנקנק את האזרח, לא לשרת את החברה".

הוא חזר לניידת, אני נכנסתי לרכב ובזה נגמר המפגש עם עוד שוטר בלאי (יש גם כאלה, לאחרונה אני בספק אם השאירו במשטרה גם מהסוג השני).

5 שנים ללא עבירה כאן לא ציינת אלא נקבת במספר רב משמעות שנים רבות.

אתה מכיר בכל הסדרות בילוש, עוצרים מישהוא, איפה היית ב 24 למרץ, בערב, בשנת 1985 והבן אדם מתחיל לזמר את כל הסדר יום שלו כולל מה אכל בארוחת בוקר ואיזה תחתונים לבש?

אני חושד שבחיים האמיתיים זה לא בדיוק עובד ככה, רוצה לומר, אתה באמת לא חושב שאני זוכר אם הפעם האחרונה שעצר אותי שוטר הייתה לפני 6 שנים או לפני 4 שנים ו 11 חודשים.

אני כן זוכר שזה היה בערב פסח, השוטר רצה להשבית את האוטו שלי על דבר פעוט כשאני, אישתי וחמתי (הבוערת) ברכב בדרך לסדר פסח והוא רוצה להשבית לי את הרכב.

חמתי שאלה אותו "אז איך נגיע לסדר?" והוא, בלי שמץ בושה אמר לאישה קשישה "מצידי תסעי בטרמפים".

אמרתי לו שאם הוא רוצה להגיע לכותרת של העיתונים, שישבית את הרכב, אם לא, שיזוז מהדרך כי אני נוסע.

האידיוט החליט עוד יותר להסלים את העניין ואמר שאם אני מתניע, הוא יורה ברכב.

סגרתי חלונות, נעלתי את הרכב והתקשרתי לתחנת המשטרה שלו ודרשתי שיגיע קצין מייד.

5 דק, אח"כ הגיע מפקד משמרת, שמע את הסיפור, התנצל, דרש שהשוטר יתנצל בפני חמתי ונסענו לדרכנו.

הבעיה המרכזית היא שבגלל השפעות של קצונה בכירה מושחתת ומסואבת, זה כבר לא נהיה עניין של כמה תפוחים רקובים אלא חבית שלמה רקובה שחלק מהתפוחים הטובים נרקבו מזמן והחלק שלא, הועף מהמערכת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין רק דבר אחד, אם נהגת במהירות של 120 קמ״ש במקום 90 ולאחר הפחתה 115 קמ״ש זה דוח של 250 ש״ח ללא נקודות , למה נתן לך 750 ש״ח

אם תעלה את הדוח אולי נבין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יניב, נתפסתי במקום שלדעתי אמור להיות מוכר לך היטב, מתחת לגשר של מעגן מיכאל (בכביש 4, לא 2) לכיוון צפון.

השוטרים עומדים שם לא פעם בגלל שהכביש הוא דו מסלולי לכל כיוון ועם הפרדה באמצע, מה שגורם לאנשים באופן טבעי לנסוע מהר, המשטרה עומדת מאחורי העקומה וברגע שהתיישרת, המלכודת ננעלת עליך.

הסיבה היחידה שנתפסתי היא כי אני עמדתי ראשון ברמזור אז גם הגעתי ראשון למלכודת, זה לא שנהגתי 160 כשכל מי שמסביבי נהג על 89.

טוב, נשלחה בקשה להמרה לאזהרה, תחזיקו אצבעות.:wink:

ישראל אברהם,

מה שאמרת נשמע לי לא הגיוני ולכן חזרתי לדו"ח וכמובן שאתה צודק, מהירות נסיעה 122, לאחר הורדה, 116 :brickwall:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יניב, נתפסתי במקום שלדעתי אמור להיות מוכר לך היטב, מתחת לגשר של מעגן מיכאל (בכביש 4, לא 2) לכיוון צפון.

השוטרים עומדים שם לא פעם בגלל שהכביש הוא דו מסלולי לכל כיוון ועם הפרדה באמצע, מה שגורם לאנשים באופן טבעי לנסוע מהר, המשטרה עומדת מאחורי העקומה וברגע שהתיישרת, המלכודת ננעלת עליך.

הסיבה היחידה שנתפסתי היא כי אני עמדתי ראשון ברמזור אז גם הגעתי ראשון למלכודת, זה לא שנהגתי 160 כשכל מי שמסביבי נהג על 89.

טוב, נשלחה בקשה להמרה לאזהרה, תחזיקו אצבעות.:wink:

ישראל אברהם,

מה שאמרת נשמע לי לא הגיוני ולכן חזרתי לדו"ח וכמובן שאתה צודק, מהירות נסיעה 122, לאחר הורדה, 116 :brickwall:

אם אתה תעמוד בקרטוריונים אן סיבה שלא ימירו לאזהרה, שיהיה בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת מקום ידוע,דרך אגב עומדים שם גם לדרום בתחנת האוטובוס,כביש בטוח,סליל היטב עם גדר הפרדה ותאורת כביש מצויינת בלילה.בכל מקרה בהצלחה בהמרת הדוח לאזהרה.

סעו בצד ימין!!

306XT,307XS,Mito155 HP בעבר

,Giulietta QV. היום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3703 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...