Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הייתי מעורב בתאונה, מי לדעתכם אשם?

שימו לב! השרשור הזה בן 3702 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום, הייתי מעורב בתאונה שרכב נכנס בי בזמן שניסה לעקוף ואני נכנסתי לחנייה, אשמח לדעת מי לדעתכם אשם

צירפתי תמונה שציירתי על מנת להמחיש את הנושא (מצטער על כישורי הציור שלי)

אני נוהג ברכב האדום, פונה שמאלה על מנת להיכנס לחנייה משמאל, אין רכב שמגיע מהנתיב הנגדי וזה רחוב דו סטרי עם פס הפרדה מקווקו

בזמן הפנייה שמאלה לחנייה האטתי אז הרכב שמאחורי (הכחול) החליט לעקוף ונכנס בי

בזמן שפניתי לחנייה הרכב העוקף עדיין לא עקף, הפגיעה ריסקה לי את דלת הנהג והוא נפגע בפנס הימני קדמי

תודה לעוזרים

תאונה.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 61
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

במקרה של נזק בלבד, ללא התערבות בוחן משטרתי, נושא האשמה יידון אך ורק בבית משפט.

תבע את הביטוח של הרכב הפוגע. מן הסתם הוא יתבע אותך

חברות הביטוח יילחמו עד טיפת דמך האחרונה.

אם לא תהיה מרוצה, תמיד פתוחה הדרך להגשת תביעות בבית הדין לתביעות קטנות.

עכשיו להיבט החוקי:

למה אתה אשם?

1. סטית מנתיב נסיעה

2. לא שמת לב לתנאי הדרך כמתחייב בתקנה 21 לתקנות התעבורה.

למה האחר אשם?

1. אי מתן זכות קדימה לרכב מאותת לפניו על פי ציטוט תקנה 61 לתקנות התעבורה מצורף:

". נתן נוהג רכב הנע בכביש אות כאמור בתקנה 60, חייב כל נוהג רכב הבא בעקבותיו להאיט ולנהוג בזהירות ולעצור אם יש צורך בכך, כדי לאפשר לנוהג הרכב שלפניו לפנות, לסטות, להאיט או להיעצר - ללא הפרעה."

בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גרסת הנהג השני

אדוני השופט

לפני נוסע מישהו ב 25 קמ"ש

אני מאותת ויוצא לעקיפה

לפתע ללא כל התראה ללא כל איתות הרכב סוטה מנתיבו לנתיב שלי ונכנס בי

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה על העזרה,

כאשר יצאתי לפנייה שמאלה הוא לא היה שם, הוא עקף רק לאחר שפניתי וכראייה יש את מיקום הפגיעה, אם הייתי יוצא בזמן שהוא עוקף הפגיעה הייתה בפינה השמאלית שלי ובדלת ימנית שלו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש לך צילום מפורט של זירת האירוע כולל מיקומי הרכב בעת קרות התאונה, מצבך טוב. אם לא, מצבך לא טוב. באחת התגובות פרטו את האשם של כל אחד מהצדדים ואני אוסיף עוד נקודה לחובת הנהג הפוגע - המצאות שלו בנתיב נגדי ולכן במקרה שתיעדת את המצב, רוב האשם (אך לא כולו , לדעתי) יפול עליו.

God decides how long your life will be,you decide how wide it will be

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש לך תיעוד האירוע זה יכול לעזור. הנהג השני יכול לטעון שהוא נסע בנתיב השמאלי וחתכת אותו (יש מצב שזה מה שהיה, ייתכן שנסעת לאט והוא עקף אותך, עבר לנתיב השמאלי, הוא היה בשטח מת במראות ועברת לנתיב ממש אליו כי אם היית עובר לפניו כמו שציירת, הוא היה נכנס בך מאחור ולא בצד).

זו דעתי האישית והבלתי מקצועית בלבד. אין בדיעה זו חוות דעת, אני לא בעל מקצוע, דעתי לא תחליף לשום התיעצות מקצועית עם כל גורם שהוא. אין בדעתי שום אחריות משפטית או כל אחריות אחרת.

עריכה אחרונה על ידי tzvipper

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשנה את גרסתו לאור מיקום הפגיעה " ונכנסתי בו כי לא הספקתי לבלום עקב הסטייה הפתאומית שלו "

FATBOY

למה אסור לו לעקוף שם לדעתך? כביש מחולק בקו הפרדה מקווקו

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה על עזרתכם,

איך אני ממשיך מכאן? מתקשר לחברת הביטוח שלו ואומר שאני רוצה לתבוע אותם?

ישר תובע את הנהג?

אין לי ביטוח מקיף, הביטוח שלי יעזור במשהו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אומר הנהג השני מודה באשמה?

לא מודה כתוב לו מכתב

לא עוזר קח שמאי שיעריך את הנזק והגש תביעה לבית המשפט לתביעות קטנות

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא לא מודה

לגבי שמאי זה בעייתי, הייתי צריך את הרכב מהר ולא היה לי יותר מידי כסף או זמן אז תיקנתי במוסך בלי שמאי ואני מקווה שהשופט יסכים עם ההערכה של המוסך

הייתי צריך להחליף את הדלת, זה עלה 3500 במוסך מוכר, הבעלים שלו המוסך גולש בפורום הזה, מותר לפרסם כאן את שם המוסך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תיקנת את הרכב? יש לך קבלה ? תיתבע אותו בתביעות קטנות ,

ותן לו שם להסביר למה עקף אותך, ולפי דעתי תעשה רישום כמו ששירטטת אבל תשמיט את השירטוט האחרון זה לא לטובתך,

ושיהיה לך בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על פי החוק היבש, אין בעקיפה שלו עבירה על החוק, הוא הבחין שהתנועה מאטה, וידא שאין רכבים ממול ויצא לעקיפה כחוק.

ואילו אתה סטית מנתיב מבלי לוודא מה שרוב הנהגים לא זוכרים לוודא:

תקנה 40 (א): לא יסטה נוהג רכב מנתיב נסיעתו אם עלול הדבר לגרום להפרעה או לסיכון

תקנה 48 (א): "נוהג רכב שנעקף, יסיט את רכבו עד כמה שאפשר לשפת הכביש כדי לאפשר לרכב העוקף, לעקוף בבטחה ולא יגדיל את מהירות נסיעתו עד לאחר שהרכב העוקף עבר על פניו."

אתה יכול לטעון שהוא נסע מהר מידי ולא היה שם כשבדקת את המראה אבל בהודעה המקורית הודית שבדקת רק את התנועה הנגדית, טעות נפוצה כפי שציינתי, ולכן תאונות מסו זה קורות הרבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. על רכב שעוקף בנתיב הנגדי יש אחריות מוגדלת לוודא שאינו מסכן כלי רכב אחרים.

2. ההגיון הבריא אומר שנהג שנפגע לא יכל לחזות שיעקפו אותו בנתיב נגדי לתנועתו ולכן סביר שלא וידא 10 פעמים שאינו נעקף בנתיב הנגדי.

God decides how long your life will be,you decide how wide it will be

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3702 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...