Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מתקשה בהזמנת סלולרי באתר האמריקאי של מוטורולה, מדובר על MOTO G, לעזרתכם הודה

samg
שימו לב! השרשור הזה בן 3612 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מעוניין להזמין לזוגתי את הMOTO G. מהאתר העאמריקאי של מוטורולה.

מכמה סיבות, ראשית, ישנה הזדמנות לבקש מקרוב משפחה להביא את המכשיר איתו, אין זמינות של המכשיר באתר של גוגל, יש לי קוד הטבה באתר, המקנה 40$ הנחה מהמחיר של המכשיר. מחירו יוצא 159$. לפני מיסים ומשלוח.

מלאתי את כל הפרטים, הן של כרטיס האשראי הבינלאומי והן של כהתובת של קרוב המשפחה בארה"ב. לאחר כל האישור נכתב באתר שישנה בעיה עם הכרטיס. בדקתי כמה פעמים ועדיין אותה הודעה מופיעה. הנה מה שנכתב:"There was an error processing your credit card. Please verify your information and submit again, or use a different card".

ראוי לציין שביצעתי בעבר עסקאות בחו"ל עם הכרטיס ללא בעיות. הזמנתי יותר מוקדם היום את הנקסוס 5, מהאתר של גוגל ועד עתה הקנייה בתהליך אישור, רשום לי PENDING במצב ההזמנה.

תודה מראש לכל מי שיוכל לסייע.

עריכה אחרונה על ידי samg
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 44
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

חלק גדול מהאתרים האמריקאים לא נותנים להזמין עם כרטיס אשראי ישראלי, אם כן אז לכתובת שלך ולא משהו לא קשור.

אם אתה רוצה להזמין מארה"ב תהייה בטוח שאתה מזמין גרסה בנלאומית של המכשיר, הוא עובד בתדרים שונים מהגרסה האמריקאית.

תבדוק באמזון.

אייל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגרסה היא בינלאומית בוודאות. כי הוא נותן אפשרות בחירה בין גרסה אמריקאית או בינלאומית של המכשיר. כמו שכתבת.

אף אחד לא הצליח עם כרטיס אשראי ישראלי בינלאומי להזמין מהאתר של האמריקאי של מוטורולה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניסיתי להזמין לפני זמן מה את המוטו X כאשר היה מבצע. לא הצלחתי בשום אופן למרות שמוגדרת לי כתובת אמריקאית בכרטיס ואני מצליח להזמין מהרבה אתרים אחרים. יש שמועה שעם אמריקן אקספרס אולי אפשר, אבל אין לי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הזמנתי לפני 20 יום בערך מהאתר של מוטורולה. יש לי כרטיס של ויזה כאל בינלאומי שהונפק בארץ. לא היתה שום בעיה.

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הזמנתי לפני 20 יום בערך מהאתר של מוטורולה. יש לי כרטיס של ויזה כאל בינלאומי שהונפק בארץ. לא היתה שום בעיה.

יש לי גם ויזה כאל, לא עבר. איזו כתובת חיוב הכנסת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הזיכרון לא משהו, כנראה אני מזדקן. אני מסתכל עכשיו על האישור של ההזמנה ומסתבר שבכלל הזמנתי מאמזון :oops:.

כנראה התבלבלתי כי באמת הייתי באתר של מוטורולה קודם. אולי באמת נתקלתי בבעיות אז עברתי לאמזון.

בכל מקרה המחירים זהים.

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הזמנתי את ה-Moto G מאמזון דרך buy2usa. עלה 200 דולר, אבל דמי משלוח בתוך ארה"ב, דמי משלוח ארצה ומיסים הוסיפו עוד איזה 120 דולר. הגיע לדלת כעבור 10 ימים, ומשרת אותי מזה 4 שבועות.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הזמנתי את ה-Moto G מאמזון דרך buy2usa. עלה 200 דולר, אבל דמי משלוח בתוך ארה"ב, דמי משלוח ארצה ומיסים הוסיפו עוד איזה 120 דולר. הגיע לדלת כעבור 10 ימים, ומשרת אותי מזה 4 שבועות.

אתה בטוח שייצא לך זול?

לפי מה שהבנתי להזמנות לארץ עדיף להזמין מאנגליה

אייל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...