Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פולו GTI 6R - טיונינג של חברת ABT 210 כ"ס

Exatron
שימו לב! השרשור הזה בן 3716 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים,

אני עומד לפני החלטה האם לרכוש את הפולו GTI 6R - הדגם האחרון.

לאחר נסיעת מבחן על המכונית, הרגשתי מחסור בכוח (180 כ"ס / 25 קג"מ) ולכן השיקול העיקרי שלי הוא במידה ואני הולך על הכיוון הזה..

להוסיף כוח, כמה שיותר.

במהלך החיפושים אחר חברות טיונינג, מצאתי את הסרטון הבא שטוען ל210 כ"ס:

חבר'ה - בכותרת רשום 5.5 שניות, תרגישו חופשי לגלות שעם שעון העצר של האייפון זה למעשה 4.5 שניות.

השאלה: אמיתי או לא אמיתי?

אם אכן ניתן להגיע לרמות כאלו, אני קונה.

תודה מראש לעוזרים :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 60
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

בעזרת תוכנה של כל אחת מהחברות הנפוצות תקבל הספק יותר גבוהה ממה שציינתי לפי דעתי, בכל מקרה לא הייתי רוכש רכב עם מנוע כזה בגלל כל הבעיות שהיו איתו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין בעיה להגיע בערך ל- 220 כ"ס במנוע הזה. גם המומנט עולה בהתאם.

מעבר לזה אין טעם לנסות ולסחוט אותו, הוא לא בנוי לשיפורים כבדים.

בקשר למדידות התאוצה: לא מודדים אותה עם הסטופר או עם שעון. יש כלים יעודיים.

If you can't go fast with 90hp, 900hp won't help you. © Bob Hall

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי הסרטון הטמפרטורה בסרטון היא מינוס 2.5 מעלות, העלייה בכוח מאוד מורגשת בטמפרטורה כל כך נמוכה.

טויוטה קורולה 95 גיר ידני 0-100, 10.55 שניות. מקום 1 בקטגוריית ג'ימקאנה ג'וניורס(עד גיל 21), מהאירוע לקידום הספורט המוטורי 4 בלטרון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ABT היא חברת טיונינג מ-א-ו-ד מוכרת בגרמניה ושאר אירופה. חברה ותיקה בכל הקשור לשדרוג רכבי VAG, עם מוצרים שנחשבים מעולים.

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה היא האם ניתן להגיע להספקים גבוהים יותר (300+ כ"ס וקג"מ בהתאם) לאחר פתיחת המנוע והחלפת הטלטלים?

האם תיבת ה DSG 7 תעמוד בעומסים החדשים, או ששמא יש צורך בהחלפת קלאץ'?

Ace007 - עזוב אותך שטויות, פשוט תמדוד מדוייק.. זה בטוח לא 5.5 שניות אלא הרבה פחות.

וכמובן לשאלת השאלות, מה צריך כדי שהכוח הזה ירד לכביש באותו אופן שבסרטון?

בקיצור.. יש הרבה שאלות, העניין מסקרן ביותר.

אתם חייבים להסכים שהאצה כזו של פחות מ5 שניות מעלה שאלות רבות, במיוחד על מכונית כמו VW Polo GTI המגיעה עם מנוע 1.4TSI.

תודה לכולם על העזרה וההתעניינות!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לקחת רכב של ״7 שניות״, לשים אותו בירידה עם שיפוע מתאים ולמדוד ״5 שניות״ 0-100 אמיתיות גם במכשיר מדידה הכי מדוייק שיש..

לא כל מה שיש ביוטיוב בהכרח נכון.

לעומת זאת, אין גם מה לזלזל במה שאפשר להוציא מה 1.4

1.4 עם צ׳יפ טוב, יותר חזק מ GTI סטוק, וכמעט עומד עם GTI עם צ׳יפ (בדוק! לא דיבורים באוויר).

סתם להשוות נתון בודד של כ״ס מירבי לא תמיד נותן את התשובה המלאה.

עקומת מומנט בריאה מסל״ד נמוך, יכולה לפצות על פחות כ״ס של הספק מקסימלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^^

צודק, עשיתי משהו דומה עם האוטו הקודם (לנסר 2006 מנוע 1.6 פחות מ 100 סוסים) הגעתי ל 100+ בסביבות ה 4 שניות.

