Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נתפסתי 43 מעל המותר בכביש של 90

שימו לב! השרשור הזה בן 3607 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום, ביום שישי נתפסתי על ידי שוטר תנועה נוהג על 133 קמ"ש(לאחר הפחתה) בכביש של 90 קמ"ש.

רשיוני נשלל ישר לתקופה של חודש ונקבע לי מועד למשפט (11/06/2014).

השאלה שלי היא מה מחכה לי במשפט חוץ מהקנס שאני יודע שלא ירד מ750 ש"ח.

גם בדו"ח רשום בתיאור רכב "הרקולס בריטניה" ושצולמתי מ0 מטר, האם זה ישנה משהו במשפט?

השופט יתחשב בעובדה שזאת עבירה ראשונה שלי ב4.5 שנים שיש לי רישיון?

אף פעם לא הייתי במשפט מה מחכה לי?

תודה לעוזרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זאת אומרת צולמת, ונתפסת ע"י שוטר? הוא עצר אותך פיסית? באיזה אמצעי אכיפה? האם אתה נהג חדש? מה העבר התעבורתי שלך? יש דו"חות בעבר?

אם תעלה לכאן סריקה של הדו"ח ללא פרטים אישיים, נוכל לדעת יותר טוב מה קורה.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סריקה של הדו"ח לא תעזור כנראה מכיוון שמדובר בהזמנה לדין והנאשם לא מקבל את פירוט הנסיבות.

בכל מקרה, 4.5 שנים רשיון ללא עבירות זה זמן מועט למדי כדי לומר שהשופט יתחשב בעבר הנקי.

באיזה רכב טסת? בהרקולס??

כנראה מדובר באקדח לייזר ולכן אם באמת רשום שלזרו עליך ממרחק של 0 מטר זו כנראה טעות שעשויה לבוא לקראתך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה היה מצב התנועה? היו עוד רכבים מסביב או שהיית לבד?

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קח עורך דין שיסגור עיסקה עם התובע ותצא בקנס ושלילה על תנאי. הם לא מעוניינים להכניס אותך לכלא אלא רק להשיג הרשעה ולעבור לתיק הבא. אם אתה בא למשפט לבד, שופטים לא אוהבים את זה כי גם הם היו פעם עורכי דין ואתה לא מספק פרנסה לקולגות שלהם. אם אתה לוקח עורך דין, הוא מגיע לעיסקה עם התביעה. שופט בהחלט יכול להתחשב בעבר הנקי שלך, אבל הנחת היסוד שלהם אומרת שזה שלא היתה לך עבירה 5 שנים זה לא אומר שאתה נוהג כחוק אלא שפשוט התמזל מזלך שלא תפסו אותך. ככה הראש של המערכת עובד. בקיצור, תתיעץ עם עורך דין לתעבורה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סריקה של הדו"ח לא תעזור כנראה מכיוון שמדובר בהזמנה לדין והנאשם לא מקבל את פירוט הנסיבות.

בכל מקרה, 4.5 שנים רשיון ללא עבירות זה זמן מועט למדי כדי לומר שהשופט יתחשב בעבר הנקי.

באיזה רכב טסת? בהרקולס??

כנראה מדובר באקדח לייזר ולכן אם באמת רשום שלזרו עליך ממרחק של 0 מטר זו כנראה טעות שעשויה לבוא לקראתך.

איליה שלום, אם הוא קיבל דוח הדס אז יש את הנסיבות אם קיבל דוח הזמנה לדין רגיל הנסיבות עם הדוח המקורי בתביעות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איליה שלום, אם הוא קיבל דוח הדס אז יש את הנסיבות אם קיבל דוח הזמנה לדין רגיל הנסיבות עם הדוח המקורי בתביעות.

קראו לי בהרבה שמות בחיים שלי. איליה לא היה אחד מהם. :shock:

פותח השרשור בעצמו דיווח שקיבל הזמנה לבית משפט מכך שברור שאין לו את הנסיבות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן EmptySoul, אספר לך את הסיפור שלי שדומה לשלך בקצרה.

בן 19 כבר לא נהג חדש, נתפסתי נוסע 93 לאחר הפחתה (בדיוק כמוך, 43 מעל המותר) בשטח עירוני שבו המהירות המותרת היא 50 קמ"ש.

קיבלתי פסילה מנהלתית לחודש וזימון לבית דין (עד כאן בדיוק אותו דבר, אגב גם עבירה ראשונה שלי, רק שברשותי רישיון פחות משנתיים וחצי)

הגעתי לבית דין על מדים, התובע אמר שלא יתן לי קנס בגלל שאני חייל וקיבלתי חודשיים שלילה נוספת (וניכוי של ה30 יום פסילה שקיבלתי בהתחלה - סה"כ הייתי בשלילה 60 יום)

ממליץ לך לגשת לבית משפט ללא עורך דין, חבל על ההוצאות, אני לא חושב שהיה לי מזל משום שבאותו יום היו איתו 3 ידידות בבית המשפט, על מדים, שנתפסו באותו מקום במהירויות דומות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן EmptySoul, אספר לך את הסיפור שלי שדומה לשלך בקצרה.

בן 19 כבר לא נהג חדש, נתפסתי נוסע 93 לאחר הפחתה (בדיוק כמוך, 43 מעל המותר) בשטח עירוני שבו המהירות המותרת היא 50 קמ"ש.

קיבלתי פסילה מנהלתית לחודש וזימון לבית דין (עד כאן בדיוק אותו דבר, אגב גם עבירה ראשונה שלי, רק שברשותי רישיון פחות משנתיים וחצי)

הגעתי לבית דין על מדים, התובע אמר שלא יתן לי קנס בגלל שאני חייל וקיבלתי חודשיים שלילה נוספת (וניכוי של ה30 יום פסילה שקיבלתי בהתחלה - סה"כ הייתי בשלילה 60 יום)

ממליץ לך לגשת לבית משפט ללא עורך דין, חבל על ההוצאות, אני לא חושב שהיה לי מזל משום שבאותו יום היו איתו 3 ידידות בבית המשפט, על מדים, שנתפסו באותו מקום במהירויות דומות.

זה נירא לי המלצה הכי טובה לכל אלא שהולכים לישפט בבית מישפט. תבואו במדים. מזל שיש מדים למילואים. :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3607 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...