Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אוי אבא אבא - גם אתה נופל בסטיגמות (לקראת רכישת בראבו)

avizaz
שימו לב! השרשור הזה בן 3706 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כידוע לכם אני על סף רכישת פיאט בראבו (למי שמחכה לתוצאות הבדיקה בייעוץ מחר אני רואה את הרכב), וסיפרתי אתמול לאבא שלי על הרכב שאני עתיד לקנות, עד כה הוא לא היה בסוד העניינים.

השיחה התנהלה כך:

אני: אבא, אני עוד יומיים הולך לראות פיאט בראבו מסוכנות ליסינג.

אבא: לא אל תעשה את הטעות הזאת, פיאט בראבו זה רכב לא טוב.

אני: למה? קראתי באינטרנט וכולם אמרו שאין לו בעיות, הבעיה היחידה תהיה בעיית סחירות אבל אני מתכנן להחזיק אותו זמן רב אז זה פחות רלוונטי.

אבא: יש לו הרבה בעיות חשמל.

אני: על מה אתה מדבר, אף אחד מעולם לא התלונן על בעיה כזאת.

אבא: כן, שמעתי שיש להרבה אנשים בעיות חשמל.

אני: אתה בטוח שאתה מדבר על הדגם החדש?

אבא: כן כן.

אני: מי אתה מכיר שיש לו בעיות חשמל, אני רוצה לדבר איתו ולשמוע מה דעתו על האוטו.

אבא: *קצת נהיה שקט*, בזמנו לדגם הקודם היו הרבה בעיות חשמל.

אני: אז אתה לא מכיר אף אחד עם בעיה, מדובר על רכב אחר לגמרי גם לא עם אותו שם.

אבא: זה אותו רכב בדיוק, מה שכן הוא חסכוני בדלק אבל חוץ מזה אל תתקרב.

אני: ומה תגיד על אלפא רומאו?

אבא: לא הייתי מתקרב בכלל, הייתה לי אלפא בשנות ה80 שטחנה לי דלק והייתה כל הזמן במוסך.

אני: אבל זה בכלל לא אותו רכב, הם לא השתנו ב30 שנה?

אבא: לא, ושוב אל תתקרב לרכב הזה.

אני: אוקיי אבא אני הולך לראות אותו ביום ראשון.

אני מניח ששיחה זו יכלה להתקיים גם היא על כל רכב צרפתי, ואם הייתי טיפה לא מבין, באמת לא הייתי מתקרב ואף מזהיר אחרים - וככה שמועות נולדות.

השרשור הטוב ביותר בפורום

אני לא הייתי הולך לקנות עכשיו דייהו נובירה - אבל אחרי הרמה שהורגלתי אליה בדייהו נובירה, אני מוכן לעבור רק לב.מ.ו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 77
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

איזה שנה הקורולה של אבא?

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למען האמת נוהג במרצדס חדשה (מונית).

וגוגל במודעות מצד שמאל הביאו לי מודעה רלוונטית לשם שינוי:

otyFL4t.jpg

עריכה אחרונה על ידי avizaz

השרשור הטוב ביותר בפורום

אני לא הייתי הולך לקנות עכשיו דייהו נובירה - אבל אחרי הרמה שהורגלתי אליה בדייהו נובירה, אני מוכן לעבור רק לב.מ.ו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רגע, אבא שלך נהג מונית ואתה מתווכח איתו על רכב?

תעשה חושבים שוב, כל החיים שלו על ארבעה גלגלים, אם הייתי רוצה לקנות רכב הייתי בין היתר שואל גם נהגי מוניות.

כמובן שתסביר לו את כל השיקולים.

כי אם אתה נוסע 5000 ק"מ בשנה, אמינות וצריכת דלק לא צריכה להדאיג.

אם אתה נוסע 40KKM בשנה, האמינות והצריכת דלק חשובות מאוד.

עריכה אחרונה על ידי nir100
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוכר לי טוב מאוד.

היה לי את אותו דיאלוג עם אבא שלי על מיצובישי לנסר שרציתי לקנות(וקניתי).

ה"ממצאים" העיקריים מבחינת אבא שלי:

1. הרכב מטחנת דלק- בנסיעות שלך הוא יעשה 1 ל-8(בזמנו נסעתי 80 אחוז בינעירוני)

2. חרא איכות- מנועים שמתפגרים ב160 אלף(הרכב היה עם 150 אלף)

3.רכב ללא שוק- לא תצליח למכור אותו(הסכמתי איתו, אבל לא רלוונטי כי הייתי מוכר אותו כשהמחירון יהיה סביבות ה-15 אלף)

ועכשיו הממצאים בפועל-

1. הרכב באמת היה "מטחנת דלק"- אכל 1 ל-12. פשוט צריכת דלק של האמר H2.

