Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דיבורית לרכב - לי זה עולה יותר? (או - מחיר של דיבורית בלוטות' לרכב)

gadik6
שימו לב! השרשור הזה בן 3708 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מעוניין לרכוש דיבורית בלוטות' לרכב (בלי מכשיר קבוע, רק דיבורית), ולכן קפצתי לאולם תצוגה של סוזוקי (הרכב המדובר הוא סוויפט 2013) כדי לבדוק מחירים. המחיר אצלם לדיבורית הוא 750 ש"ח, וזה כולל דיבורית בלוטות', מיקרופון, חיבור לרמקולים של הרכב, השתקה של הרדיו ברגע קבלת שיחה וכן פנל שליטה קטן (כולל כפתורי קבלת וסיום שיחה וכן לחצני עוצמת שמע) שמותקן ליד הנהג.

מצד שני, בזאפ מצאתי דיבוריות (עם המלצות טובות) בחצי מחיר (כ-300 ש"ח).

מישהו רכש/התקין לאחרונה דיבורית אצל היבואן של הרכב וזוכר מחירים?

בנוסף, יש למישהו ניסיון טוב עם דיבורית "לא מקורית" לרכב בטווח המחירים של 300-400 ש"ח?

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה אתה גובה לשורה?

ועשיתי חיפוש, ואפילו מצאתי חלק מההמלצות שלך, אבל לרוב מדובר בדיבוריות יותר יקרות מהתקציב שלי (ה-novero עולה מעל 1000 ש"ח), והדיבוריות הזולות יותר הן ללא אפשרויות כמו השתקת הרדיו וכדומה (לכן גם שאלתי אם למישהו יש ניסיון בקניית דיבורית "ייעודית" מהיבואן).

E.L - כיצד מתבצעת ההתקנה של הדיבורית?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

~

הדגמים של נוברו לרכב כבר לא נמכרים בארץ למיטב ידיעתי, מה שעדיין רואים ברשת זה כל מיני רשומות שלא הוסרו מחנויות שמכרו אותן בעבר. בכל אופן הנחתי שאתה פתוח לאופציה של איביי ושם זה הרבה יותר זול. בנוסף להמלצותיי הוזכרו גם דגמים איכותיים של מוטורולה וג'אברה במחירים נמוכים בהרבה.

אם חפצה נפשך דווקא בדיבורית אינטגרלית, אני לא מכיר כאלה בארץ מיצרנים שאינם OEM (בדומה למצב עם חיישני רוורס), אבל אתה מוזמן לחפש דיונים רלוונטיים בפורום אודיו. בעקרון האבולוציה הייתה ממכשירים מרובעים קבועים בשנות ה-90 לדיבוריות "עריסה" סיניות שהתחברו למכשירים הניידים המודרניים, לכיוון טלפונים קבועים כמו טליט וספיריט, ומשם לדיבוריות BT קלות וניידות שנתפסות על סוכך השמש או על הדשבורד. דיבורית אינטגרלית במקרה זה היא מוצר נישה הנוגד את כל עקרון הניידות והאלחוטיות של ה-BT, לכן הן לא נפוצות והמבחר מצומצם. מרבית ציי הליסינג למשל בחרו בדגמים הפשוטים והאמינים של Bury שנקנו פחות או יותר לפי משקל ונמכרו במאות שקלים היחידה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התקנתי לפני כמה חודשים את המוטורלה tk30 , אין מרוצה ממני.

שומע מעולה(ברמקולים של הרכב) נשמע מעולה גם עם חלון פתוח. פתר לי על הדרך בעיה נוספת של חוסר aux בסוויפט, ועכשיו אני יכול לשמוע מוזיקה מהאייפון דרך הבלוטות'. יש צג קטן שמציג לי את הספר טלפונים של ושם אני בוחר למי להתקשר.

הממשק של כל הדיבורית מגיע עם עברית כאופציה בהגדרות.

הזמנתי דרך אמזון, עלה לי בערך 370 שקל. בארץ עולה פי שלוש לדעתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דריש, אתה ממש אנציקלופדיה מהלכת בחלק מהתחומים (אגב, שלחתי לך בקשה בלינקדאין, אתה מוזמן לאשר :-P).

ונכון שדיבורית אינטגרלית סותרת קצת את הרעיון של הניידות, אבל מבחינתי לפחות זה יותר נוח (ללא צורך להתקין על סך השמש, איכות שמע טובה יותר, השתקה של הרדיו, שליטה נוחה יותר ועוד). בנוסף, אני מתכוון להחזיק ברכב לפחות עוד שנתיים - שלוש (אלא אם כן יהיה צדק בעולם ואני אקבל רכב חברה, ואז אני מוכן לוותר על הדיבורית, בלב כבד), אז אין לי ממש צורך בדיבורית "ניידת".

תודה לכולם על ההמלצות (לגבי שאר הדיבוריות).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

~

אם תקבל רכב חברה, סביר להניח שכבר יהיה לו BT מובנה, היום זה סטנדרט אפילו במכוניות הזולות ביותר.

עד אז אני מציע שתיצור קשר עם חברי הפורום הבאים ותשאל אם יש להם דיבורית BT מיד שניה להציע לך:

http://www.carsforum.co.il/vb/member.php?81022

http://www.carsforum.co.il/vb/member.php?12192

למיטב הבנתי הם עובדים בהתקנות ומדי פעם מחלטרים במכירת מערכות כאלה מפירוק במחירים נוחים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...