Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כיתוב חדש על המוניות

DaMN
שימו לב! השרשור הזה בן 7102 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שאלה

לאחרונה אני רואה הרבה מאוד מוניות מסתובבות עם כיתוב על צדדיהם רשום של "מונית" (ברור למה) ומספר, מה בידיוק המספר הזה ובמה הוא עוזר לי?

המספר ד"א אינו מספר הרכב, בדקתי.

גם לי יש סיוויק שחורה, רעה, ושמורה בקנאות מטורפת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל מה שרצית לדעת תוכל לקרוא בהודעת דובר משרד התחבורע מס' 625.

או פשוט להוריד את הקובץ המצורף פה למטה.

עמית

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה

לאחרונה אני רואה הרבה מאוד מוניות מסתובבות עם כיתוב על צדדיהם רשום של "מונית" (ברור למה) ומספר, מה בידיוק המספר הזה ובמה הוא עוזר לי?

סלח לי על הציניות, אבל זאת באמת שאלה שמטרידה את מנוחתי יום ולילה. נמצאת מקום טוב באמצע ביחד עם "מה כדאי לי לאכול בעוד שבועיים", "כמה צאצאים יש לקואלה צפון אפריקאית אדומת חזה בממוצע בעונת הייחום של שנה מעוברת" וכמובן השאלה האלמותית "מהי משמעות החיים".

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה כדאי לי לאכול בעוד שבועיים
סביח כמובן. המנה הטובה ביקום.

כמה צאצאים יש לקואלה צפון אפריקאית אדומת חזה בממוצע בעונת הייחום של שנה מעוברת
הקואלה אינה חיה אנדמית לצפון אפריקה כי אם לאוסטראליה, אז אני מניח שאתה מתכוון לעוזי כהן.

אז לעוזי כהן יש בממוצע 3 וולדות לכל המלטה בעונת הייחום, ובשנה מעוברת יש 3 עונות ייחום מה שנותן 8-10 וולדות בממוצע, מה שמסביר את שליטתו במרכז הליכוד.

מהי משמעות החיים
42.

תמיד לשירותכם - זה שלא מבין ציניות.

נ.ב. - אפשר להעביר את השרשור לפורום "נוסעי מוניות שירות ורוכבי אופניים".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה

המספר הוא מספר המונית , ולא הרכב, מספר שעולה לא מעט...הוא בעצם ה"רישיון" של המונית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סביח כמובן. המנה הטובה ביקום.

ממש לא - סומלא קארי קמבודי (מנה 44) בזוזברה.

42.

לשחק אותה "קראתי את המדריך לגלקסיה" זה SO שנת 98 :wink:

Share and enjoy, share and enjoy - Go stick your head in a pig

אני חושב שזה נותן פרספקטיבה שונה לחיים.

למה בכלל טרחתי להגיב? לפני כמה שנים נסעתי עם נהג מונית שלא הפסיק לדבר על המדריך...

הזוי משהו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המספר הוא מספר המונית , ולא הרכב, מספר שעולה לא מעט...הוא בעצם ה"רישיון" של המונית

נכון, המספר הזה עולה אלפי שקלים בחודש.

והסממנים החדשים למי שהתעצל לקרוא, יהיו חייבים להופיע בכל מונית חוקית בישראל ומי שלא ישים את המדבקות החדשות לא יעבור טסט.

יוסי.

I should win a fucking AWARD for being me

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון, המספר הזה עולה אלפי שקלים בחודש.

והסממנים החדשים למי שהתעצל לקרוא, יהיו חייבים להופיע בכל מונית חוקית בישראל ומי שלא ישים את המדבקות החדשות לא יעבור טסט.

יוסי.

לא אלפי.... לא יותר מ 2000...

לאבא יש 2 :) הוא משכיר אותם..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא אלפי.... לא יותר מ 2000...

לאבא יש 2 :) הוא משכיר אותם..

בפעם האחרונה שאני בדקתי - 2000 זה עדיין "אלפי".

2 מספרים שהוא משכיר? מאפיה, אני אומר לכם ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סלח לי על הציניות, אבל זאת באמת שאלה שמטרידה את מנוחתי יום ולילה. נמצאת מקום טוב באמצע ביחד עם "מה כדאי לי לאכול בעוד שבועיים", "כמה צאצאים יש לקואלה צפון אפריקאית אדומת חזה בממוצע בעונת הייחום של שנה מעוברת" וכמובן השאלה האלמותית "מהי משמעות החיים".

רוני

קיבלתי את התשובה בעזרת עמית, תודה.

וגם לכל מי שחידד את העיניין.

רוני:

1. סלחתי

2. גם אותי זו לא שאלה שמטרידה יומם וליל, אבל אם תשים לב אין פה הרבה שאלות שמטרידות אנשים יומם וליל והם לא ישנים בגלל זה. (בפורום הנוכחי, אני לא מדבר על אחזקה וטיפולים.)

3. רציתי לדעת, ידעתי שאם אני אפנה לכאן אני אקבל תשובה מהירה ומדוייקת וקיבלתי.

4. אין קוואלות באפריקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

2. גם אותי זו לא שאלה שמטרידה יומם וליל, אבל אם תשים לב אין פה הרבה שאלות שמטרידות אנשים יומם וליל והם לא ישנים בגלל זה. (בפורום הנוכחי, אני לא מדבר על אחזקה וטיפולים.)

אין לך מושג כמה הודעות עם הכותרת "דחוף אחים שלי כנסו !!!!!!!!!" נמחקות מהפורום כל יום...

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בפעם האחרונה שאני בדקתי - 2000 זה עדיין "אלפי".

2 מספרים שהוא משכיר? מאפיה, אני אומר לכם ;)

עד 2000 .. עוד לא 2000 :) אל תשחק איתי בקטנות :D :D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לך מושג כמה הודעות עם הכותרת "דחוף אחים שלי כנסו !!!!!!!!!" נמחקות מהפורום כל יום...

ושימשיכו להימחק, נמאס כבר לקרוא על יונדאי סונטה שראו עם כונס מפלסטיק וספויילר גנוב, או על זה שראו הונדה "מפלצתית" עם נאונים מטורפים שהיא "טיל בלסטי".

אבל אני חושב שההודעה הזאת הייתה סקרנות והתעניינות נטו, ובטח ובטח לא לוותה בכותרת כמו שהזכרת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7102 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...