Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם ניתן לראות הבדל בין תוכן 4k לבין 1080p במסך 1080p בלבד?

Life_SyStem
שימו לב! השרשור הזה בן 3703 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא מזמן קניתי נוט 3 עם יכולות צילום 4k כמובן ( ברור שלאף אחד אין מסך שתומך ב4k בינתתים:))

ואני יכול להישבע שאני רואה סרטון מקור 4k שיוצא מהנוט3 על מסך 1080p יותר חד מאותו סרטון שצולם על 1080p. האם זה הגיוני למרות שאין לי מסך בעל תמיכה ב4k? ואם זה נכון, למישהו יש הסבר לזה? מה קורה מאחורי הקלעים בעצם לסרטון 4k כשהוא מתנגן על מסך 1080p בלבד? מתבצע כיווץ כלשהו?

There's not much you could do or say to phase me

People think I'm a little bit crazy

I get it from all angles, even occasionally Doc Dre-zie'll

Have to step in every once in a while to save me

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבדל בין תוכן 720p לבין 1080p רואים בבירור במסך 1080p.

There's not much you could do or say to phase me

People think I'm a little bit crazy

I get it from all angles, even occasionally Doc Dre-zie'll

Have to step in every once in a while to save me

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1080P גם ניראה טוב יותר מ720P אפילו בפלאזמה של 1024*768...., זה כמו שתעשה DOWNSCALE לתמונה גדולה- תיראה אותה חדה ומפורטת יותר ברמת הפיקסל מאשר תמונה מקורית ב1080P.

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מזמן קניתי נוט 3 עם יכולות צילום 4k כמובן ( ברור שלאף אחד אין מסך שתומך ב4k בינתתים:))

ואני יכול להישבע שאני רואה סרטון מקור 4k שיוצא מהנוט3 על מסך 1080p יותר חד מאותו סרטון שצולם על 1080p. האם זה הגיוני למרות שאין לי מסך בעל תמיכה ב4k? ואם זה נכון, למישהו יש הסבר לזה? מה קורה מאחורי הקלעים בעצם לסרטון 4k כשהוא מתנגן על מסך 1080p בלבד? מתבצע כיווץ כלשהו?

זה תלוי. בתיאוריה, אתה תקבל תמונה טובה יותר. ההמרה ל1080 נותנת יותר פרטים מאשר שהיית מקבל ב1080 מלכתחילה.

מעשית, זה משתנה בהתאם לדברים כמו הדוחס בו נעשה שימוש. יכול להיות ש1080P יתן לך קובץ בגודל X, אבל גם 4K יתן קובץ בגודל שקרוב לX בגלל דחיסה יותר אגרסיבית במחיר אובדן פרטים וכלמיני artifacts.

אבל בהנתן bitrate זהה - כלומר, שקובץ ה4K גדול יותר מה1080p פי 4, בקירוב - אתה אמור לראות תמונה טובה יותר גם על מסך 1080P.

אגב, יתכן שהטלפון שלך גם עושה downscale פנימי ב1080p, כלומר לוקח את תמונת ה4K ומקטין אותה בעצמו (לא חותך, אלא עושה downscaling, בדיוק כמו הנגן שלך במחשב) ואז יכול להיות שהתוצאה תהיה שווה. הHero3 של גופרו, למשל, מצלמת ב4K ומורידה ל1080 בתוך המצלמה (עד כמה שאני זוכר), אם אתה בוחר לצלם ב1080.

בקיצור, הרבה משתנים. מה שחשוב זה איך זה נראה לך בסוף ואם 4K שירד ל1080 נראה לך טוב יותר, אז זה יתכן וכלל לא בטוח שאתה משוגע. יתרון אחר בצילום ב4K זה שאפשר לגזור מהסרטון אחלה סטילס.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...