Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אז רצה הגורל ועלי לנצל אחריות של HTC

liav12
שימו לב! השרשור הזה בן 3706 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן,

נפל עלי הפור ואני מבעלי מכשיר HTC ONE שהמצלמה שלהם בלילה עם צבע סגלגל ורוד.

בשיטוטים ברשת נראה כי מדובר בפגם תוכנתי, אך יש החולקים ואומרים כי מדובר במנגנון הצילום עצמו שנדפק עקב חימום (כשהמכשיר קר התמונה שחורה כשהוא חם - סגלגלה).

אך הדבר המפתיע יותר הוא - כשהפלאש עובד בלילה אין צבע סגול בתמונה!

כשהפלאש לא עובד - יש צבע (רק בלילה).

אני לא יודע האם לסמוך על כך אבל ראיתי שאנשים שהחליפו את המנגנון דרך HTC אכן קיבלו מצלמה תקינה (ב XDA) וחלק לא.

יש קצת סיכונים כיוון שאני יודע שהמכשיר הוא כמעט בלתי ניתן לתיקון.

אני בטח גם אשאר ללא מכשיר למשך כשבוע לפחות.

עלות התיקון הוא 200 ש"ח על הזמנת החלקים מחו"ל לפי מייל רשמי מ HTC כיוון שהמכשיר הוא ממלזיה, ולפי מה שהם אומרים הם שולחים את הפריטים לכאן למטרת התיקון במעבדת HTC ישראל.

עכשיו אני שואל האם יש טעם להחליף זאת בכלל (זה ככה מהיום הראשון שהגיע ואין השפעה כיוון שבלילה בעצם כולנו מצלמים עם פלאש)

IMAG0246.jpg

IMAG0245.jpg

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תחסוך מעצמך, זה מיותר.

המדריך המלא לכניסה לעולם הדיטיילינג

HU: Pioneer AVH2750BT | Midbass: Morel Virtus MW6 | Tweeters: Morel MT230 | Amp: Sundown SAX100.4 | SW: DLS Nordica 12" | SoundDeadener: Stinger Roadkill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם קנית מכשיר בעל אחריות רשמית שלהם כן.

אם לא, תלוי אם יש לך אחריות בינלאומית.

במידה ויש לך אחריות בינלאומית, אפשר להפעיל אותה דרך טאץ' גרופ בעלות של 150 ש"ח למיטב זכרוני.

כך תיקנו את המכשיר שלי שהוזמן מגרמניה, ובשלב מסויים הפסיק לעבוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...