Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לחץ אוויר בגלגלים, יונדאי גטס 2010

עוז נצר
שימו לב! השרשור הזה בן 3744 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום.

רציתי לשאול בבקשה איזה לחץ אוויר צריך ברכב יונדאי גטס נראה לי שנת 2010 (אני יכול לעלות תמונות אם זה יעזור).

וגם בבקשה המלצה לספריי לניקיון המושבים. ואם כדי (אם יש בכלל ) להשתמש ספריי לניקוי החלונות ברכב מיוחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם חיפשת מדבקה ובה המידע על לחץ האוויר המתאים בדופן של דלת הנהג או בפתח מילוי הדלק?

לגבי שאר שאלותייך, אני ממליץ על עיון בתת הפורום אסתטיקה לרכב, ושאלת שאלות בנושא שם, אם נותרו.

ברוך הבא לפורום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם חיפשת מדבקה ובה המידע על לחץ האוויר המתאים בדופן של דלת הנהג או בפתח מילוי הדלק?

לגבי שאר שאלותייך, אני ממליץ על עיון בתת הפורום אסתטיקה לרכב, ושאלת שאלות בנושא שם, אם נותרו.

ברוך הבא לפורום.

בדופן של הדלת ראיתי מדבקה. ממה שהבנתי, בצד שמאל של המדבקה רשום גודל צמיג ובצד שמאל כתוב 220 ובסוגריים 31.

ה-31 זה גודל צמיג PSI?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

220 זה כנראה הלחץ ב-bar ו-31 זה הלחץ ב-PSI. שניהם פחות או יותר זהים (זה כמו ההבדל בין 1 מטר ל-100 סנטימטרים), אבל במשאבות בארץ לרוב עובדים עם PSI ולא עם BAR.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

220 הינו לחץ בקילו-פסקאל. מאית מבאר.

מענין שהערך הנ"ל שווה ל31.9 באר, ועם זאת בכיתוב מופיע רק 31 ולא 32. לא שמדובר בהבדל שמיים וארץ.

נא שים לב כי מדובר בלחצי אוויר בצמיג קר - כלומר נסיעה קצרה מאוד למקום ניפוח הצמיגים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

220 הינו לחץ בקילו-פסקאל. מאית מבאר.

מענין שהערך הנ"ל שווה ל31.9 באר, ועם זאת בכיתוב מופיע רק 31 ולא 32. לא שמדובר בהבדל שמיים וארץ.

נא שים לב כי מדובר בלחצי אוויר בצמיג קר - כלומר נסיעה קצרה מאוד למקום ניפוח הצמיגים.

לא הבנתי את הענין לגבי הצמיג קר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

31 זה לחץ אוויר. באיזה מצב הריפודים אצלך?

יחסית בסדר.

אני לא מחפש ניקוי מיוחד . רק תכשיר בקטנה שיראה טיפה יותר נקי באוטו.

שאלה קטנה , מגבים לרכב ליונדאי כמה אמור לעלות? ואיפה כדי לרכוש משהו נורמלי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

STP Tuff Stuff עושה את העבודה מעולה, מוריד כתמים בערך מכל דבר.

לגבי לחץ אוויר - מצ"ב תמונה

IMG_20140109_204802_444.jpg

מגבים - 22" צד נהג, 13" צד נוסע, 13" אחורי (אל תקשיב למוכרים של אוטו דיפו שיגידו לך שצד נוסע ואחורי זה 14")

אני בחרתי בHR Silver, מעט יקרים (₪60~ ליחידה) אבל שקטים לגמרי ומנגבים בצורה מעולה, לכאורה אמורים להחזיק די הרבה שנים.. נחייה ונראה.

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעת נסיעה, הצמיגים מתחממים ולכן לחץ האוויר בהם עולה.

הנתון שמופיע על המדבקה רלוונטי כאשר הצמיגים קרים, כלומר, הרכב עמד במקום זמן מה, או מתוך הנחה שעליך לנהוג לתחנת דלק על מנת לנפחם, מרחק נסיעה קצר נגיד עד ק"מ אחד.

במידה ואתה מתכוון לנפח אוויר לאחר נסיעה ממושכת או ארוכה, הוסף לנתון לחץ האוויר כ 2-3 PSI.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

[ATTACH=CONFIG]368968[/ATTACH]

מגבים - 22" צד נהג, 13" צד נוסע, 13" אחורי (אל תקשיב למוכרים של אוטו דיפו שיגידו לך שצד נוסע ואחורי זה 14")

אני בחרתי בHR Silver, מעט יקרים (₪60~ ליחידה) אבל שקטים לגמרי ומנגבים בצורה מעולה, לכאורה אמורים להחזיק די הרבה שנים.. נחייה ונראה.

במדבקה בדופן של הדלת המדבקה נמצאת? כי ממה שראיתי לא מופיע שום דבר כזה. אני יצלם את המדבקה ואת הרכב כשאני יגיע הביתה מהעבודה.

ואיפה אפשר לקנות מגבים? כל חנות? אוטו דיפו וכדו'?

בעת נסיעה, הצמיגים מתחממים ולכן לחץ האוויר בהם עולה.

הנתון שמופיע על המדבקה רלוונטי כאשר הצמיגים קרים, כלומר, הרכב עמד במקום זמן מה, או מתוך הנחה שעליך לנהוג לתחנת דלק על מנת לנפחם, מרחק נסיעה קצר נגיד עד ק"מ אחד.

במידה ואתה מתכוון לנפח אוויר לאחר נסיעה ממושכת או ארוכה, הוסף לנתון לחץ האוויר כ 2-3 PSI.

תודה רבה אחי על המידע ועל העזרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במדבקה בדופן של הדלת המדבקה נמצאת? כי ממה שראיתי לא מופיע שום דבר כזה. אני יצלם את המדבקה ואת הרכב כשאני יגיע הביתה מהעבודה.

ואיפה אפשר לקנות מגבים? כל חנות? אוטו דיפו וכדו'?

דופן דלת צד נהג \ פנים מכסה תדלוק \ תא כפפות.

מגבים אפשר לקנות בכל חנות אביזרי רכב, אפילו ברוב חנויות הנוחות בתחנות דלק, כמובן מומלץ לבדוק את המחיר קודם..

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

[ATTACH=CONFIG]368968[/ATTACH]

דופן דלת צד נהג \ פנים מכסה תדלוק \ תא כפפות.

מגבים אפשר לקנות בכל חנות אביזרי רכב, אפילו ברוב חנויות הנוחות בתחנות דלק, כמובן מומלץ לבדוק את המחיר קודם..

סליחה , רק עכשיו שמתי לב. הרכב שלי הוא לא יונדאי גטס הוא דייהטסו SIRION שנת 2011. לא יודע איך כתבתי יונדאי גסט. (כנראה בגלל שכל היום דיברתי עם חבר שלי שרוצה לקנות רכב כזה).

וחיפשתי מדבקה בתא הכפפות אין אפי' כיתוב. בתא מילוי דלק אין שום דבר חוץ ממדבקה אזהרה . והמדבקה של הדופן: http://img24.imageshack.us/img24/7904/fk7v.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3744 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...