Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שימו לב נהגים יקרים! אכיפה משטרתית עכשיו בכבישים

רועי.א
שימו לב! השרשור הזה בן 7096 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הרבה ניידות,אופנועים, ושוטרי תנועה מתנדבים-כולל סמויים-ללא כיתוב כלשהוא של אלדן או משהו על הרכב-ראיתי מזדה 3 חדשה סיומת 57 בצבע זהב מטאלי עוצרת אנשים על גהה לכיוון דרום וכעבור שעה שחלפתי לכיוון צפון הוא היה גם בצד השני תפס "קרפיון"...

שימו לב ותזהרו והכי חשוב תנהגו כמו בני אדם ולא חיות :idea:

אוטו זה כמו אישה.היית נותן את האישה שלך למישהו אחר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לשם שינוי תגבור כוחות המשטרה היום לא קשור לעניין המהירות או משטרת התנועה (אני מתפלא שלמשטרת התנועה יש בכלל זמן לממל"ז היום).

בקיצור טוב שהיום הם בשטח ואני מאחל לכל השוטרים שמשמרתם תעבור בשקט (ומודה לשוטרים שחזרו/לא יצאו לחופשות ובמקום להיות עם משפחותיהם נמצאים עכשיו ברחובות/כבישים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שאני בטוח שהסופ"ש הזה לא תהיה אכיפת משטרת התנועה בשום מקום

כולם בכוננות ערבים ופיגועים

New - Acura NSX 573BHP of Hybrid Awesomeness

Old - Cadillac CTS-V V8 6.2 562 BHP

Older Subaru legacy 3.6R AWD limited

Oldest - Volvo S60 AWD 240 BHP haldex 4X4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו חזרתי הביתה

אני חוזר בין , כל ת"א מלאה משטרת תנועה !!!!!

עוצרים אכן בעיקר לביקורות וכו , לא ראיתי אכיפת מהירות

New - Acura NSX 573BHP of Hybrid Awesomeness

Old - Cadillac CTS-V V8 6.2 562 BHP

Older Subaru legacy 3.6R AWD limited

Oldest - Volvo S60 AWD 240 BHP haldex 4X4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני ראיתי היום לא פחות משטרות מהרגיל.

הגדילו ועשו בדיקת רשיונות ביציאה מהמפגש (דווקא קצת אחרי ההתפרעויות ברמאללה ד"א).

בלי קשר לאם יש משטרות או אין משטרות צריך לנהוג כמו בני אדם!

יוסי.

I should win a fucking AWARD for being me

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי באיזור אלנבי והטיילת.. המקום שורץ מוצף ומלא בשוטרים..

הן ברגל, הן על אופנועים והן בניידות (רגילות וואנים כאלה..)

משהו מטורף.. בחיים לא ראיתי כלכך הרבה ניידות בארץ.. אפילו לא בתחנת משטרה!!

(רק בארה"ב ראיתי כלכך הרבה, וזה היה כשהגיע איזה נחיל דבורים לטיילת בוניס-ביץ')

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואחרי זה אנשים אומרים כאן שהכל שגרתי-עוד מהצהריים שמתי לב שיש נוכחות מוגברת בכבישים.

כנראה שהניצב החדש קרדי רוצה להוכיח את עצמו.

אוטו זה כמו אישה.היית נותן את האישה שלך למישהו אחר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסעתי מזכרון למגדל העמק ומשם לחדרה ובחזרה לזכרון.

המון ניידות, גם ליזרים ופלאשים ומה לא..

הלוגו של רוב מכוניות העל הוא חיית בר. יגואר, למבורגיני, פרארי, רק פג'ו האגדית יש לה אריה, בגלל זה פג'ו בעייני היא מכונית על.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני ראיתי היום לא פחות משטרות מהרגיל.

הגדילו ועשו בדיקת רשיונות ביציאה מהמפגש (דווקא קצת אחרי ההתפרעויות ברמאללה ד"א).

בלי קשר לאם יש משטרות או אין משטרות צריך לנהוג כמו בני אדם!

יוסי.

אתה צוחק נכון?

או שהכוונה לנהוג כמו בני אדם בכביש עם ראות טובה אבל כאשר זה חניון המפגש ביום שישי אז מותר להיכנס למגרש בפול גז, מיד אח"כ לבלום בלימה חזקה שמביאה לנעילת גלגלים, שוב פול גז, מהירות מיותרת לגמרי בתוך מגרש חניה עם המכוניות של חברי הפורום, וכמה הסתובבויות מיותרות במגרש במהירות שלא תואמת את העובדה שזה מגרש חניה עם אנשים ורכבים (שגם אוהבים את הרכבים שלהם, אבל גם אם לא).

אם עדיין לא הבנת מדובר על צורת הנהיגה ש-ל-ך ביום שישי האחרון במפגש, במגרש חניה. אני רחוק מלהעיר לאנשים על צורת נהיגה בכביש, גם אני עושה לא מעט דברים שלא תמיד ניראים טוב מבחוץ, אבל במגרש חניה מלא אנשים? על מי אתה בא לעשות רושם בדיוק? (שלא נדבר על איזה רושם זה עושה...)

שטויות במגרש חניה? בשמחה - באחד ריק.

גיא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צוחק נכון?

או שהכוונה לנהוג כמו בני אדם בכביש עם ראות טובה אבל כאשר זה חניון המפגש ביום שישי אז מותר להיכנס למגרש בפול גז, מיד אח"כ לבלום בלימה חזקה שמביאה לנעילת גלגלים, שוב פול גז, מהירות מיותרת לגמרי בתוך מגרש חניה עם המכוניות של חברי הפורום, וכמה הסתובבויות מיותרות במגרש במהירות שלא תואמת את העובדה שזה מגרש חניה עם אנשים ורכבים (שגם אוהבים את הרכבים שלהם, אבל גם אם לא).

