Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם ניתן להגדיל את חוזק האות של הראוטר של hot?

E-A
שימו לב! השרשור הזה בן 3722 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן חברים, יש לי ראוטר של הוט (HOTBOXׂ ) הבעיה שהוא בסלון (בגלל שמתחבר אליו גם קו הטלפון) וכל המחשבים הניידים והנייחים מפוזרים ברחבי הבית. כרגע אני קולט בחדר הכי קיצוני רק שני קווים של WIFI (מתוך חמש) ובחדרים מסוימים יש בקושי קליטה וגם היא נקטעת די הרבה. האם יש איזשהו גאדג'ט או אנטנה שאוכל לחבר לראוטר כדי שהאות יהיה חזק יותר? האבסורד הוא שאני קולט את הWIFI של השכנים הרבה יותר טוב משלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הראוטר של HOTBOX על הפנים באלחוטי,

ניתן לבטל אותו ולחבר ראוטר אלחוטי חיצוני והכל יהיה מושלם,

מבטלים דרך נציג שירות (לא תוכנתי) וראוטר של TPLINK הסדרה החדשה שלהם (השחורה)

N750 בתור ראוטר אלחוטי יהיה פצצה.

Renault Clio MK2 ph1 1.4RT

Renault Clio Sport 172RS 2.0

FRANCE

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנס ל GUI של הראוטר ותחפש אופציה של Tx Power תגדיל את המשתנה ל200mw - המקסימום.

בנוסף חפש אופציה שנקראית - Tx burst - ותאנבל אותה. - מאפשר לשלוח אגרגציות של פאקטות באינטרוול זמן קצר יותר שאמור לשפר את ה Down link שלך מהראוטר ללפטופ.

Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers

:-):arrow::idea:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוסיף על ההערות של TheOne23, תשנה את התדר של השידור האלחוטי ותראה איזה הכי טוב בשבילך ונותן לך את התוצאות הכי טובות.

הערה מנסיון אישי, במקרים מסויימים שינוי המשתנה של הTx Power בHotbox גרם לתקיעת המכשיר, לא אמור לקרות אבל נתקלתי בזה אז רשמתי שתדע.

לתמיכה טכנית וייעוץ בחומרה ומחשבים פנו בה"פ.

החלפת מסכים לניידים בעלות ללא תחרות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד דבר, כאשר אתה מעלה את הTX POWER בראוטר אתה רק גורם לראוטר ל"צעוק" חזק יותר,

זה אמנם יאפשר ללפטופ בנקודה המתה עכשיו "לשמוע" את המידע מהראוטר אבל הלפטופ עדין לא יוכל לשדר לראוטר באותה עוצמה פידבק (Acknowledge) שהכל המידע אכן הגיעה אליו, ובסופו של דבר הראוטר ינתק את הלפטופ מהרשת שלו בגלל איבוד מידע רב מדי.

לך שיש לך שני אופציות:

1.בנוסף להגדרות את הTX POWER בראוטר שלך - לקנות wireless adpater חיצוני ללפטופ שלך שיוכל גם הוא לשדר חזק יותר.

2. להחליף את האנטנות בראוטר שלך לחזקות יותר (6DBI ומעלה), אנטנה משפרת את האות בשני הכיוונים גם קליטה וגם שידור ככה ששני הצדדים יוכלו להנות מאיכות שידור טובה יותר.

החסרון בשיטה הזו זה שאין אנרגיה משום מקום, כל מה שאנטנה רגילה עושה זה לוקחת את האנרגיה למעלה ולמטה ומפזרת את העודף האנרגיה הזה ימינה ושמאלה ברדיוס גדול יותר (עקום הקרינה נהיה שטוח יותר), ככה שאם יש לך דירה רב קומתית איכות האות רק תרד בקומות שבהם הראוטר לא נמצא.

עריכה אחרונה על ידי TheOne23

Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers

:-):arrow::idea:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם 500 זה לא הרבה בשבילך הייתי ממליץ לך לקנות 2 ראוטרים אמינים( ממליץ על 1043) ולשים אותם בנקודות מרכזיות בבית. תקשר אותם בצורה חוטית ויהיה לך Wi-Fi בבית בקליטה מלאה בכל המקומות שלא היה לך.

זה הפתרון האמין ביותר והזול ביותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנס ל GUI של הראוטר ותחפש אופציה של Tx Power תגדיל את המשתנה ל200mw - המקסימום.

בנוסף חפש אופציה שנקראית - Tx burst - ותאנבל אותה. - מאפשר לשלוח אגרגציות של פאקטות באינטרוול זמן קצר יותר שאמור לשפר את ה Down link שלך מהראוטר ללפטופ.

לא בטוח ש 200mW זה הספק חוקי לשידור ע"פ הרגולציות, אבל מכשיר סוג ז מסוג HOT BOX אני לא אופתע אם יש אופציה כזאת.

בכל מקרה לפותח הת'רד, ממליץ לך להפוך את ה HOTBOX ל Modem, ע"י סימון האופציה BRIDGE ב GUI של HOTBOX, ולאחר הביצוע של זה לקנות ראוטר איכותי שיספק את הסחורה.

