Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מברגה איכותית לשימוש מזדמן

kramerica
שימו לב! השרשור הזה בן 3705 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מחפש כלי שיתן את המקסימום שאפשר מבחינת מגוון הפעולות שניתן לבצע איתו.

השימושים יהיו בסיסיים:

הרכבות ופירוקים למיניהם

קדיחת חורים בקירות / קרמיקה לתליית מדפים ותמונות

אני מבין בתחום פחות או יותר כלום, והשימוש לא יהיה תכוף מדי, אך כן חשוב לי שהכלי יהיה איכותי. אין דבר שאני פחות אוהב מכלים לא איכותיים שמסרבלים את העבודה.

האם מברגה כמו הבוש הזו היא מה שאני צריך?

http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=748445

המון תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז בזמן שאני ממתין לעצת המומחים פה קראתי עוד קצת, ואני מבין שמברגה היא לא הכלי שתעשה בשבילי את כל מה שאני רוצה.

אז האם עדיף לפצל את הרכישה למברגה עבור פירוק והרכבה (ובמידת הצורך קידוח בעץ) ולמקדחה/פטישון עבור קידוח בקיר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במידה ואתה מדבר על מברגה לשימוש של בניית / פירוק ארונות / מיטות ברגים לתמונות / וכו.

ואין לך צורך בברגים ארוכים / דקים / וכו.

כל מברגה של 10.8V / 12V / 14.4V תעשה את העבודה מצויין.

העניין יהיה המחיר / ומשך השימוש בין טעינה לטעינה. מבחינת כוח. לכולם יהיה מספיק לעבודות האלו.

במידה ותלך על 14.4. זה כבר כלי חזק. שגם עבודות קשות הוא יכול לעשות.

לגבי קידוח בעץ / ברזל. תקנה סט שולב ( 2 מברגות + סוללה 1 או 2) מברגה אימפקט ומברגה "רגילה" למקדחים

גבי פטישון.

בוש כחול של 700Wוואט זה יותר ממספיק לכל עבודה שתרצה.

גלגלצ: דיווחי תנועה ביציאה ממצרים. עומס תנועה ענקי ממחלף סיני עד מחלף ים סוף, משה תיזמן 40 שנה. תודה לך משה.

מודעת מכירה ................ פרויקט איטום על הרכב שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקציב ?

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...