צריך לראות בעיניים הכל, בלי לזלזל זה יכול להיות כמו פירסומת שמראים שהכל טוב ויפה.

ממצליץ לך בחום תתייעץ עם אחת סדנאות השיפורים בארץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לקחת רכב של ״7 שניות״, לשים אותו בירידה עם שיפוע מתאים ולמדוד ״5 שניות״ 0-100 אמיתיות גם במכשיר מדידה הכי מדוייק שיש..

לא כל מה שיש ביוטיוב בהכרח נכון.

לעומת זאת, אין גם מה לזלזל במה שאפשר להוציא מה 1.4

1.4 עם צ׳יפ טוב, יותר חזק מ GTI סטוק, וכמעט עומד עם GTI עם צ׳יפ (בדוק! לא דיבורים באוויר).

סתם להשוות נתון בודד של כ״ס מירבי לא תמיד נותן את התשובה המלאה.

עקומת מומנט בריאה מסל״ד נמוך, יכולה לפצות על פחות כ״ס של הספק מקסימלי.

מסתובבת לה בארצנו שירוקו 1.4TSI - משודרגת להפליא (APR) - שדואגת לשבור מכוניות חזקות ממנה (על הנייר), כולל לא מעט VAGיות משודרגות נוספות..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר'ה, עזבו משחקים..

בוא נדבר תכלס, בלי "זה מצולם כשהרכב בירידה" וכו' כי אלו רק השארות.

אני בטוח שניתן להגיע להספקים של 300+ כ"ס עם מנוע ה1.4TSI, השאלה היא במה זה כרוך והאם זה אמין?

לאחר מכן נדבר על איך להוריד את הכוח הזה לכביש, מבלי לאבד אותו בהשארת חלקי צמיגים עד הילוך שלישי.

עריכה אחרונה על ידי Exatron
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר'ה, עזבו משחקים..

בוא נדבר תכלס, בלי "זה מצולם כשהרכב בירידה" וכו' כי אלו רק השארות.

אני בטוח שניתן להגיע להספקים של 300+ כ"ס עם מנוע ה1.4TSI, השאלה היא במה זה כרוך והאם זה אמין?

לאחר מכן נדבר על איך להוריד את הכוח הזה לכביש, מבלי לאבד אותו בהשארת חלקי צמיגים עד הילוך שלישי.

למרבה ההפתעה, באותה שירוקו מדוברת - האמינות טובה עד מאוד.

היא אומנם לא 300 סוסים (אבל לא רחוקה), היא גם נועלת צמיגים דביקים להפליא - ונוסעת היטב. גהנום במובן החיובי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אותה שירוקו אם אני לא טועה מוציאה סביב 250 סוסים...גם 260.. 300 המנוע הזה גם לא מסוגל להוציא עם טורבו היברידי של לובה.וכן יש סקודה פאביה rs באנגליה שניסו לעבור את מחסום ה 300 באמינות ולא הצליחו גם אחרי שהחליפו קפיצי שסתומים ומה לא.המנוע קטן נפח ולא מפסיק ״לצלצל״ בגבוהות.יש גם פרוייקטים נוספים אבל שם כבר אין קשר בין צ׳רג׳ר וטורבו ויש חור עצום בסל״ד ביניים..עד כמה ידוע לי מנוע כזה עם סטיג׳ 2 נוסע יפה מאד אבל מעבר לזה עבור שלדה הזו זה ממש אובר קיל.סה״כ הוא נוסע כמו סטייג׳2 של 1.8 tsi אבל ממש לא 2.0 tsi,אולי בסטייג 1

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצורך העניין יש כאן דוגמא להספק של 270 כ"ס / 40 קג"מ:

[video=youtube;B_oxTnUy-o4]

כתוב בהערות שהטורבו סטוק, אם כך איך הגיעו להספק כזה גבוה?

אני מתאר לעצמי 270 כ"ס על Polo GTI עם צמיגים טובים וקויילאוברים משופרים, פשוט טירוף! :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3716 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...