Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיטרואן C4 לא תמיד מניעה בפעם אחת ולא תמיד בקלות.

Proolam123
שימו לב! השרשור הזה בן 3703 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם, ברשותי סיטרואן C4, אצלי כשנה וחצי כמעט, שנת 2008, 80 אלף קילומטר. מטופלת במוסך מורשה טיפולים שוטפים וקבועים, ובאמת בכללי שמורה מאוד חיצוני פנימית גם מהבחינה הטכנית

אבל בזמן האחרון (כמה חודשים כבר האמת) התחיל קטע שלפעמים הרכב לא מניע בפעם אחת, ולעיתים רחוקות אפילו גם לא בפעם השניה , ורק בשלישית, אני מנסה להניע והסל"ד הופך לאדום (קטע בC4) והרכב לא מניע, או שלפעמים הוא כן מניע בפעם אחת (לרוב) אבל לא תמיד בזמן הנורמאלי, לפעמים סטרטר ארוך.

וכמובן שאני מתייחס בפנייה שלי אליכם , לזה שלא תמיד זה קורה כי הרכב קר, זה גם קורה לי לפעמים כשאני נוסע הרבה ואז נגיד מחנה, ואחריי שעה בא לנהוג עוד פעם, וגם לפעמים בימים לא קרים ולא תמיד בלילה, ממש בכל שעות היום מתי שהוא מחליט לפעמים הוא לא יניע בפעם אחת.

אשמח לקבל עזרה מה אתם חושבים יכולה להיות הבעיה , זה ישר מצבר ?

תודה רבה לכולם (:

בגלל הדרישה לניאונים, נראה לי שזה יותר מתאים לאתר www.arsforum.co.il/vb

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3703 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...