Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ג'ילדה לייבוש רכב שחור

שימו לב! השרשור הזה בן 3744 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אשמח להמלצה לג'ילדה ליבוש רכב שחור לאחר שטיפה.

יש ברשותי אחת מעור צבי אמיתי שעשתה את שלה כבר.

אם יש אתר או קישור אני מעדיף , או באוטו דיפו.

Seat Leon FR 2014 Stage 2 Veloster Turbo 2014 Black - sold Polo GTI 2012 BLACK Stage 2 - sold White Pontiac Solstice 2007 - sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ג'ילדה זה בסדר....רק בסדר.

ממה שלמדתי פה, מטלית ייבוש ייעודית תעשה עבודה הרבה יותר טובה.

רכב שחור או לבן, זה באמת משנה לג'ילדה?

לא....

מה התקציב שלך?

If you can't see the bright side of life, just polish the dull side

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזוב אותך מג'ילדה-תתקדם למיקרופייבר איכותי. מנגב טוב יותר, שומר על צבע הרכב, טוב יותר.

נוח ויעיל. אפילו במכוני שטיפה גילו את נפלאות מיקרופייבר. ( ממש כיף לראות את זה)

נסה לרכוש אחת כזו שזהה למחיר "עור צבי"

http://www.vixdetailing.co.il/GTechniq-Zero-Scratch-Microfibre-Drying-Towel.html

זאת סופר מעולה אבל לאחר ניגוב ראשוני. (פיניש)

http://www.vixdetailing.co.il/Chemical-Guys-Elite-Gold-Microfiber-1.html

אם תשיג UBER אחת הטובות שאני מכיר (מנגבת רכב שלם בלי מאמץ וללא סחיטה) יש 2 כאלו אחת עדיין חדשה. (ראיתי בלוחות אחת למכירה)

אחרי לא תרצה להשתמש בג'ילדה

אם אתה מתעקש על ג'ילדה? יש בלוחות במחירים של לחטוף. (אפילו חילקתי כמה)

עריכה אחרונה על ידי yogev20
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בכלל מסודר לגמרה בעניין יבוש הרכב לאחר השטיפה, יש לי מגבת UBER מידה L (יש גם XL)

ויש לי עוד המון מגבות מייקרופייבר שהזמנתי מחול 10 מגבות כחולות שהיגעו לי לא מיזמן, ואיתם הגיעו עוד 12 מגבות שהזמנתי.

כל המגבות הכחולות עברו כביסה עדינה של 30 מעלות ביחד עם עוד כמה מגבות, ולא הורידו שום צבע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הזמנתי את המיקרופייבר עלה לי עם משלוח 128 מה הזמן שזה מגיע בערך?

Seat Leon FR 2014 Stage 2 Veloster Turbo 2014 Black - sold Polo GTI 2012 BLACK Stage 2 - sold White Pontiac Solstice 2007 - sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המגבות האלה טובות (כנראה ) אבל לא מיועדות לייבוש. אני גם ספקן לגבי ה GSM שלהן והרכב הניילון.

היה עדיף לך להזמין מגבות ייבוש קוריאניות :

http://www.ebay.com/itm/321138742070

ובכלל תשמור לך את הלינק למוכר הזה. כל המגבות שלו מעולות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הזמנתי את הקישור הראשון שנתנו לי ושילמתי , התקשרו אלי מvix שהייתה טעות ואין במלאי תמטלית הזאת , יש למישהו המלצה למשהו אחר כי כבר שילמתי כסף מהאתר vix ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חח גם אני לא הבנתי מה הוא הזמין.

לגבי המגבות שאני הזמנתי אני יודע שהם לא מתאימות ליבוש הם דיי דקות אפילו, אבל אני משתמש איתם ליבוש סופי לאחר ה uber והם גם מצוינות לניגוב השמשות, 10 מגבות איכותיות ב 30 שקל בגודל יחסית גדול שווה כל שקל. ועוד 12 מגבות קטנות עבות אז בכלל.

המטרה היא לייבש מהר לפני שכל המים מתייבשים לבד ומשאירים סימנים של טיפות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הזמנתי את הקישור הראשון שנתנו לי ושילמתי , התקשרו אלי מvix שהייתה טעות ואין במלאי תמטלית הזאת , יש למישהו המלצה למשהו אחר כי כבר שילמתי כסף מהאתר vix ?

למה לא שאלת לפני שרכשת? היה ביד שנייה

UBER מטלית ברמה גבוה. (עלתה 75 ש"ח ברכישת מאורגנת כפי שעשינו כאן)

בכל מצב גם אם הזמנת זה אף פעם לא לחינם. אני למשל מזמין כל כמה חודשים מאיביי ותמיד זה לא מספיק. אחת למריחת ONR

אחת לניגוב אחרון, אחת לווקס ועוד שלל שימושים.

עריכה אחרונה על ידי yogev20
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לא שאלת לפני שרכשת? היה ביד שנייה

UBER מטלית ברמה גבוה. (עלתה 75 ש"ח ברכישת מאורגנת כפי שעשינו כאן)

בכל מצב גם אם הזמנת זה אף פעם לא לחינם. אני למשל מזמין כל כמה חודשים מאיביי ותמיד זה לא מספיק. אחת למריחת ONR

אחת לניגוב אחרון, אחת לווקס ועוד שלל שימושים.

איפה יש ביד שניה אשמח ללינק, מאיזה אזור הוא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אין מלאי, למה שלא יזכו אותך ותזמין משהו שבאמת מתאים לך?

Mini Cooper S R56 - לכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסדר הבן אדם מאוד נחמד , הזמנתי כבר חומר לצמיגים והוא הביא לי כמה דוגמיות של עוד חומרים פיצוי , וזה יצא לי באותו המחיר , אשמח לקישור לאיביי למטלית לייבוש הרכב מאפס , לא אחת שרק שהרכב יבש לעבור איתה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין דבר כזה.

מיקרופייבר כגון UBER (או זהה) טוב לניגוב ראשוני לאחר שטיפה (בעלת כושר ספיחת מים גבוה) לאחר מכן הוא ספוג בנוזלים

ואיבד מהיעילות שלו. לכן עוברים למיקרופייבר נוסף על מנת לייבש את הרכב סופית כדאי למנוע עקבות מים.

אני למשל משתמש ב 3 מטליות במידה ואני מסיים ב ONR או כל QD אחר שאני עושה לפיניש סופי על רטוב ולא על יבש. (לא אוהב QD בכללית אלא בשיטות שונות)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3744 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...