Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בקשר לכתבה מynet על הגולף GTE, משהו שלא הבנתי

farkash7
שימו לב! השרשור הזה בן 3713 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4491549,00.html

מצויין בכתבה שטווח הכלאיים הוא 939 ק"מ, מצד שני רשום שצריכת הדלק שנמדדה היא 66.7 ק"מ לליטר.

לפי החישוב שלי לרכב יש מיכל דלק של פחות מ15 ליטר היתכן? או שYnet עושים העתק הדבק כרגיל?

פרט לזה נראה כמו רכב מרשים, למרות ששוב הנתונים קצת מוזרים לי למשל טעינה של 3.5 שעות תספיק לטווח של 50 ק"מ במהירות של 130 קמ"ש? נשמע הזוי.

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את צריכת הדלק מחשבים בתנאי מעבדה ע"י רצף ידוע מראש של האצות האטות מהירות קבועה עצירות וכו'. המסלול כמובן מוגבל באורכו, ככה"נ שהוא קצר מ-900 ק"מ כי רוב מכוניות הבנזין לא מגיעות לכזה בלי תדלוק. כנראה שזו צריכת הדלק שמושגת במסלול זה וכנראה שהגולף הזו מתחילה את המסלול עם סוללה טעונה עד הסוף.

הטווח המצויין פה חושב בשיטה אחרת, בטח בסגנון של נסיעה רצופה במהירות קבועה של 100 קמ"ש או משהו דומה.

Peugeot 406 2L turbo 1998 Škoda Octavia RS 245 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע מהיכן נתון טווח הנסיעה, אך בכל מקרה קח את נושא צריכת הדלק בערבון מוגבל שכן זו צריכה משולבת הכוללת את טווח הנסיעה החשמלי, הרגולטור עדיין לא יודע איך "לאכול" את צריכת הדלק של הרכבים האלו. הרי אם אני נוסע כל יום 50 ק"מ אני לא צורך דלק כלל, אך אם אני נוסע 500-600 ק"מ ביום זה כבר יהיה קרוב יותר לאזור ה-30 ק"מ לליטר ואולי אף יותר.

לדגם סוללה של 8.8kWh שזה בערך שליש ממה שיש לרכב חשמלי ממוצע כמו הליף של ניסאן. 3.5 שעות זה בטעינה ביתית ולא עם מטען מהיר או משהו כזה. לא תוכל לנסוע 50 ק"מ רצוף ב-130 קמ"ש, הסוללה תיגמר הרבה יותר מהר. הכוונה היא שהטווח המרבי המוצהר הוא 50 ק"מ בתנאים אופטימיליים ונסיעה חשמלית אפשרית עד למהירות 130 קמ"ש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3713 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...