אם עדיין לא הבנת מדובר על צורת הנהיגה ש-ל-ך ביום שישי האחרון במפגש, במגרש חניה. אני רחוק מלהעיר לאנשים על צורת נהיגה בכביש, גם אני עושה לא מעט דברים שלא תמיד ניראים טוב מבחוץ, אבל במגרש חניה מלא אנשים? על מי אתה בא לעשות רושם בדיוק? (שלא נדבר על איזה רושם זה עושה...)

שטויות במגרש חניה? בשמחה - באחד ריק.

גיא

גיא, לא ניסיתי לעשות רושם על אף אחד.

ואם לא אכפת לך, עדיף שנדבר על זה בה"פ ולא לעיני הציבור.

יוסי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גיא, לא ניסיתי לעשות רושם על אף אחד.

ואם לא אכפת לך, עדיף שנדבר על זה בה"פ ולא לעיני הציבור.

יוסי.

למה לא לדון בזה כאן?

הרי ברוב חוצפתך אתה מטיף לנהיגה זהירה לכולם בפומבי ולא בה"פ, אז למה שלא נדון בזה מול כולם?

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לא לדון בזה כאן?

הרי ברוב חוצפתך אתה מטיף לנהיגה זהירה לכולם בפומבי ולא בה"פ, אז למה שלא נדון בזה מול כולם?

אין על מה לדון, נכנסתי לחניון, חניתי, סוף סיפור.

אז התבדחתי עם רוני והתקרבתי לאוטו שלו וקצת הבהבתי בשביל הצחוק, BIG DEAL!

אני לא מוצא סיבה להתדיין על זה כאן בפורום. אם זה כל כך הפריע לך\לכם שנכנסתי בצורה כזאת לחניה יכלתם לגשת אליי ולומר לי! ולא לנסות לדובב אותי בפורום. אם זה כ"כ אבל כ"כ מפריע לכם אתם יכולים לראות אותי במפגשים (אני מגיע כמעט כל שבוע) ותוכלו להטיף לי שם. לי אין שום התנגדות!

שבת שלום.

יוסי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין על מה לדון, נכנסתי לחניון, חניתי, סוף סיפור.

אז התבדחתי עם רוני והתקרבתי לאוטו שלו וקצת הבהבתי בשביל הצחוק, BIG DEAL!

אני לא מוצא סיבה להתדיין על זה כאן בפורום. אם זה כל כך הפריע לך\לכם שנכנסתי בצורה כזאת לחניה יכלתם לגשת אליי ולומר לי! ולא לנסות לדובב אותי בפורום. אם זה כ"כ אבל כ"כ מפריע לכם אתם יכולים לראות אותי במפגשים (אני מגיע כמעט כל שבוע) ותוכלו להטיף לי שם. לי אין שום התנגדות!

שבת שלום.

יוסי.

לא הייתי מעיר לך מעל גבי הפורום אם לא היית רושם בפומבי בכזו התלהבות לגבי כיצד צריך לנהוג וכו', יום אחרי שנהגת כפי שנהגת במגרש חניה. היית אמור לקבל פניה בה"פ כמו שמישהו אחר קיבל, מדובר בהערה לביקורת בונה.

נכנסת חנית סוף הסיפור? נו באמת. נכנסת מהר, בלמת חזק שהגלגלים ננעלו הייתי 10 מטר משם זה לא שסיפור שאצרן לי ש...

אני לא אמשיך את הדיון פה לבקשתך (אם כי לא פנית אלי בה"פ) אבל להגיד שכל מה שעשית היה להיכנס ולחנות ולהבהב באורות ליד הרכב של רוני וכל השאר היה תקין לגמרי? זה פשוט לא נכון. אני לא היחידי שראה אותך, הדיון עלה ואני לא רוצה להמשיך בו - לבקשתך, אבל לפחות אל תשקר, אלא אם אתה כן מעוניין להמשיך את הדיון כאן ואז גם נבקש מכמה אנשים נוספים שראו להגיד מה הם ראו, זה היה מיותר תסיק את המסקנות לפעם הבאה וזהו, לא מדובר פה על משהו שיש כל כך מה לדבר ולהתדיין כמו האם זה בסדר או לא בסדר לפנות מהר בפניה ריקה עם 100% ראות, אין ספק שהנעשה היה מיותר, סגור את זה ככה.

גיא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני מה שאני מבין לאדם הנ"ל יש שכל בקודקודו והוא אינו מתפרע סתם כך ביום-יום...

לכן אם סתם בא הבחור, נכנס לרחבת החניה, והחליט "לעשות גלגלים" טיפה, אני מאמין שלא צריך לעשות מזה ענין....

הרי רוב אנשי המפגש חולי מכוניות וביצועים ודווקא יתעניינו ב"התהבלויות" מסוג זה.

לפעמים ילדים במושב האחורי, גורמים לתאונות...אבל לפעמים תאונות במושב האחורי, גורמות לילדים!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יוסי, ערסים עם סובארו פשע זה במגרש חניה ממול איפה שאנחנו נפגשים...

האנשים במגרש ממול יודעים להעריך חרקות עם סובארו DL , ואף יתנו לך כבוד מלכים,

אז אנא ממך - החנה את הרכב שם וחצה את הכביש רגלית אם אתה רוצה להגיע לחלקה הרגועה.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7096 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...