Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טענת שקר של שוטר לגבי דיבור בטלפון בזמן נסיעה

שימו לב! השרשור הזה בן 3720 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני רואה לאחרונה הרבה סרטונים שרצים ברשתות חברתיות שבה רואים שוטר עוצר נהג וטוען שהנהג דיבר בטלפון.

במצלמת רכב שיש לנהג רואים שהוא לא דיבר בטלפון והשוטר משקר.

הנה דוגמה לאחד:

אני מנסה להתגונן מפני מקרה כזה.

אפשרות אחת זה לקנות מצלמת רכב אבל אני לא רוצה לעשות את זה כרגע.

חשבתי על דבר כזה: במקרה שעוצר אותי שוטר וטוען שדיברתי בטלפון או שלחתי סמס אז אני יכול לבקש מחברת הסלולר שלי אישור שלא נעשתה אף שיחה או שליחת סמס בזמן הזה.

השאלה האם זה קביל בבית משפט? אני לא לגמרי מכיר את החוק ואולי עצם זה שהחזקת טלפון - גם עברת על החוק ואני לא יכול להוכיח שלא החזקתי את הטלפון

עריכה אחרונה על ידי עמי555
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קביל לגמרי אם המצלמה מצלמת גם את העצירה וגם אותך לגמרי. שופט רשע במיוחד יטען שהחזקת טלפון בצד שלא רואים במצלמה.

הוא במיוחד נדפק, כי בסרטון רואים אותו מחזיק את האוזן שלו. מעשה חשוב במיוחד, כי שופט רשע במיוחד יטען שהוא הפיל את הטלפון מהיד כשעצרו אותו.

אה, ולא לשכוח שנהיגה ללא 2 ידיים על ההגה היא עברה על החוק. גם לא לשכוח שעל כל פיפס ופופסיק אפשר לטעון שאתה נוהג בהסכת דעת. הבטת הצידה כדיי לראות שאין ילד שמתפרץ? הורדת את העיניים מהכביש. הסכלת למטה בשביל לבדוק את המהירות שלך? קראת סמס בטלפון.

עריכה אחרונה על ידי Yanlin
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אישור מחברת הסלולר יכול לעזור רק במקרה שבו השוטר יטען שהוא ראה אותך מדבר בטלפון.

אבל כפי שציינת שאתה יודע, גם אחיזת הטלפון זו עבירה, ואם תוכיח שלא כתבת SMS איך תוכיח שלא כתבת תזכורת או משהו אחר?

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החלטתי לקנות מצלמת רכב.

מצלמות הרכב האלה מצלמות גם חלק מהדשבורד, גם אם לא מכוונים אותם קצת למטה.

במקרה כזה, כל מה שנשאר לי לעשות זה לשים את הטלפון על הדשבורד במקום שהמצלמה תקלוט ותצלם אותו.

ואז שוטר לא יכול להגיד שדיברתי או החזקתי את הטלפון כי רואים אותו בצילום עם הפנים למטה בהקלטה של המצלמה.

פתרתי את העניין, לא ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז זהו שלא פתרת את העניין.

הדבר היחיד שפתרת זה שהשוטר לא יוכל לטעון שעשית שימוש בטלפון שאותו המצלמה מצלמת על הדשבורד.

מה עם טלפונים אחרים שעשויים להיות ברשותך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז זהו שלא פתרת את העניין.

הדבר היחיד שפתרת זה שהשוטר לא יוכל לטעון שעשית שימוש בטלפון שאותו המצלמה מצלמת על הדשבורד.

מה עם טלפונים אחרים שעשויים להיות ברשותך?

יש לי רק טלפון אחד...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מזכיר לי איך בטירונות היו מבקשים להוציא את הסוללות מהמכשירים הסלולריים, היה לי Sony Ericsson ישן יחסית בכיס רק בשביל זה.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי רק טלפון אחד...

זה מה שאתה טוען.

אולי השכנה שלך נתנה לך את הטלפון שלה לנסיעה הספציפית הזו.

עכשיו לך תשכנע את השוטר/שופט.

אם אתה כל כך רוצה לצלם משהו, צלם באופן שיראו את הנהג ואת תא הנוסעים באופן מלא וככה תוכל להוכיח שלא נגעת בשום מכשיר סלולארי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מה שאתה טוען.

אולי השכנה שלך נתנה לך את הטלפון שלה לנסיעה הספציפית הזו.

עכשיו לך תשכנע את השוטר/שופט.

אם אתה כל כך רוצה לצלם משהו, צלם באופן שיראו את הנהג ואת תא הנוסעים באופן מלא וככה תוכל להוכיח שלא נגעת בשום מכשיר סלולארי.

נראה לי ששופט צריך להיות ממש מרושע כדי להרשיע אותי בכל זאת במקרה כזה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החלטתי לקנות מצלמת רכב.

מצלמות הרכב האלה מצלמות גם חלק מהדשבורד, גם אם לא מכוונים אותם קצת למטה.

במקרה כזה, כל מה שנשאר לי לעשות זה לשים את הטלפון על הדשבורד במקום שהמצלמה תקלוט ותצלם אותו.

ואז שוטר לא יכול להגיד שדיברתי או החזקתי את הטלפון כי רואים אותו בצילום עם הפנים למטה בהקלטה של המצלמה.

פתרתי את העניין, לא ?

אם כבר תמקם את המצלמה מאחורי כתפי הנהג, כך שרואים גם את הכביש וגם את מעשי הנהג, כמו בסרטון הבא:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר תמקם את המצלמה מאחורי כתפי הנהג, כך שרואים גם את הכביש וגם את מעשי הנהג, כמו בסרטון הבא:

ניסיתי. לא מצליח שהמצלמה גם תקלוט את הרמזור מפוזיציה כזאת וגם כל מיני חלקים חשובים אחרים מהכביש.

עריכה אחרונה על ידי עמי555
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3720 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...