Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיגו 308 שנת 2009 - נדלקה נורת "תקלה במערכת אבחון עצמי של המנוע"

לופה7
שימו לב! השרשור הזה בן 3735 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום ,

נדלקה לי הנורה בפיגו 308 , נורה שלפי הספר של הרכב זה "תקלה במערכת אבחון עצמי של המנוע" רשום אם היא מהבהבת אז זה תקלה במערכת זיהום אוויר או משהו כזה , ואם זה קבוע אז תקלה במערכת אבחון עצמי של המנוע .

אני לא מצליח לצרף תמונות - מקווה שהבנת לאיזו נורה התכוונתי .

האם מישהו מכיר בעיה כזה ? האם זה בעיה נפוצה ? האם אפשר לנסוע עם הרכב למוסך או אסור ?

קצת רקע , רכשתי תרכב מטרייד מוביל לפני שלוש שבועות , יכול להיות שעשיתי טעות כי לא לקחתי את הרכב לבדיקה , אלה הצלחתי להציץ במסמכים של הרכב וראיתי את הבעלים הקודמים , איתרתי אותה זאת הייתה אישה מבוגרת ונחמדה בת 50 ושוחחתי איתה על הרכב והיא סיפרה לי הכול שהוא טופל במוסך מרכזי , וחוץ מכמה דפיקות קטנות שהיא גרמה לרכב אין לו שום בעיה .

יכול להיות שאכלתי אותה ?

אשמח לעזרה תודה רבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

תתחדש על ה- 308 ואל תיפול רוחך.במידה והרכב נוסע רגיל ואתה לא מרגיש כלום בהתנהגות המנוע סביר להניח שזו תקלה שנובעת מתקן זיהום האויר.על מנת לדעת בודאות מה התקלה צריך להתחבר לסורק תקלות ואתה מוזמן לבדיקה ללא תשלום וללא התחיבות לתיקון אצלינו במסך גבע.הבדיקה נעשית עם סורק מקורי .

מוסך גבע -איבחון תקלות ע"י טכנאי מומחה פיג'ו-סיטרואן ללא תשלום

אתר הבית שלנו | פייסבוק | שרשור חוות דעת ב-CarsForum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת רקע , רכשתי תרכב מטרייד מוביל לפני שלוש שבועות , יכול להיות שעשיתי טעות כי לא לקחתי את הרכב לבדיקה , אלה הצלחתי להציץ במסמכים של הרכב וראיתי את הבעלים הקודמים , איתרתי אותה זאת הייתה אישה מבוגרת ונחמדה בת 50 ושוחחתי איתה על הרכב והיא סיפרה לי הכול שהוא טופל במוסך מרכזי , וחוץ מכמה דפיקות קטנות שהיא גרמה לרכב אין לו שום בעיה .

יכול להיות שאכלתי אותה ?

אשמח לעזרה תודה רבה

לרכבי הקונצרן יש נטיה להתלהב יותר מדי לספר על תקלות שברכבים אחרים לא היית יודע על קיומם. אז יכול להיות שלא קרה שום דבר רציני מדי. אולי רק יש לך פיח על מצת. אמנם מחיר המצתים פה גבוה מאד, אבל בכל זאת אתה תשמח אם זו תהיה כל הבעיה, כי יש אפשרויות אחרות גרועות הרבה יותר. במוסך יידעו להגיד לך אם יש קוד תקלה ספציפי (טוב) או שאתה נשאר עם תקלה כללית שצריך להתחיל בשביל פתרונה בסדרה של ניסוי וטעיה (רע מאד מאד).

לגבי "אכלתי אותה" - לא קיבלת אחריות כלשהי כשקנית את הרכב? למיטב הבנתי כל המגרשים מבטיחים משהו כזה.

אני ממליץ לך מאד להוציא את היסטורית הטיפולים המלאה ולבדוק אם היתה תלונה ו/או איפוס תקלות לפני המכירה. ייתכן ואפשר יהיה לראות מתי באמת קפצה האזהרה בפעם הראשונה ואם מישהו הסתיר ממך זאת.

הערת הנהלה:

נמחק כאן חלק לא רלוונטי לפורום טכני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3735 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...