Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מספר מכוניות שמדברות אל הלב נצפו אתמול (אטלקיות ויפנית אחת)

DanyG
שימו לב! השרשור הזה בן 7876 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בלי מילים :

DCP_0005.JPG

DCP_0008.JPG

DCP_0012.JPG

DCP_0001.JPG

האימפרזה צורפה גם כן מאחר והיא לבשה קיט קוסמטי מדהים !! לצערי ( :twisted: או שלא) בשל הגשם שהחל לרדת לא התאפשר לי לצלם מזוויות נוספות (לכן גם הטיפות על השימשה).

אבל הפרארי, אחחחחח הפרארי ...

דני G.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ממש עקבתי אחרי הדגמים בשנתיים האחרונות.

זאת מודנה או ברקטה?

:puzzled: שמר... הכל טוב?

בתמונה מצולמת ה360 מודנה ספיידר... ברקטה הוא שם כללי לכל גרסאות הקופה של פרארי...

ולדני - להבא, בפורום "אופ-טופיק" בבקשה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשבתי שברקטה זו רק המראנלו קבריולט...

אני אצום יום נוסף על כיפור ,בתקווה שזה יכפר... :wink::roll:

אתה רואה מה עשית!? עכשיו גם אני התבלבלתי :bigcry:

ברקטה היא שמה של גרסת פינינפארינה הפתוחה למראנלו (ומייצגת גרסאות פתוחות גם בפיאט, למשל), ואילו אני התכוונתי לברלינטה - שזה מילה אחרת ל"קופה" בשפת פרארי...

:roll: עכשיו זה בסדר... :wink:

אני גם אעשה הפסקה ארוכה בין הארוחות ביום כיפור, בתקווה שזה יכפר :multi:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואכן זה כינוי למכוניות הפתוחות, ברלינטה זה כינוי לקופה. את הכינוי ברלינה, דרך אגב, הצמידו כמה יצרנים למכוניות סדאן. ואם תתקלו אי פעם ב-Break, אז תדעו שזאת סטיישן , וגם estate יהיה בסדר.

פאטון דרך אגב היה בעבר כינוי למכוניות ארבע דלתות פתוחות, צורת מרכב פופולרית בשנות ה-20 וה-30. וסדנקה-קופה היא מכונית ששני המושבים הקדמיים נטולי גג ואילו בני האצולה מאחור יושבים בתא סגור.

אם הייתי מולטי-מליונר הייתי קונה:

ב.מ.וו. M5 ליום-יום, בגלל ההנאה

בנטלי Azure לסופי-שבוע, בגלל הגריל

ומיורה שהייתי שומר במוסך ומקריב לה קורבנות כל לילה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב,היה לפורד דגם תצוגה שנקרא ברקטה ,והתבסס על הפיאסטה.

פשוט רכב קטן ומדהים.

חבל שהם היו עסוקים אז עם יצירות מופת כגון סקורפיו,אסקורט (הנעה קדמית),סיירה (בסוף ימיה) וכדומה. הברקטה נגנזה ,והעולם חיכה עד ללידתה המחודשת של הרודסטר ,בצורת מיאטה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7876 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...