Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סקירת דגם חדש – Jaguar E-Type Coupe Series 1 By Autoart

שימו לב! השרשור הזה בן 3704 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

פרסמתי את הפוסט שלי בפורום הדגמים: http://www.mincars.com/viewtopic.php?f=3&t=3729

אבל הדגם הזה כל כך מיוחד ורציתי לשתף אותו גם אתכם, פה.

זוהי מכונית שאין חובב רכב שלא מכיר אותה. ניכרת בעיצובה המיוחד ומושכת את העין בכל מבט. היא דורגה פעם במקום הראשון ברשימת 100 המכוניות הכי יפות בהיסטוריה וגם כתפה את הכתר של מכונית הספורט הטובה של שנות השישים. מדובר ביגואר אי-טייפ, שנחשבת ובצדק, לאייקון בתעשיית הרכב.

היגואר אי-טייפ או (XK-E) סדרה 1 הוצגה ב 1961 ויוצרה עד 1968. היא צוידה במנוע 3.8 ליטר בעל 6 בוכנות ו3 קרבורטורים של SU. המנוע סיפק 265 כוחות סוס, האיץ ל100 ב כ 7 שניות והביא את הרכב ל מהירות מקסימאלית של 240 קמ"ש. הביצועים והעיצוב הפכו את הרכב לפנינה ספורטיבית מעוצבת. סה"כ נמכרו 15,490 מכוניות מסדרה I.

תמונה של הרכב האמתי שמצאתי, להמחשה:

62E-TypeFHC38066_zps40cba194.jpg

מקור: http://svs-ltd.com/detail.php?TableID=SPC&DetailID=245

אז על הדגם שמתי עין, בערך מהרגע שאוטוארט הכריזו עליו. כיוון שיש לי מדף שמיועד למכוניות בתצורת "שוטינג ברייק", שדומות קצת להאצ'בק (או אבותיו הרוחניים, אם תרצו) חשבתי שזו הזדמנות מצוינת להוסיף משהו קלאסי לאוסף ועדיין לא לחרוג מקטגוריית האיסוף שהגדרתי לעצמי.

הדגם די יקר, לכן הקדשתי המון מחשבה לבחירת הצבע, לבסוף בחרתי בלבן שמנת, כי הרכב הזה מבחינתי הוא קודם כל רכב שצריך לשדר "קלאסה" ואלגנטיות. חיפשתי עסקה משתלמת עד שהחלטתי לקנות אותו מ"מודליסימו" עם עוד כמה דגמים. קניתי אותו בתור מתנת יום הולדת מיוחדת לעצמי, אך מודליסימו עשו פדיחה. תחילה קיבלתי את הדגם בצבע הלא נכון, החזרתי אותו (בתקופת הסילבסטר) ורק עכשיו כעבור חודשיים וחצי מרגע ההזמנה, סוף סוף הוא נחת. עכשיו, כשאני מסתכל בוויטרינה, אני יכול לאמור שהיה שווה לחכות 

הדגם של אוטוארט מסדרת סיגנצ'ור, ראשון אצלי באוסף מסדרה זו. בעת האחרונה אוטוארט משקיעים מאוד בחלק מהדגמים שיוצאים, אני חושב שזה נופל בקטגוריה של המושקעים. המנוע מדהים לטעמי, כמו שאר הפרטים הקטנים שתיכף אציג בתמונות. כמובן שלא הצלחתי לתפוס הכל, בעיקר במתלים, שם יש פירוט יפה מאוד.

מצאתי כמה תמונות של הדגם מפורק, כדיי להבין בכמות החלקים השונים המרכיבים אותו:

E-typeExploded_zps3aca5632.jpg

מקור: http://www.designboom.com/art/fabian-oefner-explodes-views-of-classic-sports-cars-11-29-2013/

כהרגלי, להלן סקירה של הנקודות העיקריות בדגם:

זכות:

- רמת פירוט ודיוק גבוהה מאוד – תא נוסעים, אגזוז, הגלגלים עם חישורי המתכת ועוד'

- מנוע מפורט ברמה שאני לא רגיל אליה – פשוט נראה מצוין

- איכות צביעה חיצונית טובה מאוד, הצבע יושב חלק ובצורה אחידה, מרגיש מוצק מאוד

- רמת גימור גבוהה של חלקי הניקל – הפגושים ומסגרות הפנסים למשל

- צורה חיצונית מבוצעת בצורה מעולה, הרכב יושב כמו שצריך

- מתלים מפורטים ועובדים, הרכב "מתיישב" על המתלים כמו רכב אמתי

- נראה מדהים בתצוגה

- הכל נפתח, כולל תא הדלק

חובה:

