Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משלוח דואר (מפלג) שעוכב במכס , צריך את עזרתכם

meir820
שימו לב! השרשור הזה בן 3729 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם.

כבר הרבה מאוד זמן שאני גולש כאן בפורום בתדירות יומיומית, אך לא מרבה להגיב (קורא ומשכיל)

והגיע זמני לקבל עזרה כאן מהמומחים .

מדובר במפלג (דיסטרבוטור) שנקנה באיייבי באמצעות ויזה נטענת מהדואר בתאריך 14.1 .

לינק למפלג: http://www.ebay.com/itm/220989118828?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1439.l2649

עקבתי במשך יום יום אחרי המשלוח באמצעות המספר מעקב/משלוח , והיום השתנה הסטטוס ל:

" הפריט מעוכב מכס , ב 6.2.14 נשלחה הודעה ראשונה לנמען לצורך שחרור הפריט"

מה הפרוצדורה מעכשיו?

ולמה ?

הרי מדובר בסך הכל בדיסטרבוטור/מפלג להונדה סיויק שנת 91 ולא איזה קיט יניקה משופר (שאגב עבר בשלום ובהצלחה ללא שום בעיה).

מדובר בהונדה שכבר הרבה זמן ברשותי אך לא בשימוש, והחלטתי לא מזמן להחיות אותה ולהחזירה לכבישי ארצנו

הרכב ללא טסט כבר שנה וחצי והאגרה עוד לא שולמה , כי בנתיים רק שיפצתי מפעם לפעם את הרכב בזמני הפנוי .

כן אני יודע שאצטרך לשלם את כל האגרות של הטסט.

מקווה שתוכלו להדריך אותי בתהליך המייגע הזה , עשיתי חיפוש מעמיק אך לא קיבלתי תשובה משמעותית לשאלתי.

תודה :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה חגי על התגובה המהירה.

יש לעוד מישהו ידע בנושא? כמו אילו מסמכים אני אמור להציג?

כמה ארוך התהליך הזה?

והאם יש דרך לקצר את ההליך , כמו להגיע עד למכס במקום כל הטלפונים? (שגם ככה לא עונים שם)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין מה לדאוג.

הפריט מעוכב מאחד או שני סיבות.

1. אתה נידרש להמציא אישור משרד תחבורה ליבוא. לא אמורה להיות עם זה בעיה כי מפלג מופיע ברשימת המוצרים המותרים בשיחרור מהיר.

2. אתה נידרש לשלם מכס.

כשתקבל את ההודעה, גש עם הקבלה על התשלום ורישיון הרכב למשרד הדואר. שלם מה שייגזרו עליך וסע לשלום.

1_170760204.pdf

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב תודה עזרתם לי מאוד והקובץ המצורף עמוס די הרגיע אותי.

לגבי הצגת רישיון הרכב לצורך שיחרור הפריט , כמו שאמרתי הרכב ללא טסט כבר תקופה ממושכת.

האם הדבר יהווה בעיה בעת השיחרור?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תתרגש,זה נוהל רגיל של המכס.

עד כמה שאני יודע,מפלג זה שיחרור מהיר.

אתה תקבל את ההודעה שלהם בדואר,תשלח אותה לפקס שבהודעה בצירוף החשבונית מפאיפאל על תשלום החלק לפקס,והחלק יגיע לדואר שלך.

אם תצטרך לשלם מס,תשלם,לדעתי אתה לא תצטרך.

שבת שלום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יניב השילוח בוצע באמצעות USP.

אגב התשלום באייבי בוצע באמצעות ויזה נטענת של חברת דואר ישראל , מישהו יודע היכן החשבונית קניה שלי?

עריכה**: מצאתי את החשבונית במייל , תודה אעדכן בהמשך .

עריכה אחרונה על ידי meir820
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זאת אחת הסיבות שאני אף פעם לא

משתמש בחברות שילוח אלא רק ברויאל מייל (שירותי הדואר הרישמי) ומי שלא מוכן לשלוח את החבילה דרך הדואר הרישמי אז אני לא רוכש מימנו.

בהעלותי::smilecolr:hihi:

Ford cortina mk5 1982 2100cc

Ford focus 2013 titanum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3729 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...