Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סופר מיני ידנית וחסכונית ב35K

matanff
שימו לב! השרשור הזה בן 3723 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מחפש בשביל חבר, עדיפות למרכב סופר מיני, ידני בלבד, צריכת דלק בראש סדר העדיפויות.

שיהיה משהו כמה שיותר חזק (בלי להתשפר על החסכון, לא מצפה שתמליצו על 20VT או קליאו ספורט)

שנתון כמה שיותר גבוהה ובכללי רכב כמה שפחות משומש (בגבולות התקציב כמובן)

תודה מראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איבו לא תיכנס בתקציב,אולי אחת שבורה.

בלי קשר הרכב הזה עגלה.

יש לך המלצה? מה לגבי איביזה 2007/8 ידנית 1.4 ? כמה ק"מ מנוע כזה יכול לעבור לפני שהוא צריך שיפוץ רציני?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האיביזה רכב טוב,המנוע 1400 מנוע אמין גם ה1600,הבעיה שהרכב מושך בעיקר צעירים ולכן לא קל למצוא כאלו שמורות,בטיפול נכון אין סיבה שלא יחצו את קו ה200 אלף הוא יכול לחפש גם פולו 1400 ידנית,וגם 206 הן אופציות טובות.

אני כבר המון זמן מחפש רכב בדרישות דומות לשל חבר שלך ואף בתקציב גבוהה ב10K ובאמת שפשוט אין מה לקנות.

כמעט ואין רכבי סופר מיני ידניים,לרוב רק מיני ובעלי מנוע 3 צלינדר שאם חסכון זה המטרה אז הרכב ישרת את המטרה,הבעיה עם הרכבים האלו שהם מאוד פשוטים,קטנים ועם מנועים חלשים מאוד.

עריכה אחרונה על ידי ArikC

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבא שלי מוכר עכשיו את הevo הידנית שלו. פירסמתי מודעה בפורום המכירה אתה מוזמן להציץ. לגבי המחיר אני לא יודע זה לא רכב שלי. אני חושב שהתקציב של חבר שלך לא רחוק.

האיבו היא לא רכב חזק או מהיר. יש לה מנוע 1.4 פשוט ואמין, אבל בהחלט לא חזק.

מה שכן הרכב הראה אמינות מופתית במשך כול ה3 שנים שהוא אצלנו, ובכול הק"מ שהוא עבר פרט לטיפולים השיגרתיים אבי לא נדרש לבצע אף תיקון.

לגבי חיסכון צפה למשהו באזור ה1-15 משולב.

עריכה אחרונה על ידי farkash7

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך המלצה? מה לגבי איביזה 2007/8 ידנית 1.4 ? כמה ק"מ מנוע כזה יכול לעבור לפני שהוא צריך שיפוץ רציני?

אין חישוב לכמה מנוע יכול לעבור לפני שיפוץ.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין סטיסטיקות לכאלה דברים,מנוע יכול לעבור 250 לעבור שיפוץ יכול גם פחות או יותר.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3723 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...