- החורים של הברגים שמחברים את הדגם לקופסא די גסים

- החלקים הנפתחים, נפתחים די בקלות – המנוע והחלון האחורי, למשל

- פה ושם יש כמה סימנים על הצבע, צ'יפים במקומות נסתרים ונראה לי שראיתי גם כמה שריטות

- הכיתובים של "יגואר" על הגלגלים ועל ראש המנוע יכלו להיות יותר "חדים". בחלק מהמקרים נראים מעט מרוחים

לסיכום, אני ממש אהבתי את הדגם, לדעתי היה שווה את ההשקעה וזמן ההמתנה הארוך במיוחד. הדגם בצבע שבחרתי נראה מצוין בתצוגה ובולט במידה הנכונה ליד חבריו הכהים יותר.

נעבור לתמונות של יצירת האמנות.

תחילה תמונות חיצוניות:

Jag_E_Type-3_zpsfdffc7ce.jpg

Jag_E_Type-4_zpsd629579f.jpg

Jag_E_Type-5_zps8cdd54bd.jpg

כל הפרטים הקטנים:

Jag_E_Type-26_zpsa33305e5.jpg

Jag_E_Type-25_zps8cf8abf0.jpg

Jag_E_Type-24_zps1032343f.jpg

Jag_E_Type-30_zps34af3bd4.jpg

Jag_E_Type-32_zpse43004f5.jpg

Jag_E_Type-37_zps1a289c0f.jpg

Jag_E_Type-35_zps427945fd.jpg

Jag_E_Type-34_zps75285944.jpg

Jag_E_Type-38_zpsd2907eec.jpg

Jag_E_Type-40_zps86f28a20.jpg

Jag_E_Type-29_zps20b59754.jpg

Jag_E_Type-27_zps06834df6.jpg

החלטתי לצלם כמה עם "שוטינג ברייק" מודרנית:

Jag_E_Type-10_zpsb37ec45f.jpg

Jag_E_Type-14_zpsb601d821.jpg

Jag_E_Type-6_zps3599f8fb.jpg

Jag_E_Type-12_zps4dc85f17.jpg

ועם קישוט חדש במדפים שלי, בצבע די תואם:

Jag_E_Type-23_zps05be5ecc.jpg

ועוד כמה לסיום, להישאר עם טעם טוב:

Jag_E_Type-16_zps445cf138.jpg

Jag_E_Type-19_zps3427c9f5.jpg

Jag_E_Type-22_zps36187ee1.jpg

מקווה שתיהנו,

אשמח לשמוע את תגובותיכם!

יואב :arrow:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רמת פירוט פשוט מעלפת. זה CMC?

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

כמו שציינו כאן (ובכותרת :) ), הדגם הוא של אוטוארט מסדרת הסיגנצ'ור. הדגמים שהחדשים של אוטוארט הינם ברמה מאוד גבוהה, למשל הזונדה שגיא הציג כאן.

אבל לאיכות ופירוט יש מחיר - $$$

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ראיתי את הפוסט איך שפירסמת אותו וחיכיתי שיהיה לי זמן פנוי כדי לשבת ולקרוא כראוי ולהקדיש לזה זמן

מדהימה! תתחדש

ד"א, ראיתי שנורב הוציאו דגם חדש של 206 3 דלתות (לא זיהיתי אם זה xs, rc או gti)

Renault Clio RS EDC 200

רכב ספורטיבי זה כמו קונדום. עדיף שיהיה לך ולא תרצה להשתמש בו, מאשר שתרצה להשתמש בו ולא יהיה לך.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פרסמו תמונות מהתערוכה בנירנברג באיזה פורום רוסי (האמת שלא היה לי חשק לקרוא יותר מידי את מה שכתבו, הרוסית שלי לא טובה מספיק)

http://www.forum.mdiecast.com/gallery/image/32183-dsc0670/

או שזה הדגם כמו שלך רק בלי מנוע נפתח?

Renault Clio RS EDC 200

רכב ספורטיבי זה כמו קונדום. עדיף שיהיה לך ולא תרצה להשתמש בו, מאשר שתרצה להשתמש בו ולא יהיה לך.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התמונה, זה מה שחשבתי שאתה מדבר עליו.

נראה כמו מהדורה מחודשת ל 206 RC השחורה, שכבר יש לי אותה (אלא אם כן הגלגלים שונים, קשה לראות מהזוית הזו). זה לא אומר שלא אקנה את הכסופה כשתצא, כי הרכב האמיתי שלי כסוף גם כן.

IMG_3492.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3704 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...