Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מכונית על שלט-RC Rock Crawler

שימו לב! השרשור הזה בן 3690 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

אני מעוניין לקנות את המכונית הזאתיhttp://www.ebay.com/itm/2-4GHz-Rockslide-RS10-XT-1-10-Electric-Brushed-Redcat-RC-Rock-Crawler-/270975748333?pt=Radio_Control_Vehicles&hash=item3f1769c8ed

מה אתם אומרים על המכונית?, שווה לקנות אותה ? זה יגיע לי מעל 1100 שקל בארץ?

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם,

אני מעוניין לקנות את המכונית הזאתיhttp://www.ebay.com/itm/2-4GHz-Rockslide-RS10-XT-1-10-Electric-Brushed-Redcat-RC-Rock-Crawler-/270975748333?pt=Radio_Control_Vehicles&hash=item3f1769c8ed

מה אתם אומרים על המכונית?, שווה לקנות אותה ? זה יגיע לי מעל 1100 שקל בארץ?

תודה.

מכונית פשוטה עם מנוע חשמלי מהסוג הישן.

היתרון שלה הוא שיש לה 4X4

חיסרון - לא כ"כ מהירה כמו המכוניות בעלי מנוע חשמלי בראשלס

לארץ היא תגיע ויתכן שתצטרך לשלם מכס באיזור ה-150 שח

במקומך הייתי מוסיף עוד קצת כסף ורוכש מכונית עם מנוע בראשלס גם מאותו יצרן או בסכום כזה מחפש משומשת באייבי

בהצלחה

rafi

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן יעלה לך בערך -1100 ש"ח.

אתה תשלם מעמ על סכום הרכישה (כולל משלוח, על פי קבלה של paypal), כלומר 920 ש"ח.

על זה יש להוסיף עמלת שחרור פרטני מהמכס, בערך עוד 180 ש"ח.

כלומר סה"כ 1,100 ש"ח.

יש לדאוג להוציא אישור משרד התקשורת לפני הרכישה (טופס ד', ואתה חייב מספר FCC של השלט).

לגבי ברשלס, בזחלן ממש לא צריך מערכת ברשלס.

ובכלל, מי רושם זחלן ומהירות באותו המשפט?!

אלו שני דברים שלא הולכים ביחד.

יחד עם זאת, יכול להיות (בעצם בטוח) שיש לרכב חסרונות אחרים (ואני לא מומחה בזחלנים).

אני ממליץ לך לשאול לגבי הרכב בפורום efly, שם יש תת פורום לזחלנים בוא אני בטוח שתקבל תשובות טובות יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באופן אישי יש לי את אותו רכב בדיוק, הרכב מאוד נחמד בשטח אם בשטח שבו אתה מסיע יש מהמורות גבוהות קח בחשבון שהאוטו יתקע השלדה שלו לא בנויה כמו שצריך יתכן ותצטרך לבוא בזווית ואז ככל הנראה האוטו יתהפך צריך ממש ללמוד להסיע אותו הוא לא מסובך אלא השליטה עליו והזווית שבה תצטרך לעלות כל סלע וכל מכשול היא אחרת מכל זחלן שאני מכיר.

בנוסף האוטו מאוד קל, בשפ"צ (שיפוע צד)הוא מתהפך בקלות כאשר תנסה לעלות מדרגה לצורך העניין של 80 מעלות האוטו ככל הנראה יתהפך קח בחשבון את זה .

גולף V5 2.3 שנת 2001

פיג'ו 206 1.4 שנת 2006

נוכחי SEAT IBIZA 1.0TSI 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם חשבתי ליקנות לעצמי פעם.. ניראה הרבה יותר מעניין מסתם לינהוג מהר במישטח ישר.

בנוגע להיתהפכות- אם אני לא טועה ראיתי בעבר שאפשר ליקנות מישקולות לגלגלים במיוחד מהסיבה הזו בכדי להנמיך את מרכז הכובד- מישהו מכיר?

עריכה:מצאתי- וזה דיי פריט חובה אני רואה.

http://www.ebay.com.au/itm/Rock-Crawler-Wheel-Weights-for-1-9-Tyres-COMPLETE-SET-/120927501925

עריכה אחרונה על ידי hwgeek

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם חשבתי ליקנות לעצמי פעם.. ניראה הרבה יותר מעניין מסתם לינהוג מהר במישטח ישר.

בנוגע להיתהפכות- אם אני לא טועה ראיתי בעבר שאפשר ליקנות מישקולות לגלגלים במיוחד מהסיבה הזו בכדי להנמיך את מרכז הכובד- מישהו מכיר?

עריכה:מצאתי- וזה דיי פריט חובה אני רואה.

http://www.ebay.com.au/itm/Rock-Crawler-Wheel-Weights-for-1-9-Tyres-COMPLETE-SET-/120927501925

צודק אין ספק שהמשקולות יעזרו , כל רכב אפשר לשפר באין סוף דברים קטנים אבל למה לעשות זאת אם אפשר לקנות אחד כבר משופר ברמה גבוהה שלא צריך להתעסק איתו יותר מידי לדעתי מניסיון אישי עם הרכב עדיף לקנות רכב אחר ברמה גבוהה מעט יותר עם פונקציות הרבה יותר רציניות מה התקציב שלך ?

גולף V5 2.3 שנת 2001

פיג'ו 206 1.4 שנת 2006

נוכחי SEAT IBIZA 1.0TSI 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובות,

לא הבנתי למה צריך להוציא אישור ממשרד התקשורת לפני הקנייה?

כן.

יש למלא נספח ד' של משרד התקשורת http://www.moc.gov.il/sip_storage/FILES/5/185.pdf

לצורך כך יש להשיג את מספר ה-FCC של המשדר (לבקש מהמוכר/ לחפש על פי תמונות ברשת/ לשאול באחד הפורומים לעזרת החברים/ לנבור באתר ה-FCC ולעבור על התמונות של כל המשדרים של אותה החברה עד שמוצאים את הנכון).

יש לשלוח את הבקשה לפקס הרשום בתחילת הדף ולהמתין לקבלת האישור החתום (לי ענו עד שבוע).

רק לאחר שלב זה יש להזמין את הרכב.

אם לא הוצאת אישור מבעוד מועד, התהליך יראה כך:

1. הזמנת הרכב.

2. המתנה של שבועיים-שלושה.

3. קבלת מכתב שהרכב נמצא במכס ויש להגיע ולשחררו.

בהודעה יהיה מצויין בסעיף 11 "אישור משרד התקשורת", אבל אתה לא תשים לב לזה, כמו שכולם לא שמים לב...

4. אתה תפתח שרשור חדש שהולך בערך כך:

הייתי היום במכס וה%@#$ האלא לא משחררים לי את החבילה!

הם אומרים שאני צריך איזה אישור ממשרד התקשורת!

אני מנסה להשיג את משרד התקשורת כבר יומיים והם לא עונים בטל'!!

אמרו לי שאני צריך למלא טופס ד' אז מילאתי ושלחתי..

(עובר שבוע/יים)

קיבלתי תשובה שלילית ממשרד התקשורת, הם אומרים שחסר פרטים!!

מאיפה אני משיג הספק שידור ורוחב פס?!

(עובר עוד שבוע)

מאיפה אני משיג את ה-FCC של השלט?!

(עובר עוד שבוע-יים)

קיבלתי היום את האישור!

סוף סוף שיחררתי את החבילה (ועל הדרך שילמתי גם דמי אחסנה)..

או בקיצור, תוציא את האישור מראש, עוד לפני ההזמנה!

כך אני עשיתי וההליך היה קל ופשוט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3690 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...