Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם בישראל התחילו לאכוף עבירות מהירות ע"י מדידת מהירות ממוצעת?

שימו לב! השרשור הזה בן 3731 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בוקר טוב,

אני טכנאי שטח ונוהג לא מעט בכביש הארץ,

ככל שעובר הזמן אני שם לב ליותר ויותר מצלמות מהירות (מהדגם החדש כמובן) וכן הכנה למצלמות חדשות

(אפשר לראות זאת לפי הגלאים שהוטמעו מתחת לאספלט והוכנו מבעוד מועד להתקנת מצלמות נוספות)

אני כעיקרו נהג זהיר וה"ווייז"עוזר לי ומתריע בפניי על כל מצלמה...

שאלתי היא מה בנוגע לתוכנית למדידת מהירות ממוצעת על ידי מספר מצלמות שמוצבות באותו קטע כביש??

האם משתמשים בשיטה הזאת היום? ואם כן באיזה כבישים?? (לדעתי זה כבר ממש מרושע וחזירי להפיל ככה נהגים)

תודה רבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקר אור,

אם יש נהגים שדרך החיים שלהם היא לבצע עבירות תנועה (בזהירות, כמאמר הגשש החיוור..) ולא להתפס, הרי שההחלטה להשתמש במצלמות, המתוכננות לכאורה, למדוד מהירות ממוצעת היא אכן חזירית ומרושעת כיוון שהיא פוגעת בכבוד האדם וחרותו על חשבון בטיחות שאר משתמשי הדרך.

ככל הידוע לי אין כוונה כזו, ולדעתי הפרטית בהחלט, חבל שכך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון להיום אין מדידת מהירות ממוצעת, וכל אכיפת המהירות היא נקודתית בלבד.

בנוסף למיטב ידיעתי המצלמות החדשות לא מבצעות פיענוח של לוחית הרישוי (פעולה בסיסית אם אתה רוצה לבצע מדידת מהירות ממוצעת, אתה חייב לדעת מתי רכב מס' X עבר את המצלמה הראשונה ומתי את השנייה, ולצורך כך המצלמה חייבת לזהות אוטומטית כי בתמונה יש לוחית רישוי עם מספר X).

פעולת הפענוח למיטב ידיעתי מבוצעת היום ידנית מהתמונה המצולמת.

בנוסף אם אתה עובר את המצלמה מתחת לרף אכיפת המהירות אף תמונה לא מצולמת.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל שאין פה מצלמות שיאכפו שמירת מרחק,

זה היה הרבה יותר אפקטיבי ומונע תאונות,

בטוח שיותר מעוד איזה כמה קמ"ש יותר או פחות.

so far so good so what

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היו פעם בשימוש מכשירים שמדדו מרחק בין רכבים (מרו"ם) אך יצא משירות מבצעי

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על המידע ח'ברה, בואו נקווה שגם לא יעשו את הרפורמה הזאת בעתיד אחרת אתם כולכם תאלצו להתקע בפקקים מטורפים. ואגב אני זוכר שקראתי פעם באיזה מקום שהמצלמות דווקא כן יודעות לפענח את הלוחית רישוי לבד- ז"א במידה ומצלמה צילמה רכב התמונה נשלחת דך אינטרנט סלולרי למרכז ארצי שם יש תוכנה שיודעת לזהות בתמונה את מספר הרכב ולעשות את ההתאמה לבעלים ואז הדו"ח נשלח לבעל הרכב, הכל נעשה באופן אוטומטי לגמרי ללא התערבות אנוש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3731 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...