אם הבית שלך לא גדול אפשר לקנות ראוטרים התומכים ב 5GHZ, הערוצים בתחום זה לא נפוצים בארץ וייתנו לך ערוץ שקט למדי, אבל ב 5G המרחק קליטה קטן מ של 2.4.

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך אני נכנס בדיוק לכל האופציות האלה? שום מחשב אינו מחובר לראוטר הזה. לגבי אנטנה, חיפשתי מקום לחיבור של אחת כזאת אבל אין במכשיר. אולי אני מפספס משהו? לגבי המרחק מהראוטר, הנקודה הכי קיצונית ממנו נמצאת כחמש מטר + שתי קירות בטון מזוין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מראש אסתייג ואכתוב שאני לא מבין בזה כלום. אני גר עכשיו באופן זמני בשכנות להורים שלי והייתי צריך אינטרנט טוב שלא כולל מהפכה בבית-העברת כבלים.

נתב אחד נמצא בממ"ד של ההורים ומחובר עם כבל רשת למכשיר של הוט שנמצא בממ"ד של ההורים. נתב שני נמצא במטבח של ההורים ומחובר אלחוטית לנתב הראשון, במרחק של כ8 מטר מהנתב הראשון. במקום המגורים שלי, שנמצא כחמישה מטרים מהמטבח של ההורים שלי יש קליטת אינטרנט מעולה. תענוג.

שני הנתבים עלו לי 400 ש"ח ולא הייתי צריך להעביר חוטים כלשהם. הם גם יתנו פתרון טוב לבית הבא שלי, שנמצא כרגע בשלבי סיום. בית בן שתי קומות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך אני נכנס בדיוק לכל האופציות האלה? שום מחשב אינו מחובר לראוטר הזה. לגבי אנטנה, חיפשתי מקום לחיבור של אחת כזאת אבל אין במכשיר. אולי אני מפספס משהו? לגבי המרחק מהראוטר, הנקודה הכי קיצונית ממנו נמצאת כחמש מטר + שתי קירות בטון מזוין.

אקדים ואומר שההוטבוקס הוא ראוטר אלחוטי על הפנים והיו עליו מלא תלונות בתקופה שעבדתי בהוט (2012), במיוחד מאנשים שעברו אליו מראוטרי TP LINK שהוט חילקה לפני.

בקשר להחלפת אנטנות- לא ניתן היות והאנטנות בהוטבוקס הן פנימיות. לא משנה מה, אל תפתח את המכשיר (לא שאני מאמין שאם תפתח תוכל בכלל להחליף את האנטנות- אני מדגיש כדי שלא תנסה).

כדי להגדיר דברים, אתה יכול להסתכל באתר של הוט- יש שם מדריך למשתמש להוטבוקס שכתובים בו רוב הדברים שאתה צריך.

על מנת להיכנס להגדרות של הראוטר חבר אליו מחשב באמצעות כבל, פתח את הדפדפן והיכנס לכתובת 192.168.1.1 . תתבקש להכניס שם משתמש וסיסמה- בשניהם הכנס admin (אותיות קטנות). זה יכניס אותך לממשק של ההוטבוקס.

אני לא זוכר אם ההוטבוקס תומך באופציה של Bridge. במידה ולא, אתה יכול להתקשר לשירות לקוחות (לא תמיכה טכנית!) של הוט ולבקש להפוך אותו למודם בלבד (אם לא מבינים מה אתה רוצה- תבקש להסיר את מוצר רשת אלחוטית, ותקווה שזה לא השתנה מאז שעזבתי. אבל לדעתי הם יבינו). שים לב שבמקרה כזה תוכל לחבר עם כבל רק מכשיר אחד (אם תחבר יותר מאחד יגרמו בעיות) וההוטבוקס עצמו לא ייצר רשת אלחוטית- תצטרך ראוטר משלך בשביל זה.

מבחינת גאדג'טים נוספים, repeater או רשת על כבלי חשמל ששכחתי את שמה (גם כן סיפור שלא חף מבעיות, אבל זאת אופציה למקרה שכל האפשרויות האחרות מוצו).

"ai motoare capul doare"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שאמרתי, הפתרון היעיל ביותר והכי נקי מבעיות יהיה קניה של 2 ראוטרים ושרשורם בעזרת כבל רשת. יבטיח לך רשת אלחוטית יציבה בכל רחבי הבית במחיר של כל מוצר אחר שיהיה בוודאות פחות אמין ומהיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

2. להחליף את האנטנות בראוטר שלך לחזקות יותר (6DBI ומעלה), אנטנה משפרת את האות בשני הכיוונים גם קליטה וגם שידור ככה ששני הצדדים יוכלו להנות מאיכות שידור טובה יותר.

החסרון בשיטה הזו זה שאין אנרגיה משום מקום, כל מה שאנטנה רגילה עושה זה לוקחת את האנרגיה למעלה ולמטה ומפזרת את העודף האנרגיה הזה ימינה ושמאלה ברדיוס גדול יותר (עקום הקרינה נהיה שטוח יותר), ככה שאם יש לך דירה רב קומתית איכות האות רק תרד בקומות שבהם הראוטר לא נמצא.

האם חיבור אנטנה כזאת לנתב ייתן משהו?

כפי שהסברת אני מחפש פתרון קומתי ולא לבית דו קומתי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...