Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוקיות של סעיף בחוזה שכ"ד

Keyser
שימו לב! השרשור הזה בן 3711 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

אני גר במעונות של אונ' תל אביב, ואני מעוניין לצאת משם. הבעיה היא שמסתבר שיש סעיף לפיו אני צריך למצוא מחליף, אחרת אני צריך לשלם עד סוף תקופת החוזה (אוקטובר). יש אפשרות להתחמק מהסעיף הזה?

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

אני יוצא מנק׳ הנחה שחתמת על החוזה, משמע קראת אותו, לרבות התנאי האמור.

מדובר בתנאי לגיטימי לחלוטין אשר מחד, מאפשר לך נק יציאה, אך מאידך שומר על רציפות התשלום למשכיר. הרעיון הוא שעליך למצוא שוכר אשר ייכנס בנעליך עד תום תק השכירות, כלומר באותם התנאים שעליהם אתה חתמת.

בקיצור, אלא אם יהיו נחמדים בהנהלה ויסכימו לוותר, התנאי חוקי ואתה מחויב לו

בן

עריכה: בדוק האם קיימות בחוזה התניות, שבעקבותיהן לא יחול התנאי.

עריכה אחרונה על ידי benj

BENJ:

נ.ב- תיתפלאו מה סיאט איביזה 100 כ"ס יודעת לעשות

ROY:

אני באמת מתפלא. קפה אולי?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סעיף לגיטימי בהחלט ואני בספק שקיים חוזה שכירות ללא הסעיף הזה.

איתמר

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה היא, שלא רק צריך למצוא מחליף, צריך למצוא מישהו שעומד בתנאים לקבלת מעונות שזה קצת יותר בעייתי.

ראיתי את הסעיף הזה, אבל כשחתמתי לא ציפיתי שתיפול לידי הזדמנות לדירה מעולה בר"ג :\

רגל וחצי, 4 כ"ס.

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איתמר

לפעמים מכניסים סעיף יציאה בהתראה של 60 יום (בתשלום מלא) מראש, שעובד לשני הכיוונים (לא תמיד נוח).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נתחיל שהכל כשר וגם הגיוני. נסה לפרסם מודעה כי אתה משכיר במחיר X שהוא נמוך מY שאתה משלם היום ותשלים לאוניברסיטה את ההפרש.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איתמר

אם נוציא לרגע את ת"א מהמשוואה, יש חוזי שכירות ללא הסעיף הזה.

ישנם משכירים שמעדיפים למצוא את השוכרים בעצמם ולמיין בעצמם, מאשר לתת לך למצוא כל מיני חאפרים שרוצים לשכור אבל "לא עוברים מסך" אצל המשכיר.

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדירה שאנחנו משכירים העדפנו מנגנון פשוט בו כל צד יכול לסיים את החוזה בהתראה של 60 יום, כאשר הצד המבקש לסיים את החוזה ישלם סכום של חודש שכירות כפיצוי. לאחר ניסיון מר עם סעיף המבקש שוכר חלופי. בכל מקרה, הסעיף חוקי, ויש להתמודד עימו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, מצאתי מחליף אבל בגלל שהוא כבר גר שם (במעונות) הם לא מאפשרים לו לעבור. זה משנה משהו? הרי אם מצאתי מישהו שיכול להחליף אז כאב הראש אמור לעבור אליהם, לא?

רגל וחצי, 4 כ"ס.

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, מצאתי מחליף אבל בגלל שהוא כבר גר שם (במעונות) הם לא מאפשרים לו לעבור. זה משנה משהו? הרי אם מצאתי מישהו שיכול להחליף אז כאב הראש אמור לעבור אליהם, לא?

אתה אמיתי?

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...