Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ביקורת מוצרים וחווית ביקור ב VIX

שימו לב! השרשור הזה בן 3703 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

שבוע שעבר ביקרתי בחנות VIX Detailing במשכנה ברמת גן. המטרה הייתה רכישת מוצרים שיאפשרו שימוש "מהיר ועצלני" אך ינקו את הרכב ויעניקו הגנה כלשהי.

חווית הקניה - מצוינת: הבנה מהירה, ייעוץ ענייני, ללא ניסיון לדחוף מוצרים ואף קיבלתי צ'ופר :-)

מוצרים: ONR, תרסיס וקס InstaWax chymical guys, ודוגמית של silk shine.

http://www.vixdetailing.co.il/Chemical-Guys-InstaWax-1.html

http://www.vixdetailing.co.il/Chemical-Guys-Silk-Shine-Dressing-1-1-1.html

ONR: בדילול ל QD לפי טבלה שפורסמה בפורום, הצליח לנקות היטב אבק, חול, כתמים שחורים (לא ידוע מקורם) והשאיר פח חיצוני נקי.

תרסיס וקס: ציפיתי ליותר... הוקס עצמו טוב, אך לא משאיר את הרכב מבריק לעומת מה שהיה לי לפני כן (וקס נוזלי של sonax). יש צורך במעבר כמה פעמים עם מטלית יבשה אחרת יש כתמי אבק לבן על הרכב, דבר שלכאורה מסיר את כל שכבת הוקס שיושמה. עם זאת, ניכר שהרכב עם וקס. בויקס הבחור אמר לי שהתוצאה לא תהיה כמו וקס במשחה/נוזלי. בשבוע הבא איישם שטיפה נוספת ואדווח בהמשך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדגש בקניה היה על מוצרים "לעצלן" והתעקשתי על תרסיס וקס. יש לי וקס נוזלי של סונקס - שאני מרוצה ממנו (יש להם מוצרים טובים, ועד לא מזמן עוד היו יקירי הפורום, עם הכניסה של מוצרי הפרימיום ערכם של סונקס ירד, אבל לא בצדק: יש להם מוצרים טובים עם תוצאות טובות!) כרגע אין צורך לרכוש וקס נוזלי נוסף.

תרסיס InstaWax מכיל קארנובה ופילרים, ובגדול הוא אמור להיות עם תוצאות טובות - בשבוע הבא יהיה לי יותר זמן וציוד מתאים ליישום, ואעדכן את הסקירה שבוע הבא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה instawax הוא אחד המוצרים היותר מוצלחים בגיזרת המוצרים "לעצלן " .מה שהופך אותו לכזה הוא קלות השימוש והפורמולה שמכילה בנוסף לכמות קארנובה לא מבוטלת גם אוטם צבע סינטטי שנותן עמידות מעולה ביחס למוצרי ווקס בהתזה וכמובן מסנני קרינה .

הדרך הנכונה לעבודה עם ווקס שכזה תהייה ניעור הבקבוק והתזה של הווקס על הרכב. יש להשתמש לצורך פיזור הווקס במטלית מיקרופייבר רכה ונקייה (אפשר גם אלפיקטור) .

השלב הבא יהיה ( כמעט במיידית-אין ב instawax זמן ייבוש משמעותי) הסרת הווקס במטלית מיקרופייבר איכותית שנייה (או בצד היבש של הקודמת)בעלת סיבים קצרים (סיבים קצרים מקלים את עבודת ההסרה של הווקס).

"באפינג" מהיר וסופי בהחלט רצוי עם עם מטלית מיקרופייבר רכה בעלת סיבים ארוכים.

כתמי "האבק" שדיברת עליהם הם שאריות ווקס שאמורות לרדת אחרי שהוא התייבש. הווקס שאמור להישאר על פח הרכב לא ירד.

שלומי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני רכשתי את המוצר הזה (instawax) קצת מאכזב מה שאתה אומר, עוד לא יצא לי לנסות אותו אבל יעדתי אותו בעיקר לתת ברק חזק, אעדכן גם לאחר שימוש.

Renault Clio sport 2001 - Sold

תקשיב מה דניקס אומר לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב כצפוי ממליצים רק על מוצרים של CG.....זה מתסכל! למה??

יש לאופטימום ספריי ווקס כל כך טוב!

אמרתם קלות שימוש? אמרתם OPTIMUM SPRAY WAX.

אני משתמש בו בין טיפול לטיפול והוא פשוט נהדר, משאיר ברק נראה לעין ומחזיק זמן סביר.

If you can't see the bright side of life, just polish the dull side

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3703 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...