2. אמנם לא הגעתי ל-160 , הרכב היה אצלי כחצי שנה ועבר 5 אלף, אבל במהלך הזמן הזה לא היה שום גמגום בקשר לחוסר אמינות. אולי זה השקט לפני הסערה, מי יודע :wink:

3. הרכב נקנה ב-24 אלף, ונמכר ב-20 אלף תוך 3 ימים. אם היה לי כוח ל-ז**ני שכל, אז אולי הייתי מצליח למכור אותו ב-22-23 אלף. ככה או ככה, באופן אבסולוטי לא מרגיש שהפסדתי הרבה כסף.

הצעה שלי( ואני חושב שאתץה מיישם אותה), להתעלם מכול אותם "מבינים" גדולים. פיאט בראבו הוא אחלה רכב, ובהחלט הייתי ממליץ עליו מאשר את כול הליסינגומטיות שיש בשוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגיד לאבא שלך שאני עשיתי על פיאט בראבו כ-60K ק"מ בשנה. אם הוא רוצה לשמוע רשמים ומה שכתבתי כאן באתר לא מספיק לו, פנה אלי בה"פ ואתן לך את מספר הטלפון שלי.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואז מה? גם אם תביא עוד 50 כמוך הוא יגיד שהיה לכם מזל!

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

http://www.parkers.co.uk/cars/reviews/owners-reviews/fiat/bravo/hatchback-2007/

אבא שלך צדק... בעיות חשמל ומחשבי רכב מתפגרים.

בהצלחה!

שטויות במיץ, גם ואגיות וכו' שופכות מנוע וגירים כמו שאני מחליף תחתונים ואנשים עדיין טוענים שאלו רכבים טובים ואיכותיים.

כשאני אמרתי לאבא שלי שאני רוכש את הבראבו הוא צחק ואמר לי שהוא מקווה שאני יודע מה אני עושה.

לאחר לילה שהוא ישן על זה, הוא אמר לי לך על זה בעיניים עצומות, כי הוא יודע מה שאני עושה ולקראת מה אני הולך. (יוצא תמיד שאני נהנה וצוחק על שאר הישראלים הנגררים).

אמרתי לך כבר, אני אחד שקונה מה שישראלים אומרים שהוא זבל ובסופו של דבר מבין שרכשתי זהב.

אם אתה בראש כזה לך על זה. יש הרבה בעלי בראבו כמו אלעד שעברו מאות אלפים עם הבראבו ללא שום בעיה, עם אמינות ללא שום דופי ואם המכוניות היו ממשיכות להימכר פה היו קונים אחת חדשה.

לך עם הלב שלך ועם התחושות האישיות שלך, זה לא שאתה הולך לקחת משכנתא על רכב שכזה.

מה שבטוח היא הרבה יותר טובה ומהנה ממזדות יונדאי וקיות למיניהן.

עריכה אחרונה על ידי adamL

אין צורך בחתימה....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגיד לאבא שלך שאני עשיתי על פיאט בראבו כ-60K ק"מ בשנה. אם הוא רוצה לשמוע רשמים ומה שכתבתי כאן באתר לא מספיק לו, פנה אלי בה"פ ואתן לך את מספר הטלפון שלי.

תודה על ההצעה, אבל לא רק שהוא לא יקשיב, כמו שאמר תגובה מתחתיך, הוא באמת יגיד שהיה לך מזל וזה לא משקף כלום.

מה גם שברגע שהוא יבין שהדגם שלך היה ה90כ"ס הוא ינסה אז להגיד לך משהו עם הטורבו בסנסיישן ויתפוס אותך בזה.

אני נלחם בסטיגמות עם כל המשפחה המורחבת (קרובים), שלדעתם רק רכב מיני חדש יתאים לי, ופיאט בראבו זה זוועה כי פשוט אין כאלו על הכביש.

השרשור הטוב ביותר בפורום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזמין אותך לסלון הבית שלי כאשר אבי נוזף בי שאני לא נורמלי, ושאני מוציא הון תועפות על הזבל הצרפתי שיש לי והיה לי, בתגובה למה קורה איפה היית?, הייתי במוסך החלפתי ברקסים קדמיים, עוד פעם זה?עוד פעם כסף על הברזל? לא נמאס לך. מאבא שנסע באשפה מוטורית מסוג ג'אסטי והתחדש באותו דבר רק הפעם של מארוטי סוזוקי בשם אלטו. הוויכוחים וההסברים לאבא שלך לא יעזרו לך, זה תמיד הוא יחשוב שהוא צודק כי הוא נסע על איזו סיטרואן שהתפרקה לו לפני 30 שנה, או כי הייתה לו סובארו שהחזיקה 12 שנה, רק הוא שכח שהוא עשה פעם בשנה וחצי ראש מנוע, וכל פעם היו לו צרות. זה וויכוח עקר מראשית, כולם נגדי בסיפור הזה כל המזדאים.

התענוג שמוביל אותך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

של אלעד היתה טורבו 120 כ״ס, אבל גם זה לא ישכנע את אבא שלך.

עולם כמנהגו נוהג אבל למי אכפת? סע ותהנה מרכב מוצלח.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3706 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...