Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מיצובישי לנסר 2010 ,מנוע 1500

mlior3
שימו לב! השרשור הזה בן 3720 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי כזה רכב בדיוק משנת 2009, אותו מנוע, אותם 109 סוסים והכל טוב...קניתי אותו חדש מהחנות ומאז עברנו יחד 123000 ק"מ.מכל הרכבים שהיו לי (והיו הרבה...) זה אחד הטובים שבהם. רק דלק, טיפולים וזהו. התקלה היחידה היתה בחור של מפתח ההתנעה..זהו...אני נוסע הרבה והרכב נח, מרווח, יציב, קצת תת כח בעליות אבל הגיר ה"מיושן" מגיב מהר לקיקדאון. מיותר לציין שאין שום קירקוש ורישרוש . צריכת הדלק היא טובה מאד. מגיע ל 17 קמ"ל בכביש פתוח בנהיגה חסכונית. תוסיף לכך שיש לו את כל אבזרי הבטיחות האפשריים ואת המחיר הנוח שלו כמשומש והגעת לעיסקה טובה מאד.

אלבום התמוונות של המוסטנג 1966 והפלקון 1960 ושני אוטובוסי הטייגר 1965 ו-1975, ראו כאן:

http://www.flickr.com/photos/benihasp/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא בטוח שאתה צריך עוד תשובות כי התשובה של בני די מדויקת.

אם אתה מחפש מכונית משפחתית אמינה, זולה לאחזקה וזולה לרכישה - זאת המכונית עבורך. הרכב הספציפי הזה עבר קילומטראז' גבוה והוא מליסינג, לכן המחיר שלו צריך להיות נמוך מ-50 אלף ש"ח.

החסרון העיקרי זה המנוע החלש, אבל כיוון שאתה נוסע בעיקר בקו תל אביב - ראשון לצין זה לא יהיה נורא בכלל. גם ככה כל הזמן יש לך פקקים ואין איפה להרביץ.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא אמרתי איפה אני נוסע,התבלבלת :)

אני גר באיזור חיפה , ולא אכפת לי מהמנוע ,אני לא מתכנן לעשות מירוצים ..

פשוט יש הרבה תגובות גם חיוביות וגם שליליות ..אבל כל החיוביות זה מהאנשים שיש להם את הרכב וזה טוב

אבל תמיד טוב לשמוע כמה שיותר אנשים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קח בחשבון שמגורים באיזור שאינו מישורי גורעים באופן משמעותי בצריכת הדלק, הווה אומר שתצטרך לבדוק את העניין של צריכת הדלק לעומק, אתה לא תסע על 90 בכביש ישר עם נגיעה בגז, אלא עם מצערת חצי פתוחה, סל"ד גבוה והילוכים נמוכים, אתה תרד בקלות בחיפה לצריכה של 1ל10 ובימים חמים עם מזגן 1ל8.5

התענוג שמוביל אותך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן אני מבין את זה , זה רלוונטי לכל רכב ..

הרכב מעולה ,יש בו מה שאני צריך . רק לגבי הדלק אני לא בטוח עדיין ,כי אין לי תשובות אחידות לגביו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם מדברים על הלנסר הקלאסיק?

הקלאסיק עד 2009.

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לעשות סדר?

נשאלה שאלה על 2010. הדגם של 2010 1500 סמ"ק משווק כאן משנת 2009. זה לא הקלאסיק אלא הדגם בצורה הנוכחית.

אלבום התמוונות של המוסטנג 1966 והפלקון 1960 ושני אוטובוסי הטייגר 1965 ו-1975, ראו כאן:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי כזה רכב בדיוק משנת 2009, אותו מנוע, אותם 109 סוסים והכל טוב...קניתי אותו חדש מהחנות ומאז עברנו יחד 123000 ק"מ.מכל הרכבים שהיו לי (והיו הרבה...) זה אחד הטובים שבהם. רק דלק, טיפולים וזהו. התקלה היחידה היתה בחור של מפתח ההתנעה..זהו...אני נוסע הרבה והרכב נח, מרווח, יציב, קצת תת כח בעליות אבל הגיר ה"מיושן" מגיב מהר לקיקדאון. מיותר לציין שאין שום קירקוש ורישרוש . צריכת הדלק היא טובה מאד. מגיע ל 17 קמ"ל בכביש פתוח בנהיגה חסכונית. תוסיף לכך שיש לו את כל אבזרי הבטיחות האפשריים ואת המחיר הנוח שלו כמשומש והגעת לעיסקה טובה מאד.

צריכת הדלק נשמעת חיובית מדיי..

נסענו לצפון עם דגם כזה מנוע זהה והצריכה בכבישים מהירים הייתה סביב 13-14 קמ"ל בנסיעה חסכונית

אתה יכול לאמת את הצריכה שלך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זאת צריכת הדלק בנהיגה רצופה של 80 - 85 קמ"ש וניצול ירידות בכביש. לא תהיה לי בעיה לצלם את הנתון הזה בשבוע הבא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוודאי. אצלם בשבוע הבא כשאסע מרעננה לעבודה ברמת אביב.

את הנתון (ולפעמים יותר טוב...)אני משיג בנסיעה רצופה של 80 קמ"ש (זה האיזון בן התנופה ומעט גז), ניצול ירידות וכשהרכב חף מכל משקל מיותר...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3720 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...