Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ברוך השם, ותודה לאל, אפשר להגיד שלום לסלקטורים המיותרים בנתב"ג. שלום שלום...

bagira
שימו לב! השרשור הזה בן 3733 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

[h=1]סופו של ה"ארזתם לבד"? מחצית מעובדי הבידוק בנתב"ג יוחלפו במכונות[/h][h=2]רשות שדות התעופה מתכוונת לעבור החל משנת 2015 למערכי תשאול נוסעים ובדיקת מזוודות ממוחשבים, שתסווג את הנוסעים לפי רמות סיכון[/h]

אז קודם כל, אני לא מזלזל חו"ח באובדן מקומות העבודה של סטודנטים, ההפך המוחלט.

אבל כמו שחברות הסלולר לא יכולות להתעשר על חשבון עושק הציבור, ככה אי אפשר לאמלל מליוני ישראלים ותיירים בגלל כמה יוצאי שב"כ שנצמדים לכסא, לסיסטמה ולתפקיד בכל מיני טענות שהאמת, כבר מזמן אבד עליהן הקלח.

בכל שדה תעופה מודרני שהייתי בו, אין יותר שום בידוק, אין צורך בזה יותר.

כל הכבודה עוברת שיקוף, אתם וכבודת היד עוברים גם כן שיקוף ואין שום צורך בילדים בני 21 שיבלבלו את המח עם שאלות מציקות וייצרו תורים של שעות.

ואתם יודעים מה, עם כל השדות תעופה הרשלנים והלא ביטחוניים האלה, אף מטוס לא נחטף, אף מטוס לא מתרסק, אף מטוס לא מתפוצץ, אפילו לא מטוסי אל-על שממריאים משם, רחמנה ליצלן, ללא בידוק בע"פ.

בקיצור, ברוך שפטרנו מעונשו של זה!

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 100
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

בחלק לא מבוטל משדות התעופה עוברים לבידוק ללא אנשים בכלל. אתה סורק את הדרכון לבד ומקבל כרטיס עלייה למטוס, סורק את הכרטיס ומפקיד במכונות שירות עצמי את המזוודה והפעם היחידה שאתה רואה בידוק ביטחוני הוא בשער העלייה למטוס.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מקומות שבהם הבטחון של שדה"ת במקום לשאול "ארזת לבד" וכו' פשוט משקף הכל ואז מתחילים למשש אותך.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזל שהמישוש נשאר. רק בגלל זה אני טס.

למגיב מתחת, מקווה בשבילך שאין לך "סממנים יהודים" אחרת זה לא היה נגמר רק במישוש :)

עריכה אחרונה על ידי samg
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלונדון מישש אותי הודי או ערבי עם טורבאן, זה היה נראה לי הזוי ברמות אחרות

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהית'רו היו שני ממששים, אישה לנשים וגבר (עם טורבאן!) לגברים.

Fangio, אם האנדרוגינוס היה מגיע להית'רו, מעניין אם היו בוחרים בשבילו מי ימשש אותו או שהוא היה בוחר בעצמו?

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

~

חדשות טובות, הסיפור הזה כבר מזמן הפך לבדיחה עצובה.

בלי קשר, מעניין שכשאחראי או מנהל פורום (לא משנה איזה) יוצא בהצהרה כזאת אז הכל בסדר וכולם מריעים לו, אבל בכל פעם שאני כתבתי דברים דומים בעבר זכיתי לקיתונות של בוז וביקורת על כך ש"עובדה - עד היום אף מטוס לא נחטף" ואיך שאני לא מבין את החשיבות ומזלזל בטובי אנשינו וכו' וכיו"ב.

לא פעם ראשונה לצערי שאני מסיק מסקנות מטרידות על טיב הקהילה ו"מובילי הדעה" שלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא בגלל שזה מנהל פורום, זה בגלל שאתה זה אתה.:wink:

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...